Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 56 минути, Stela каза:

Винаги съм те смятала за един от малкото обективни и адекватни потребители тук и съм те подкрепяла. Дори когато се беше обявил срещу всички и нямаше да пишеш повече коментари... После когато се завърна се зарадвах. В последно време съм изненадана от отношението ти към мен при положение, че казваше, че аз и @Balkandji сме сред най-яките потребители и симпатиите ни бяха взаимни. Явно твоите симпатии приключиха в момента, в който казах, че не харесвам последните две песни на Галена, което е меко казано странно. Изненадана съм как ограничаваш музикалните си виждания само около нея и проектите и, а с лекота заклеймяваш други изпълнители. Новите песни на някой може да не станат тотални хитове като на Галена, но това не ги прави лоши и некачествени. Десетки уникални песни останаха незабелязани. Освен това Анелия и Азис също имат фенове, които имат право да изразят своето вълнение. Защо веднага с иронията и категоричните отрицания... Галена на този етап е с най-силните хитове, но мисля, че и други заслужават внимание. Почти видно е, че няма да й вземат короната и затова мисля, че не е нужно да го натъртваме постоянно и да я сравняваме с всяка пусната нова песен. 

Отделих ти този пост заради уважението което съм имала към теб. :)

 

Виж сега, първо никога не съм се старал някой да ме харесва. Казвам това, което мисля и реагирам според моите разбирания, които очевидно напоследък далеч не се доближават до вашите.

Вашите писания в последния месец нямат нищо общо с преди. То не бяха цигари, вуду магии, щуротии. Но докато Кондома поне си го казва в прав текст защо се обърна срещу Галена, ти вадиш от 9 кладенеца вода да обясняваш как вече носът на Преслава не ти е прооблем, как "Сладкото зло" е огромен хит, как последните песни на Галя нещо не били твоите и т.н. Смешно ми е, че не си признаваш очевадният факт, че отношението ти към нея е променено, явно и под неговото влияние. 

Кои са тези уникални песни, които са останали незабелязани? Чалгата е в огромна дупка, Галена е над всички останали в пъти. Това са фактите, а от колко точно потребителя си видяла да ги признават? Заклеймявам единствено Преслава, към която имам органическа непоносимост. Останалите (с няколко изключения като Емилия, Меди, Камелия) просто дълбаят дъното с всяка следваща песен. Защо точно да дължа уважение на Анелия за посредствената песен, която пусна, че не ми стана ясно? Да не ми е любовница? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Vanora каза:

На светлинни години е от песни като "Погледни ме в очите", "Тази нощ", "Не знаеш" - изобщо от първите песни на Анелия, когато работеше активно с Токича. Тогава тя, Емилия и Гергана направиха много стойностни проекти с красиви текстове и приятна музика. Но отдавна времето на тази вълна в попфолка мина. Сега, когато всичко е комерс, е нормално и текстовете да са по-различни, освен ако песента не е балада, каквато очевидно в случая не е. Съгласна съм, че "ай сиктир" не е най-поетичната фраза, даже изобщо, но за цялото настроение, което носи песента, е напълно нормално. Вкарва освободеност, непринуденост. Да не би текстът на Галена и Дамян да е препълнен с поетични включвания? Не е, но за него няма да кажеш нищо, понеже е на любимката ти. На мен лично техният дует не ми е по вкуса, но да съм седнала да хейтя и да кажа как не струва песента - не съм. Не защото не ми достигат думи или защото не мога да си го позволя, а защото уважавам Галена като изпълнител, а след това и вас - феновете ѝ. Там е разликата. Няма лошо човек да показва уважение към чуждия труд дори когато не е във възторг или не е точно неговото нещо. Това не го прави слабохарактерен или мекотело, а напротив - показва обноски и маниери, високо ниво на комуникация.

Сега се сещам за песента на Деси Слава - "И на всички като тебе" - там също има по-непринудени разговорни фразички, но това не попречи на песента да се превърне в хит. Галена също се е включвала с подобни проекти като "Мама ураган" и дуетът ѝ с Фики - "С друг ме бъркаш", където казва "проблемЙе". Със сигурност има още такива проекти, но такива включвания в текста носят някакво настроение, когато не са прекалени и натрапчиви, все пак това е комерсиална музика, а не опера. 

Не говоря за песните от Токича. Новата песен е на светлинни години от хитове като "Проба - грешка", "Дай ми още", "Яко ми действаш", "искам тем полудявам" и още безброй други. Обзалагам се, че ще е флоп, защото не става. Не си пуснала песни цяла година и излизаш с тази посредствена еднодневка. Няма за какво да я хваля. Когато има защо да хваля някого освен Галена го правя. Случаят не е такъв. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

И аз за Джина ни Стоева се сетих като го видях това ;) Много правилно изпя още преди години въпроса Докога ... и тоя ще ни мъчи ушите със музикалните си желания, които уменията му не споделят 

 

Докато Оцко събира всякакви такива! Добре, че са Лорена и Магда в тази фирма и от време на време Алисия работи с него, че другото е много рядко слушаемо! Щом и Гущера изпълзя и направи песен от друг и се върна в Пайнер, ама подобни като Лео, ВесоУ, Сандра и такива какво очакваш. Докога? Докато Оцко не фалира! Да си беше работил за Пайнер и да не се беше опитвал да прави телевизия! 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Докато Оцко събира всякакви такива! Добре, че са Лорена и Магда в тази фирма и от време на време Алисия работи с него, че другото е много рядко слушаемо! Щом и Гущера изпълзя и направи песен от друг и се върна в Пайнер, ама подобни като Лео, ВесоУ, Сандра и такива какво очакваш. Докога? Докато Оцко не фалира! Да си беше работил за Пайнер и да не се беше опитвал да прави телевизия! 

Аз мисля че всъщност добре прави, Оцко да си ги колекционира на едно място. Иначе представи си че извираха от всякъде? Жалко че оставя такива редки и легендарни екземпляри като милото гущерче бившата му да си щъкат свободно. :D 

А сега е време за прясно хитов хит! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз мисля че всъщност добре прави, Оцко да си ги колекционира на едно място. Иначе представи си че извираха от всякъде? Жалко че оставя такива редки и легендарни екземпляри като милото гущерче бившата му да си щъкат свободно. :D 

А сега е време за прясно хитов хит! 

 

Тя вече сама се е изплъзнала. Ама той правеше много яки песни за Преслава, Джена, Галена, Анелия също имаше песен от него, сега чувството за хитове намаля... :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Как сте сладури? Бачкате ли здраво,за да може Цуци да си купи нова Версаче топка?:yahoo1:

 

Кралицата на домашното насилие пие кафе някъде в Дубай с осигуровките ми ♥️😍 

spacer.png

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Кралицата на домашното насилие пие кафе някъде в Дубай с осигуровките ми ♥️😍 

spacer.png

През лятото е в Испания.💅 Прави папарашки снимки на Галин от гей приключенията му.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Ако не беше казал за окото сигурно никога нямаше да го забележа... Според теб каква е причината да е там? 

Песента иначе е прекрасна! И аз винаги съм я харесвала. 

Напоследък слушам тази песен и наблюдавах внимателно клипа... и заковах на окото. Щях да приема, че е случайно, ако кадърът минава така просто, а те акцентират върху него.

Не казвам, че Ивана е илюминат. Това е окото на провидението, а тълкуванията за него доста често са изопачени и извратени спрямо първоначалните идеи. Ако бяха други изпълнители - сещаш се кои, конспирацията е сигурна. :D

Както и да е - Ивана има супер песни в такъв стил от тоя период като тази, "Безумна цена", "Хотел", "100 живота", "Влак за нещастници", "Ах, тези пари" и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Космически хонорари от по над 100 хиляди лева на месец заработват родните чалгаджийки в разгара на лятото, показва проверка.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Uzh-pesnite-im-bili-poshli-a-pravyat-po-100-000-leva-mesechno-1307460

 

Младите попълнения в родния попфолк са най-слушаните в момента, като участията им варират по 25-31 пъти на месец. Старите имена в бранша ги доближават по ангажираност, но заради по-високите хонорари с лекота изкарват двойно повече пари.

Фолкпевицата Лидия например е истински рекордьор - за юли тя е ангажирана за нечовешките 31 участия, или средно по едно на ден без почивка. Блондинката от Бургас все пак ще има дни, в които няма да работи, но това ще е за сметка на двойни изяви - така например миналата седмица Лидия е пяла в една и съща нощ първо в заведение в Созопол, а след това е извила глас в дискотека в Приморско. От този понеделник - 18 юли, до последния ден на месеца фолкдивата има ангажименти абсолютно всички дни и нощи, което незнайно как ще се отрази на здравето й.

Друга млада надежда - Данна, впечатлява с 22 участия през юли, като отново някои вечери ще се изявява на две места.

Малко по-слабо натоварена е Ариа, която нашумя с връзката си с футболиста на националния отбор и ЦСКА-София Георги Йомов. Сексапилната певица може да се похвали с едва 15-ина участия, но и тези изяви ще й донесат солидни финансови постъпления.

Младата гвардия на попфолка най-често се разписва за между три и пет хиляди лева на изява в нощно заведение, като някои понатрупали повече популярност си позволяват да вдигнат хонорара с още хилядарка или две. Така хипотетичните изчисления показват, че младите изпълнители изкарват 100-150 хиляди лева на месец, пресмятат наум чалга фенове. Дори при разделянето на сумите с продуцентите и плащането на данъците за изпълнителите остават суми, с които много малка част от българите може да се похвали като доход.

От "старите кучета" Преслава изпъква с 25 участия този месец, като при нейния хонорар от 9000 лева изработената сума за месец надвишава 200 хиляди лева, сочат грубите сметки.

В общата калкулация на изкараните пари не влизат частните партита - най-често сватби и рождени дни, които традиционно не се обявяват, като там певиците пеят за двоен хонорар. Големият бонус от такива участия са бакшишите, които трудно могат да бъдат декларирани пред държавата. Изпълнителки разказват, че много често бакшишите са доста повече от договорения хонорар за 2-3 часа пеене на личния празник, пише "България Днес".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, FikLena каза:

Космически хонорари от по над 100 хиляди лева на месец заработват родните чалгаджийки в разгара на лятото, показва проверка.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Uzh-pesnite-im-bili-poshli-a-pravyat-po-100-000-leva-mesechno-1307460

 

Младите попълнения в родния попфолк са най-слушаните в момента, като участията им варират по 25-31 пъти на месец. Старите имена в бранша ги доближават по ангажираност, но заради по-високите хонорари с лекота изкарват двойно повече пари.

Фолкпевицата Лидия например е истински рекордьор - за юли тя е ангажирана за нечовешките 31 участия, или средно по едно на ден без почивка. Блондинката от Бургас все пак ще има дни, в които няма да работи, но това ще е за сметка на двойни изяви - така например миналата седмица Лидия е пяла в една и съща нощ първо в заведение в Созопол, а след това е извила глас в дискотека в Приморско. От този понеделник - 18 юли, до последния ден на месеца фолкдивата има ангажименти абсолютно всички дни и нощи, което незнайно как ще се отрази на здравето й.

Друга млада надежда - Данна, впечатлява с 22 участия през юли, като отново някои вечери ще се изявява на две места.

Малко по-слабо натоварена е Ариа, която нашумя с връзката си с футболиста на националния отбор и ЦСКА-София Георги Йомов. Сексапилната певица може да се похвали с едва 15-ина участия, но и тези изяви ще й донесат солидни финансови постъпления.

Младата гвардия на попфолка най-често се разписва за между три и пет хиляди лева на изява в нощно заведение, като някои понатрупали повече популярност си позволяват да вдигнат хонорара с още хилядарка или две. Така хипотетичните изчисления показват, че младите изпълнители изкарват 100-150 хиляди лева на месец, пресмятат наум чалга фенове. Дори при разделянето на сумите с продуцентите и плащането на данъците за изпълнителите остават суми, с които много малка част от българите може да се похвали като доход.

От "старите кучета" Преслава изпъква с 25 участия този месец, като при нейния хонорар от 9000 лева изработената сума за месец надвишава 200 хиляди лева, сочат грубите сметки.

В общата калкулация на изкараните пари не влизат частните партита - най-често сватби и рождени дни, които традиционно не се обявяват, като там певиците пеят за двоен хонорар. Големият бонус от такива участия са бакшишите, които трудно могат да бъдат декларирани пред държавата. Изпълнителки разказват, че много често бакшишите са доста повече от договорения хонорар за 2-3 часа пеене на личния празник, пише "България Днес".

Тази статия е viral. Вече няколко пъти ми се появява или някой ми казва за нея. И има много негативни коментари... ще каже човек, че българина чак сега разбира какви пари печели чалгата.

Поне името на Лидия за пореден път достига до по-широка аудитория и хората разбират, че е сред най-актуалните. Че и нарочно са й сложили най-евтината обложка от клип, та да привличат възмущението на хората към 'долната чалга'. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Виж сега, първо никога не съм се старал някой да ме харесва. Казвам това, което мисля и реагирам според моите разбирания, които очевидно напоследък далеч не се доближават до вашите.

Вашите писания в последния месец нямат нищо общо с преди. То не бяха цигари, вуду магии, щуротии. Но докато Кондома поне си го казва в прав текст защо се обърна срещу Галена, ти вадиш от 9 кладенеца вода да обясняваш как вече носът на Преслава не ти е прооблем, как "Сладкото зло" е огромен хит, как последните песни на Галя нещо не били твоите и т.н. Смешно ми е, че не си признаваш очевадният факт, че отношението ти към нея е променено, явно и под неговото влияние. 

Кои са тези уникални песни, които са останали незабелязани? Чалгата е в огромна дупка, Галена е над всички останали в пъти. Това са фактите, а от колко точно потребителя си видяла да ги признават? Заклеймявам единствено Преслава, към която имам органическа непоносимост. Останалите (с няколко изключения като Емилия, Меди, Камелия) просто дълбаят дъното с всяка следваща песен. Защо точно да дължа уважение на Анелия за посредствената песен, която пусна, че не ми стана ясно? Да не ми е любовница? 

Ама не можеш да заревеш! 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, FikLena каза:

Малко по-слабо натоварена е Ариа, която нашумя с връзката си с футболиста на националния отбор и ЦСКА-София Георги Йомов. Сексапилната певица може да се похвали с едва 15-ина участия, но и тези изяви ще й донесат солидни финансови постъпления.

Тъкмо щях да кажа че тази ще изчезне от полезрението ни - намалява участията, последната ѝ песен още я няма в стрийминг, а тя пускала нова песен тази седмица.

И все пак не е изключено да се пенсионира набързо и да стане футболна съпруга. И на нея мерака ѝ да пее бързо изчезна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Виж сега, първо никога не съм се старал някой да ме харесва. Казвам това, което мисля и реагирам според моите разбирания, които очевидно напоследък далеч не се доближават до вашите.

Вашите писания в последния месец нямат нищо общо с преди. То не бяха цигари, вуду магии, щуротии. Но докато Кондома поне си го казва в прав текст защо се обърна срещу Галена, ти вадиш от 9 кладенеца вода да обясняваш как вече носът на Преслава не ти е прооблем, как "Сладкото зло" е огромен хит, как последните песни на Галя нещо не били твоите и т.н. Смешно ми е, че не си признаваш очевадният факт, че отношението ти към нея е променено, явно и под неговото влияние. 

Кои са тези уникални песни, които са останали незабелязани? Чалгата е в огромна дупка, Галена е над всички останали в пъти. Това са фактите, а от колко точно потребителя си видяла да ги признават? Заклеймявам единствено Преслава, към която имам органическа непоносимост. Останалите (с няколко изключения като Емилия, Меди, Камелия) просто дълбаят дъното с всяка следваща песен. Защо точно да дължа уважение на Анелия за посредствената песен, която пусна, че не ми стана ясно? Да не ми е любовница? 

Няма такова нещо като нашите писания. Никога не ми е налагал мнението си, нито аз моето на него.  Приятелството ни никога не е зависело от такива неща. Не си прав, че съм се повлияла. Той от миналата година още спря да подкрепя Галена и да хвали Преслава. Да си видял аз да го правя? Ако се влияех още тогава щях да го направя. През цялото време съм я подкрепяла, дори когато той спря да го прави. Едва сега съм споделила нещо и то защото наистина не ми допадат песните. Няма как да ти кажа, че съм се обърнала срещу нея при положение, че не е вярно. Уважавам обаче решението му, защото знам, че щом се е стигнало до това той си има своите причини. 

С кое точно вадя от 9 кладенеца вода? Цял живот ли да се смея на носа на Преслава? В крайна сметка в даден момент става банално. Защо да ми е проблем, това е нейния нос. Няма нужда да се обременявам с такива неща. По същата логика, ние феновете на Галена не приемаме, че все още се намира кой да дъвче изтърканата тема с ваната. Така се изтърка и темата с носа. "Сладкото зло" е хит, защо да не го призная. Нито нея харесвам, нито "Еуфория", но и за двете признавам, че са хитове. Признаването на някакви факти не те прави променен или повлиян. Прави те честен и обективен. Нямам непоносимост към Преслава. Имало я е в някакви периоди, в които не са ми допадали определени неща, но това не означава, че трябва да продължавам да я развивам без причина. Каквото и ще да е, тя е дала достатъчно на музиката и с Галена са най-обичаните ни имена в страната. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Stela каза:

Няма такова нещо като нашите писания. Никога не ми е налагал мнението си, нито аз моето на него.  Приятелството ни никога не е зависело от такива неща. Не си прав, че съм се повлияла. Той от миналата година още спря да подкрепя Галена и да хвали Преслава. Едва сега съм споделила нещо и то защото наистина не ми допадат песните. Няма как да ти кажа, че съм се обърнала срещу нея при положение, че не е вярно. Уважавам обаче решението му, защото знам, че щом се е стигнало до това той си има своите причини. 

Именно. Ти ме познаваш лично и много добре. Знаеш колко странни и да ги наречем свръхестествени неща ми се случват, а и на теб покрай мен започнаха. И знаеш, че не говоря празни приказки. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Космически хонорари от по над 100 хиляди лева на месец заработват родните чалгаджийки в разгара на лятото, показва проверка.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Uzh-pesnite-im-bili-poshli-a-pravyat-po-100-000-leva-mesechno-1307460

 

Младите попълнения в родния попфолк са най-слушаните в момента, като участията им варират по 25-31 пъти на месец. Старите имена в бранша ги доближават по ангажираност, но заради по-високите хонорари с лекота изкарват двойно повече пари.

Фолкпевицата Лидия например е истински рекордьор - за юли тя е ангажирана за нечовешките 31 участия, или средно по едно на ден без почивка. Блондинката от Бургас все пак ще има дни, в които няма да работи, но това ще е за сметка на двойни изяви - така например миналата седмица Лидия е пяла в една и съща нощ първо в заведение в Созопол, а след това е извила глас в дискотека в Приморско. От този понеделник - 18 юли, до последния ден на месеца фолкдивата има ангажименти абсолютно всички дни и нощи, което незнайно как ще се отрази на здравето й.

Друга млада надежда - Данна, впечатлява с 22 участия през юли, като отново някои вечери ще се изявява на две места.

Малко по-слабо натоварена е Ариа, която нашумя с връзката си с футболиста на националния отбор и ЦСКА-София Георги Йомов. Сексапилната певица може да се похвали с едва 15-ина участия, но и тези изяви ще й донесат солидни финансови постъпления.

Младата гвардия на попфолка най-често се разписва за между три и пет хиляди лева на изява в нощно заведение, като някои понатрупали повече популярност си позволяват да вдигнат хонорара с още хилядарка или две. Така хипотетичните изчисления показват, че младите изпълнители изкарват 100-150 хиляди лева на месец, пресмятат наум чалга фенове. Дори при разделянето на сумите с продуцентите и плащането на данъците за изпълнителите остават суми, с които много малка част от българите може да се похвали като доход.

От "старите кучета" Преслава изпъква с 25 участия този месец, като при нейния хонорар от 9000 лева изработената сума за месец надвишава 200 хиляди лева, сочат грубите сметки.

В общата калкулация на изкараните пари не влизат частните партита - най-често сватби и рождени дни, които традиционно не се обявяват, като там певиците пеят за двоен хонорар. Големият бонус от такива участия са бакшишите, които трудно могат да бъдат декларирани пред държавата. Изпълнителки разказват, че много често бакшишите са доста повече от договорения хонорар за 2-3 часа пеене на личния празник, пише "България Днес".

 

преди 1 час, SG каза:

Тази статия е viral. Вече няколко пъти ми се появява или някой ми казва за нея. И има много негативни коментари... ще каже човек, че българина чак сега разбира какви пари печели чалгата.

Поне името на Лидия за пореден път достига до по-широка аудитория и хората разбират, че е сред най-актуалните. Че и нарочно са й сложили най-евтината обложка от клип, та да привличат възмущението на хората към 'долната чалга'. :D

Фейкнюз. Полвината участия специално на Лидл са полвинки, сигурно, не може в една и съща вечер да си на "участие" в Созопол ли беше, и точно 1 час по късно да си на участие в съседно Приморско примерно, което си е на едни 30на мин оттам. 

Няма кой да се навие за такива "участия" да плаща цял хонорар. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji каза:

Именно. Ти ме познаваш лично и много добре. Знаеш колко странни и да ги наречем свръхестествени неща ми се случват, а и на теб покрай мен започнаха. И знаеш, че не говоря празни приказки. 

И на мен след определени събития взеха да ми се случват такива неща, но разбира се, дежурната българска логика е да те обявят за побъркан. Да не говорим Водолеите за колко неща си изпреварват времето - дето се вика, докато масата узрее за идеята или истината ти, на теб вече ти се е ебала майката. Няма случайности в тоя шоубизнес и живот, така че който трябва, ще знае и без доказателства, че не си правиш свободни съчинения. Дано си разбрал кой кой е, с времето още неща ще разбираме. ;) Просто масата хора слушат музиката и не влизат надълбоко. И може би така трябва. Знанието води до страдание. :)

 

Абе, верно, нещо ново от Ивана? Какво става с тази жена?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Меди и Азис разбиват - 250К гледания и 25К лайка само за 6 часа...

Егати тъпата и заспала песен, това никакъв шанс да стане хит на нивото на дуетите му с Галена и Северина. 

Иначе Азис беше написал на стори, че само тези които нямат истински хитове пускат песни често, а сега за 8 месеца е пуснал три дуета. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

 

Фейкнюз. Полвината участия специално на Лидл са полвинки, сигурно, не може в една и съща вечер да си на "участие" в Созопол ли беше, и точно 1 час по късно да си на участие в съседно Приморско примерно, което си е на едни 30на мин оттам. 

Няма кой да се навие за такива "участия" да плаща цял хонорар. 

Доста от участията на изпълнителите по морето вървят по 2 наведнъж - първо към 22:00 в някоя кръчма, механа и после към 02:00 в дискотека. Някои даже са и на един собственик и се плаща общ хонорар, мисля.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Егати тъпата и заспала песен, това никакъв шанс да стане хит на нивото на дуетите му с Галена и Северина. 

Иначе Азис беше написал на стори, че само тези които нямат истински хитове пускат песни често, а сега за 8 месеца е пуснал три дуета. 

Дуета със Северина се слуша в две държави. И това има значение. Песента с Меди е в пъти по-хубава от тази със Северина. Може да не стане по-голям хит от нея и ВНЛ, но това не означава, че не става. Времето ще покаже. На мен много ми хареса. Гласовете им си пасват идеално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Дуета със Северина се слуша в две държави. И това има значение. Песента с Меди е в пъти по-хубава от тази със Северина. Може да не стане по-голям хит от нея и ВНЛ, но това не означава, че не става. Времето ще покаже. На мен много ми хареса. Гласовете им си пасват идеално. 

Точно със Северина е най-яката от трите! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...