Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 49 минути, GSA каза:

Просто няма купени милиони в тубата и спотифай, които да броите и заради които да я титуловате като топ. 

 

Това май е последното нейно, което слушах много. Интересна песен и готино изпявяне

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 27 минути, NazzkO каза:

Това май е последното нейно, което слушах много. Интересна песен и готино изпявяне

Абсолютно. И на мен “Ще ти мине” ми е любимата и нейна песен от последните. Това обаче също беше глътка свеж въздух.

Дано и с новата песен изненада приятно!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Просто няма купени милиони в тубата и спотифай, които да броите и заради които да я титуловате като топ. 

 

Това не знам защо целия форум го харесва, ужасно е...

Поздрав с нещо яко!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, @GSA скъпа, айде да не се правим, че и Райна не е посягала на купени гледания! 🥲 Това даже имаше 4М+ ако помня добре, а сега са паднали на 3.8 с нулеви лайкове.

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е форумското мнение за факта, че Десита ft. Емрах с “Първият” и Данна с “Дисниленд” правят сходни гледания, а на Алфата излезна две седмици след тази на Данна, и то в развит канал? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Иначе, @GSA скъпа, айде да не се правим, че и Райна не е посягала на купени гледания! 🥲 Това даже имаше 4М+ ако помня добре, а сега са паднали на 3.8 с нулеви лайкове.

 

Мила моя, тази песен никога не е имала над 4 милиона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, GSA каза:

Абсолютно. И на мен “Ще ти мине” ми е любимата и нейна песен от последните. Това обаче също беше глътка свеж въздух.

Дано и с новата песен изненада приятно!

Миличка спри да говориш глупости. Никой не се интересува от тая не нормална кукувица! И да се пъне и да не се хит повече няма да види. Това е положението 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Миличка спри да говориш глупости. Никой не се интересува от тая не нормална кукувица! И да се пъне и да не се хит повече няма да види. Това е положението 

На нея хит повече не и и трябва скъпа. Тя има над 20 тотални хита в кариерата си. Недай си боже 2015 или 2018 да се повтори и пак да ви затвори на всичките устите. 

А ти явно се интересуваш, след като я коментираш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Hurricane каза:

Какво е форумското мнение за факта, че Десита ft. Емрах с “Първият” и Данна с “Дисниленд” правят сходни гледания, а на Алфата излезна две седмици след тази на Данна, и то в развит канал? 

 

Интереса в алфа отмина, единствено върху Симона има все някакъв то се вижда, но с тези дуети и квартети и той ще замине. Песента на Данна повече ми харесва, но тази на Десита също е много добра, но интерес към тях вече почти няма!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли тези, които твърдят, че Стораро е някаква гаранция за хит за Глория, да ми кажат коя е последната му смислена песен, която е станала хит? Не някой бесен кючек, а нормална фолк песен? Понякога не знам с кои части на тялото си бръщолевите. Не съм слушал толкова песен на Глоринда сигурно от една десетилетка насам. Парчето е топ и ще е грях да не стане хит. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Какво е форумското мнение за факта, че Десита ft. Емрах с “Първият” и Данна с “Дисниленд” правят сходни гледания, а на Алфата излезна две седмици след тази на Данна, и то в развит канал? 

Мнението ми е че и двете не ме интересуват особено ♥️
spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 4 часа , plambata каза:

Може ли тези, които твърдят, че Стораро е някаква гаранция за хит за Глория, да ми кажат коя е последната му смислена песен, която е станала хит? Не някой бесен кючек, а нормална фолк песен? Понякога не знам с кои части на тялото си бръщолевите. Не съм слушал толкова песен на Глоринда сигурно от една десетилетка насам. Парчето е топ и ще е грях да не стане хит. 

Това няма значение. Стораро и синовете му са в пъти по-вървежни в последните години от Глория и си имат голям утвърден таргет сред малцинствата, а синовете и сред подрастващите. Самият факт, че всички тези ще кликнат от любопитство, за да чуят песента (а и тя никак не е лоша), е достатъчен за рекорден дебют в кариерата на Глория в youtube ерата.

Тони има участие в песни с по 20-30 млн. излезли в последните години. На Глория най-гледаната й песен е от 2005. 

Редактирано от Balkandji
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя тъп договор с Пайнер дето само Глория го има? Ако си качваше продукцията единствено в нейния канал до довечера на новата песен щеше да си се вижда доволна цифра от 250k за ден и нещо.

Или може би самата тя държи още да им е вярна...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Какъв е тоя тъп договор с Пайнер дето само Глория го има? Ако си качваше продукцията единствено в нейния канал до довечера на новата песен щеше да си се вижда доволна цифра от 250k за ден и нещо.

Или може би самата тя държи още да им е вярна...

Тя има не може и не иска нови и различни неща. Има някаква диагноза, така че съм убеден, че е по нейна вина.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Тя има не може и не иска нови и различни неща. Има някаква диагноза, така че съм убеден, че е по нейна вина.

Диагноза 'Заслепена от фенове'.  Певица, която в първото десетилетие от кариерата си правеше каквото пожелае и мачкаше с разнообразие изведнъж се вкамени в статуя, на която само й се повтаря колко е стилна и велика.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това клипче ми излезе и на 3:42 гледам тоя тюфлек Цеци пак командори къде да се снима и къде не.....супер противен.

А ето по 5-6-7 звездните хотели на Слънчака кой мие посудата. ЛУКС ******! :D ВИ-АЙ-ПИ-тата на Слънчака, дето пръскат пара по хотели и клубове. Ол инклузива....

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това забелязахте ли го? На мен сега ми тръгна. Поставил е рекорд за най-нискобюджетен клип. Разходите са били за ток, прическа на Ваня и Дяман бил слезнал да си купи една кутия цигари повреме на снимките.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Честит рожден ден на върхът в българската музика! С пожелание за здраве, повече самостоятелни концерти и проекти само като този ❤️ 

 

Най-вече! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно, че днес има Рожден ден!
Честит рожден ден, най-вече здраве, любов, още много хитове, концерти.
Айде и да направи нещо като любимата моя:

 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...