Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Изненадващ обрат при Мария взриви мрежата

Певицата възобновява кариерата си
Изненадващ обрат при Мария взриви мрежата

https://signal.bg/изненадващ-обрат-при-мария-взриви-мре/

Завръща сеееееееее! ❤️ 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

https://www.facebook.com/watch/?v=689660337768329

Много харесвам "7 дни" на Ивана, уникално послание. Защо не е качена с клипа в тубата?

Въпрос към @Balkandji- случайно ли е това око на храма на 3:46, как мислиш?

Може би не. :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Изненадващ обрат при Мария взриви мрежата

Певицата възобновява кариерата си
Изненадващ обрат при Мария взриви мрежата

https://signal.bg/изненадващ-обрат-при-мария-взриви-мре/

Завръща сеееееееее! ❤️ 

Изпотрябвала е на някой. Да си стои в пенсия като Таня ни Боева. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pechenko каза:

1.11 Не се допускат скрийншоти, видеокаст или други аудио-визуални фрагменти от лична кореспонденция между потребители на форума. Това важи и за материали, в които не са изрично показани имена и/или лични данни.

При теб бяха показани и лични данни ( име и снимка ).

Проблема е решен!

 

Човекът, чиито снимка и име беше показано, не е искал да махнат коментара.

Защов такъв случай са се допускали скрийншоти от различни чатове в Месинджър и Инстаграм, които са били на тема попфолк и в които участие са взимали потребители на форума?

Двоен аршин?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, adorable каза:

https://www.facebook.com/watch/?v=689660337768329

Много харесвам "7 дни" на Ивана, уникално послание. Защо не е качена с клипа в тубата?

Въпрос към @Balkandji- случайно ли е това око на храма на 3:46, как мислиш?

Не се изненадвай, Ивана направи саможертва за да размаже Глория и другите!

Случайност ? Не мисля!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Не се изненадвай, Ивана направи саможертва за да размаже Глория и другите!

Случайност ? Не мисля!

 

Отиде хубавата песен. :D Истински Троянски кон. :D

Друго готино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Отиде хубавата песен. :D Истински Троянски кон. :D

Друго готино.

Глория гледам е пръснала с прием в една механа онзи ден, забравих и името. 
Защо иначе на всяко участие/концерт постоянно казва на озвучителите да увеличат микрофона/синбека и т.н. Хайде, един-два пъти добре. Но това е на всяко участие. Какво толкова не могат да и напаснат ми е интересно?

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Глория гледам е пръснала с прием в една механа онзи ден, забравих и името. 
Защо иначе на всяко участие/концерт постоянно казва на озвучителите да увеличат микрофона/синбека и т.н. Хайде, един-два пъти добре. Но това е на всяко участие. Какво толкова не могат да и напаснат ми е интересно?

Глория пръска навсякъде напоследък - хората си я искат. Може би и защото не се появява супер често и не втръства, особено в провинцията.

За озвучаването е доста педантична - на места няма необходимите условия, а и тя смени дългогодишния си озвучител и трябва време за напасване.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

Изненадващ обрат при Мария взриви мрежата

Певицата възобновява кариерата си
Изненадващ обрат при Мария взриви мрежата

https://signal.bg/изненадващ-обрат-при-мария-взриви-мре/

Завръща сеееееееее! ❤️ 

Супер, дано да е авторско парчето, а не поредния кавър на колежка/колега като миналата година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, -A. каза:

Не се изненадвай, Ивана направи саможертва за да размаже Глория и другите!

Случайност ? Не мисля!

 

През 2011-2 може би щях да го повярвам, но с течение на времето научих, че цитатът на Албърт Пайк за трите световни войни е фалшифициран, а конспирациите за илюминати, масоните и новия световен ред са производство християнски фундаменталисти, които се страхуват от идеите на просвещението и цивилизования свят. Не е толкова страшно, че Ивана е показала масонска символика в клипът си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма като се снимате с лелите ви ударете им един Facetune, един филтър… това си е чист фолк тероризъм

(Виждам че Ивана още се гримира сама)

spacer.png
spacer.png
spacer.png
 

Добре че е Анелия да ги отсрами

spacer.png

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Balkandji каза:

Човекът, чиито снимка и име беше показано, не е искал да махнат коментара.

Защов такъв случай са се допускали скрийншоти от различни чатове в Месинджър и Инстаграм, които са били на тема попфолк и в които участие са взимали потребители на форума?

Двоен аршин?

Той не е искал и да бъде постван. Но като цяло се злоупотребява с личната информация. Имало е такива случаи преди години. Ако разговорът е бил тук (в темата), а не в Месинджър или Инстаграм е съвсем друго.

Потребителите във форума са анонимни.

ПП Следващият път може да ни тагнеш от Чат Мания при подобни казуси.

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

Ма като се снимате с лелите ви ударете им един Facetune, един филтър… това си е чист фолк тероризъм

(Виждам че Ивана още се гримира сама)


spacer.png

 

 

Тук Ивана е все едно някой й е фраснал бузата и има оток :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Абсолютно нормално е да има мижав интерес към Даймънд. Една и съща претоплена манджа вече 2 години имам чувството, че звучи. Никакъв опит дори за новаторство, един и същ досаден бийт, напомнящ за общо взето цялата им продукция, откакто се определиха като лейбъл. Единствената надежда при тях за мен е Данна. Робов е талантлив, дебютът му с Янева беше хит и звучеше различно. Според мен трябва да залага на разнообразие, ако иска да задържи по-сериозен интерес, различен от този на 11-12-годишните фенчета, припадащи по него и величаещи го като "тийн идол". Малката за мен е бита карта от момента, в който започна да работи с Даймънд. Докато беше Ванеса в Ара мюзик, имаше хитове, беше разпознаваема. После стана една от многото, обезличи се. 

Много ме радва как Анелия ни зарадва със супер свежо лятно парче след година пауза. Топ е, текстът е запеваем, извивките са си типично в неин стил, клипът е интересен. Надявам се да получи заслужено внимание, макар да е в новия ѝ канал. ❤️

На Меди и Азис песента определено ще стане хит - и към двамата интересът е огромен, като цяло настроението от песента е завладяващо. Браво и на тях! 

Редактирано от Vanora
  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ги видяхте меги яки песните на Аня и Медизис?

Това на Анелия звучи като песен от 2010 на някоя треторазрядница. Отсвир тип Гъмзата - серизоно ли? Нищо няма да стане от тази песен. "Ай сиктир", както пее самата нова треторазрядница. 

Меди и Азис звучи една идея по-добре, но като за тяхното ниво е слабо. Отсвирът е скучен, песента не предполага избухвация, даже изпълнението не е нищо особено, просто защото песента не го позволява. Като звучене ми напомня на един от най-големите флопове на Азо - оная с Цветана Манева, не й помня името. Хит ще е някакъв сигурно, защото е техен дует, но очаквах много повече. 

За пореден сезон Галена носи чалгата на плещите си. Точка. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 4
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Той не е искал и да бъде постван. Но като цяло се злоупотребява с личната информация. Имало е такива случаи преди години. Ако разговорът е бил тук (в темата), а не в Месинджър или Инстаграм е съвсем друго.

Потребителите във форума са анонимни.

ПП Следващият път може да ни тагнеш от Чат Мания при подобни казуси.

 

За пореден път тотална неблагодарност от теб за приноса ми към форума ти. За вдигането на активността и интереса. 

Многократно са пускани скрийнове от разговори в Месинджър и Иснтаграм, тогава мълчахте.

По принцип заслужаваш да се махна от тук завинаги. Виждали сме многократно драстичното понижение на активността, когато отсъствам.

Въпреки това засега ще остана, все още имам интерес да е така.

Иначе за всички, на които им е любопитно да следят темата Пеевски - Галена, профилът ми във Фейсбук е Еднорогът Вълшебник. 

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji каза:

За пореден път тотална неблагодарност от теб за приноса ми към форума ти. За вдигането на активността и интереса. 

Многократно са пускани скрийнове от разговори в Месинджър и Иснтаграм, тогава мълчахте.

По принцип заслужаваш да се махна от тук завинаги. Виждали сме многократно драстичното понижение на активността, когато отсъствам.

Въпреки това засега ще остана, все още имам интерес да е така.

Иначе за всички, на които им е любопитно да следят темата Пеевски - Галена, профилът ми във Фейсбук е Еднорогът Вълшебник. 

АЙДЕ отблокирай ме! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия: на 21 юли в село Дорково област Пазарджик точно от 18:00 часа в Читалището! , 21 юли град Костандово точно от 20:00 ч. В читалището!,  НА 22 Юли в Град Белово  област Пазарджик  точно от 18:00 часа в Читалището!,  НА 22 Юли село Мененкьово община Белово точно от 20:30 часа- в Читалището!, НА 23 Юли /Събота/ Село Александрово община Павел баня точно от 18:00 часа в Читалището!, НА 23 Юли- Село Осетеново община Павел Баня точно от 20:00 часа , в Читалището! ОЧАКВАМ ВИ ЗАЕДНО ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ!!!

FB_IMG_1658247586634.jpg

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...