Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, GSA каза:

Когато Галена, Меди, Преслава, Азис и Емилия имат повече гледания от тази световна сензация:

Пак ли ще носим от 100 кладенеца вода? 

Ами значи не е сензация,скъпа. Ето ти една истинска сензация с почти половин милиард.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Може би си внушавам, но новата песен на Доника и Теди Александрова ми звучи 1:1 по ритъм (припевът) с този Пепин хит (отново припева):

 

Редактирано от Vanora
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура Янева има забавяне с клипа на новата си песен. Писала е, че екипа и работи по завършването на клипа и когато е готов ще даде информация за датата на премиерата. Дотогава пожелава весело лято и да се забавляваме с песните на колегите й. А беше пуснала тийзър, че излиза скоро. Какво ли става? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Гальо каза:

Галена и Меди си отменят концерта в Созопол за след този на Преслава и Теа? Някой има ли информация защо, не можаха да продадат билетите ли?

Интересно... Къде видя инфото? Май не са обявили нищо ... Онзи ден гледахме и обсъждахме тук, че и за двата концерта имаше доста непродадени билети. В нета има статия от днес и видео с Галена, но не казват да е отменен. 

https://www.flagman.bg/article/271705

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поради “непредвидени обстоятелства” :1000(29):

Не съм в Созопол, но тези които са отишли специално заради концерта, са прецакани. Не се прави часове преди събитието. 

Да си кажат, че интереса към тези концертчета в Созопол е нищожен и дори да го смесят с общия на Теа и Преслава, пак няма да напълнят на макс залата.  

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Явно наистина има проблем. Сега погледнах в тикетпрал и концерта вече не е сред другите събития. Няма я обявата с билетите. 

От страницата на Меди във Фб, концерта им ще е ден след този на Преслава и Теа. Реално и на мен Созопол не ми звучи като подходящо място за подобни концерти, но🤷🏻‍♂️

  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

От страницата на Меди във Фб, концерта им ще е ден след този на Преслава и Теа. Реално и на мен Созопол не ми звучи като подходящо място за подобни концерти, но🤷🏻‍♂️

Благодаря. Не съм видяла. Не знам колко е подходящо, но все пак там е сезона сега и разгара на лятото. Логично е да има повече интерес, но явно няма и за двата концерта. Може би не са искали да рискуват във Варна примерно, защото там е с повече места и трудно ще ги продадат. Съмнявам се да успеят и до август. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Благодаря. Не съм видяла. Не знам колко е подходящо, но все пак там е сезона сега и разгара на лятото. Логично е да има повече интерес, но явно няма и за двата концерта. Може би не са искали да рискуват във Варна примерно, защото там е с повече места и трудно ще ги продадат. Съмнявам се да успеят и до август. 

Тя си го изпя, хъхъ

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Тя си го изпя, хъхъ

 

Брутален си 😂😂😂 

Меди е писал, че ще бъдат пуснати допълнително комбинирани билети за техния и този на Преслава и Теа. Когато нещо не върви пускаш прИмоция. 😁

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много непрофесионално да се отменя концерта в последния момент. Вероятно причината действително е мижав интерес, но дори и полупразно да беше, трябваше да се проведе. Чалгата не генерира интерес към концерти и това не е изненада за никого. За мен е странно до голяма степен, но е факт. Пред дискотеките опашките за Меди и Галена на вход 15-20 лв. са огромни, но същите тези хора няма да отидат на концерт дори за по-малко пари

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще съм благодарен на този, който успее да ми обясни защо Цеца може да събира по 50-100000  на самостоятелен концерт, а нашите топ-мега-гига-суперстарс не могат да съберат 2000? Не говоря за дискотеките - там е ясно, че винаги ще има хора, най-малкото така или иначе са излезли да се напият и що Галена/Преслава/Която и да е/ да не е там да им направи веселото още по-весело - един вид бонус към водката с четири редбула. Говоря з концерт, за който хората са се бръкнали специално да те видят, да те чуят и да се насладят на творчеството ти.

https://youtu.be/STB59nqkFjA

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Много ще съм благодарен на този, който успее да ми обясни защо Цеца може да събира по 50-100000  на самостоятелен концерт, а нашите топ-мега-гига-супврстарс не могат да съберат 2000? Не говоря за дискотеките - там е ясно, че винаги ще има хора, най-малкото така или иначе са излезли да се напият и що Галена/Преслава/Която и да е/ да не е там да им направи веселото още по-весело. Говоря з концерт, за който хората са се бръкнали специално да те видят, да те чуят и да се насладят на творчеството ти.

https://youtu.be/STB59nqkFjA

За мен обяснението е в това, че новата чалга се слуша основно от много млади хора - до 30-35 години, за които ходенето по концерти не е навик и дори е непрестижно/демоде. Аз почти не пропускам концерти на Цеца. Тук във Варна сега юни месец залата беше пълна не повече от половината, като публиката беше на доста по-висока средна възраст. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От инстаграма на Цветелина Янева става ясно, че клипа на новата песен още не е завършен и едва ли не натяква, че няма да излезе до края на лятото. Чак толкова да се е изплашила от Азис и Галена? За какво ще пуска трейлър месеци преди да пуска песента…

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Гальо каза:

От страницата на Меди във Фб, концерта им ще е ден след този на Преслава и Теа. Реално и на мен Созопол не ми звучи като подходящо място за подобни концерти, но🤷🏻‍♂️

А кое е подходящо място? Антананариво, Мадагаскар ли?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, HIStory каза:

Много ще съм благодарен на този, който успее да ми обясни защо Цеца може да събира по 50-100000  на самостоятелен концерт, а нашите топ-мега-гига-суперстарс не могат да съберат 2000? Не говоря за дискотеките - там е ясно, че винаги ще има хора, най-малкото така или иначе са излезли да се напият и що Галена/Преслава/Която и да е/ да не е там да им направи веселото още по-весело - един вид бонус към водката с четири редбула. Говоря з концерт, за който хората са се бръкнали специално да те видят, да те чуят и да се насладят на творчеството ти.

https://youtu.be/STB59nqkFjA

Защото нямат песни за концерти.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът в неуспешните концерти на чалгата е не защото няма интерес към новите имена както им се иска на феновете на разни залезли баби,а чисто и просто нулевата реклама и маркетинг. Аз за тези концерти не бях чувал докато не ги коментирахте тук,а какво остава за останалите хора. Докато не се научат как да си рекламират концертите винаги ще са им празни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Проблемът в неуспешните концерти на чалгата е не защото няма интерес към новите имена както им се иска на феновете на разни залезли баби,а чисто и просто нулевата реклама и маркетинг. Аз за тези концерти не бях чувал докато не ги коментирахте тук,а какво остава за останалите хора. Докато не се научат как да си рекламират концертите винаги ще са им празни.

Страх ги е да рекламират, защото знаят, че пак няма да има интерес и само ще се срамят да се обясняват после по медиите. Така инкогнито е по-добре за тях. Просто няма какво да изпеят на концерт. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...