Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Алфа с хитове, Данна с ТРЕТИ ПОРЕДЕН хит, Джеса 200 години с хитове, дори и Глоринда била с успешна песен, ама Меди, Азис, Галена, Преслава и другите истински топ имена в момента въртят манипулации. 🙃

  • Like 2
  • Haha 4
  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Алфа с хитове, Данна с ТРЕТИ ПОРЕДЕН хит, Джеса 200 години с хитове, дори и Глоринда била с успешна песен, ама Меди, Азис, Галена, Преслава и другите истински топ имена в момента въртят манипулации. 🙃

Е, всички изредени са с хитове...  като за пред днешния таргет на чалгата. Т.е приравнени са да нямат истински големи хитове- и тези с малкото милиони, и тези с многото. :)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Е, всички изредени са с хитове...  като за пред днешния таргет на чалгата. Т.е приравнени са да нямат истински големи хитове- и тези с малкото милиони, и тези с многото. :)

Имаме си нова Кити във форума, тя беше спряла в 2006, ти някъде там 2002-2003 😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Имаме си нова Кити във форума, тя беше спряла в 2006, ти някъде там 2002-2003 😂

Аз съм си стара Кити. По форумите съм от над 15 години, натрупал съм опит и съм се понаучил как да се закачам с облъчените от системата... и аз съм бил сред тях, все пак. ;)

---

Обаче клипа на новия мега хит на Данна поразително напомня един друг. Направо си му е като тунингована тийн версия.

Шефката песни не издава, но я помнят.

@asylum @Lelqtianкакво мислите?

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава отново са с най-много песни в седмичната класация на Popnable за най-слушани песни!

 

#1 Welcome to Bulgaria
#8 Еуфория

#11 Сладкото зло
#12 ВНЛ
#28 Ти не си за мен
#53 Еуфория(аудио топик)
#79 Скандал

#83 От утре
#84 Сладкото зло(аудио топик)

#97 Тръпката
#98 Стара каравана

#101 машъп 1 
#104 Красиви лъжи
#107 Акустик
#116 Феноменален
#118 Къде беше ти
#119 Пей сърце

#126 Беден в сърцето 
#136 Кавала
#142 Хавана тропикана
#143 100 живота
#159 Добре ли си
#161 В твоите очи

#165 В твоето легло
#186 Кой
#187 Не се изтриваш
#190 Пиян
#204 Режим НеПрилична
#207 Не ми пречи

#217 Welcome to Bulgaria(аудио топик)
#228 Дяволско желание
#245 Моро му
#262 Ламборгини

#276 Хайде откажи ме
#279 Знам диагнозата
#292 Боже прости

#296 Пия за тебе
#328 Нямам право

#337 Шефката
#364 Дай ми любов

#368 Да гори в любов
#413 Душата ми крещи
#415 Сърце
#416 Тихо ми пази
#419 Дяволът ме кара

#429 На тебе не отказвам
#439 Изневериш ли ми
#441 Така ни се пада
#442 Горчиви истини
#451 С тебе или с никой
#459 Водка с утеха
#470 Нищо друго
#491 Моето слабо място 
#495 Новата ти
#497 Няма да ти пиша


32:24
 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Danger. каза:

Азис и Меди продължават да падат и са с 334k за петият ден. Дуета на Галена и Дамян на петият ден е имал 320k.  

Едната песен стартира с 755k, а другата с 460k. Какво ви говори това :bi:

А ВНЛ на петия ден е имала 591К. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Това гледам, че е направило 1М в Spotify. Данна е първата певица от тази генерация с такава соло песен.

Алфа Сими вече има милион с Вендета и Момиче от Лед ще направи милион скоро за по-кратко време от Той.

Да видим Данчето без Алфа дали ще удари милион на друга песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Алфа Сими вече има милион с Вендета и Момиче от Лед ще направи милион скоро за по-кратко време от Той.

Да видим Данчето без Алфа дали ще удари милион на друга песен.

Да, и Симона върви супер, но Данна си е първата със соло милионче. Според мен тепърва й предстоят още успехи, докато Сими ми изглежда целенасочено забита от Галин. Не е истина просто, Алфа тази година са тоталната хаотичност.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Не е истина просто, Алфа тази година са тоталната хаотичност.

И Алфа, и Даймънд тази година не изкараха един голям и запомнящ се хит, който да го сложим сред хитовете на сезона или годината.  

Последният голям удар на Даймънд май е това. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

И Алфа, и Даймънд тази година не изкараха един голям и запомнящ се хит, който да го сложим сред хитовете на сезона или годината.  

Последният голям удар на Даймънд май е това. 

То поначало в жанра почти нищо от последните години не се запомня във времето, освен от диви чалгари като нас. :D

Аномалия си им е голям хит, но и Дисниленд си се наложи доста добре. И двата дуета на Данна с Алекс са прилично ниво на успех. За жалост не знам какъв шанс ще им се даде в бъдеще на Даймънд след скандалите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

Да, и Симона върви супер, но Данна си е първата със соло милионче. Според мен тепърва й предстоят още успехи, докато Сими ми изглежда целенасочено забита от Галин. Не е истина просто, Алфа тази година са тоталната хаотичност.

Не мисля че Дисниленд и Третия Джин ще имат същия успех като Deja Vu и Момиче от Лед, особено като гледам как Даймънд пускат нова песен през седмица.
Да дуетите на Симона с Адам и Лидия не се оказаха толкова хитови, но Данна също има доста неуспешни дуетни проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Не мисля че Дисниленд и Третия Джин ще имат същия успех като Deja Vu и Момиче от Лед, особено като гледам как Даймънд пускат нова песен през седмица.
Да дуетите на Симона с Адам и Лидия не се оказаха толкова хитови, но Данна също има доста неуспешни дуетни проекти.

Всъщност след Той Данна има само един дуетен флоп - песента с Маджуна. Миналогодишната с Алекс си е среден хит, сумарно има към 8М стрийма по платформите. И втората им върви добре.

При Симона си личи, че самостоятелните песни вървят най-добре, но копнежа на Галин да прави хитове на другите благодарение на нея прецаква и нейната кариера. От толкова опити тази година единствено Нашата може да се води някакъв по-голям успех, но и тя ще си остане в сезона вероятно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Какво им става на тия от Даймънд? Бълват бълвочи през седмица. 3 песни от 10 им стават, другите минават и заминават...

Твърде щедро. Точно нула от колкото там песни стават. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Имало е повече хора, отколкото на откриването на Галена и Меди. Преслава power🫶🏻

Айде, айде 😂

Не забравяйте че сега всички са по морето и даже и Адам и Робов сами пълнят дискотеки на макс 🤷‍♀️ Даже и в Приморско е някъв ужасен гъч.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...