Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Willy каза:

Погледите върху това какъв човек е Цуци може да са различни, но това че няма хитове - не.

За контакти

Влез

Брой ме

Мога пак

Видимо изневерил

Пей сърце 

Да те бях зарязала

Честито 

Грешка беше

Ангелът

Маракеш

Болка моя

Минутите 

Бой, бой

 

Все успешни песнички, а може и да пропускам нещо.

 

единственият хит, който има, ти дори не си го споменал 

всичко друго е забравено отдавна

 

най-свестната певица на всички времена 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.07.2022 г. от 10:41, Willy каза:

 

Deezer:

1. Welcome to Bulgaria

2. Nashata

Това, ако не е ефектът “Кости името на песента”, не знам! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Гальо каза:

От новия и клип го знам, в него има доста статисти, и един от най-популярните актьори в момента в България. Иначе всичките и клипове се снимат в България, с изкл на “Болка моя” от последните години. 
А реално според мен тя си харесва този начин на живот, има хора готови на всичко за хубав осигурен живот. 

Е тя ако не си харесваше начина на живот нямаше да се хване с тоя ... Не я е принудил да му стане жена. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

Само може да й завиждате на Янева :happyppl:

4031F7C9-C2C9-42CF-887D-DB6DA1B6626F.jpeg

Ето така да я гледате :bi:

Ти завиждаш ли и? 

Не виждам за какво мога да й завиждам. Не искам да живея с гнусен човек, който е отвратителен не само външо, но и вътрешно и който го кълне и псува цяла България. Това е толкова негативна енергия насочена от хората към тях и определено не искам такава в живота си. То не е за завиждане нейното... Скъпи парцалки, с които се фука в инстаграм и по клиповете, а иначе затворничка без права. Показност и демонстрации на живот постигнат с черни пари. Предпочитам си моя живот. Не всеки мечтае за лукс на всяка цена.

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Бе какъв хит имат Алфа като дори и половин месец не издържаха над 100К, а в песента участват 5(ПЕТ) изпълнители и имаха купен трафик в началото.

 

Не може всяка песен да е тотален хит и да разбива с гледания. Колко песни и изпълнители ги имат? Преслава, Галена и Фики в момента ... Другите като имат по-малко не значи, че нямат успех. На Алфите си е нормален сезонен хит. Виж им иначе на участията как се дерат хората и им знаят песните. Преди 2-3 дни имаха общо участие и ги викаха на бис и хората не ги пускаха да си тръгнат. Дори "Трезора", въпреки, че гледанията и паднаха мачка по участията. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ANGEL каза:

Доста евтин пр от Меди и Азис се заформя . 

Какво очакваш от циганка жадна за още малко слава. Жалко, че Меди му се води по акъла. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Не може всяка песен да е тотален хит и да разбива с гледания. Колко песни и изпълнители ги имат? Преслава, Галена и Фики в момента ... Другите като имат по-малко не значи, че нямат успех. На Алфите си е нормален сезонен хит. Виж им иначе на участията как се дерат хората и им знаят песните. Преди 2-3 дни имаха общо участие и ги викаха на бис и хората не ги пускаха да си тръгнат. Дори "Трезора", въпреки, че гледанията и паднаха мачка по участията. 

Чудя се на кое да се смея повече - на това колко големи хитове имат Алфа или на това, че Преслава е написана на първо място сред певците с тотални хитове .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Кое е ясно? Сериозно ли мислиш че Янева я е срам? Не мисля,че се вълнува какво мислят хората за нея. Та тя през по голямата част от времето дори не е в България. През лятото е в Испания,а през зимата в Дубай. Щом й е забранено да говори с хората от клиповете си,дпоред мен Пеевски й е забранил да качва семейни снимки.

Ами ако не я е срам още по-зле тогава. Това означава, че не й е останал акъл и морал, които да предизвикат чувство на срам.

Ако не ги качва, защото е под забрана, както за разговорите представи си за какъв живот става дума. Да се подложиш на такъв затвор заради едни пари. Даваш ли си сметка какъв човек защитаваш и как изглежда това? Според теб нормално ли е да търпи тоя да и забранява да говори с хората и да и казва кога да диша и кога не заради лусксозен живот? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DanielPiliov каза:

Абе вие луди ли сте, те се ебават😂

Именно, че се ебават, за да предизвикат някакъв хайп, че ако разчитат само на песен и купени гледания може и да не стане. Ама като има хора, които им се връзват.. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Чудя се на кое да се смея повече - на това колко големи хитове имат Алфа или на това, че Преслава е написана на първо място сред певците с тотални хитове .

Смей се на каквото искаш. На мен лично ми омръзна да обяснявам едни и същи неща сто пъти. От дни не си спрял да се хилиш след постовете ми и да ме иронизираш. Сега да мисля и за специална подредба когато изреждам няколко певци ли? Не съм очаквала, че точно ти ще си толкова дребнав. Само не ми изкривявай думите. Нито съм казала, че хитовете на Алфа са тотални, нито съм търсила символика в изписването на имената. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Ами ако не я е срам още по-зле тогава. Това означава, че не й е останал акъл и морал, които да предизвикат чувство на срам.

Ако не ги качва, защото е под забрана, както за разговорите представи си за какъв живот става дума. Да се подложиш на такъв затвор заради едни пари. Даваш ли си сметка какъв човек защитаваш и как изглежда това? Според теб нормално ли е да търпи тоя да и забранява да говори с хората и да и казва кога да диша и кога не заради лусксозен живот? 

E то тя няма много избор, никой не я пита.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Ами ако не я е срам още по-зле тогава. Това означава, че не й е останал акъл и морал, които да предизвикат чувство на срам.

Ако не ги качва, защото е под забрана, както за разговорите представи си за какъв живот става дума. Да се подложиш на такъв затвор заради едни пари. Даваш ли си сметка какъв човек защитаваш и как изглежда това? Според теб нормално ли е да търпи тоя да и забранява да говори с хората и да и казва кога да диша и кога не заради лусксозен живот? 

Ама изобщо не я защитавам. Все ми е тая с кой си ляга Цура и какво й забранявят. Щом го търпи значи е доволна от живота си. То колежките й да бяха светици,че наистина да я плюем Янева ама и те са един дол дренки. Щеше да е проблем наистина ако Мара примерно беше с Пеевски. Проектите на Янева поне вдигат нивото на жанра,а ти щом си против спонсора на песните й не ги слушай,не ге популязирай и не им трупай гледания.

Против лицемерието и двойния аршин с който се съдят някои изпълнители съм.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

Смей се на каквото искаш. На мен лично ми омръзна да обяснявам едни и същи неща сто пъти. От дни не си спрял да се хилиш след постовете ми и да ме иронизираш. Сега да мисля и за специална подредба когато изреждам няколко певци ли? Не съм очаквала, че точно ти ще си толкова дребнав. Само не ми изкривявай думите. Нито съм казала, че хитовете на Алфа са тотални, нито съм търсила символика в изписването на имената. 

Не виждаш ли, че отново те нападат по линия на задължението да величаеш Галена и всичко свързано с нея.

rofl изобщо не знам защо го отразяваш, остави го да се излага.

Какво им се обясняваш на тия негативяри?

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, plambata каза:

Чудя се на кое да се смея повече - на това колко големи хитове имат Алфа или на това, че Преслава е написана на първо място сред певците с тотални хитове .

А ти пушил ли си от цигарките с черна хомо магия,създадени със знанието на Галена?:3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...