Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Снощи Меди и Моника Валериева са били отново заедно в столично заведение

Аман от неуспели треторазрядници, които търсят известност на гърба на истински изпълнители като Моника!

 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Снощи Меди и Моника Валериева са били отново заедно в столично заведение

Аман от неуспели треторазрядници, които търсят известност на гърба на истински изпълнители като Моника!

 

С този кадифен глас! Какъв талант е тя! Жалко, че се отказа и този хит няма клип, че другите певици щяха да треперят от хитовостта му в която тя споделя истината за себе си! Истината, да.... в нейната глава която не се знае колко грама мозък е останал. Нищо де, нека не се извинява за това, че тези неща са плод на нейната фантазия!
 

  • Thanks 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Willy каза:

Сега си връщам годините назад и стигам до заключение, че Галин само една година е бил водещо номер 1 мъжко име.

От годината му на издигане(2013) до 2016 беше пикът в кариерата му, но Фики има повече хитове, албум и сензации в медиите. 2017 може да кажем че е негова. 2018 Фики има Аз измръзнах и дуета с Деса, които бяха тотални хитове, а Галин има 3 сезонни хитове. От края на 2018 до 2020 Теофиков беше най-интересното име сред мъжете и след това и до днес е Меди.

После как да не е озлобено и нагло същество! 

В горният ти пост изреждаш три различни периоди - 28, 90 дни и 12 месеца. И в трите периода Галин присъства в топ 10. Може да не е бил винаги номер едно и на върха, но това показва, че винаги е бил сред имената, които предизвикват интерес и сред силните имена. В никакъв случай не е изпаднал или пък забравен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , DanielPiliov каза:

Личното ми мнение е, че не и се занимава да снима клипове и да прави нови проекти често. Тя знае, че е на върха и може да пуска по 1 песен на година без проблем.

Разбирам, че заради семейството си би намалила участията си или да прави по-малко песни, но да кажеш, че не и се занимава, защото знае, че е на върха не звучи сериозно. Мисля, че верните й фенове заслужават повече песни, заслужават и да ги радва с живо пеене на участията. Ясно е, че име като нея може да си позволи дълги паузи без да загуби от това. Вече се е изградила и няма да бъде отпсана, защото е пуснала 1-2 песни. Феновете обаче се вълнуват и искат да слушат нови песни от любимците си. Затова мисля, че един изпълнител трябва да мисли и за хората, които го подкрепят. Не го казвам за да я оплюя, а защото по принцип много пъти сме коментирали тази тема за нея.  Особено с пеенето на живо. Все пак е от можещите. Тя нали обича работата си. Тогава не би трябвало да не и се занимава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Hurricane каза:

Хонорарите им не са еднакви. На Преслава беше вдигнат с 1К от 1 юни и вече взима 9К. Галена все още е на 8К. Участията на първата са значително повече от на втората. За всичко останало си прав.

Галена беше казвала, че не поема много участия и отказва част от тях за да има време за семейството си. Иначе не мисля, че щеше да е с по-малко на брой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Hurricane каза:

Какво общо имат участията със семейството? Паола спи, докато Преслава е на участие. Преса никога не нощува в хотелите, а директно след участие се прибира при детето си, независимо къде е пяла. По участия я вози Павел винаги. И да, приоритет номер 1 за Преслава вече е семейството. 

Определено щеше да е по-добре да не го взима със себе си. Доста хейт изяде и заради него и изцепките му. 😁 Между другото скоро не се е чувало нищо. Може да е станал по-сдържан. :)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Галена беше казвала, че не поема много участия и отказва част от тях за да има време за семейството си. Иначе не мисля, че щеше да е с по-малко на брой.

Ооо, тя цени семейните ценности и децата си. Чуждите деца дали цени или не й пука? 👹 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Определено щеше да е по-добре да не го взима със себе си. Доста хейт изяде и заради него и изцепките му. 😁 Между другото скоро не се е чувало нищо. Може да е станал по-сдържан. :)

 

Станал е! Взел си е бележка момчето. 😇

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Balkandji каза:

Бутиков хит от върха на класациите през 2022:

Забележете нежността и женствената уязвимост, с която изрича "Горчи ми..." :heart:

Мисия да напълним форума с истински хитове:

Моята любима от последните два дуета ❤

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Danger. каза:

Да не позволяваме тъпата песен на Медизис да я минават за хит на лятото. :rolleyes:

 

Като гледам тя ще си стане такъв. Както казваше Мария : "и да ти харесва и да не ти харесва". :3fdb8960598fa63e:

Мен много ме зариби. Джена, Лорена, Анелия, Меди и Азис - все хубави предложения, които заслужават внимание. ❤

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Сега покрай нас мина една кола от която бяха надули новата на Джена. 

Не е Мамасита и не е в южен софийски квартал ;) Няма как да го преброим! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Сигурно е имал в предвид Дора. 

 

FB_IMG_1658216300306.jpg

Тя и Дора имаше своите хитове някога. Но все пак двете са на светлинни години една от друга. Андреа никога не е имала харизмата и най-вече гласа на Емилия. Проблема му е съвсем друг. Виж, че не спира да пуска намеци и да предизвиква. 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Тя и Дора имаше своите хитове някога. Но все пак двете са на светлинни години една от друга. Андреа никога не е имала харизмата и най-вече гласа на Емилия. Проблема му е съвсем друг. Виж, че не спира да пуска намеци и да предизвиква. 😂

Джена качва гледанията? Дали историята с Хулиган не се повтаря?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...