Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

https://signal.bg/лепа-брена-на-живо-в-софия-обявиха-цени/

Toз изрод, тоз СПИН идва отново. Мръсен старчески урод, махай се от тук и да не си стъпила. 

Значи на тия дати аз в София НЕ стъпвам. Не знам за вас.

Това ще е по-зле от последния концерт на Слави.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Бийтове се крадат, но мастеринга как да го открадне…

За това се иска майсторлък, а не да се краде като макето и неговата пасмина.

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Сори ама План Б е тоталния хит в момента. Човек за 1-2 часа да излезе да се разходи- чува я отнякъде. Крадена, трита, забранена... ама народа я предпочете и я направи истински хит, а не като повечето с фалшив трафик дето се мъчат да ни заблуждават в последните години.

И оригинала кефи много обаче.

Не се заблуждавай излишно! Истинският хит в момента е “Отпусни се”, колкото и да не я харесвам. “План Б” дори не влиза в топ 3 към най-слушаните песни в момента. За последните няколко дни бях на много балове и никъде не я чух. Тук във форума отново има хора, които са в друго измерение, различно от реалността. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

 

Забележете как Емануела остана вярна андроидка и сега - Derma Act самодивите във вървежна реклама за Андроид. Нейният гений… омг побиха ме тръпки.

Според мен са я викнали първо нея за рекламата, но е отказала защото е трябвало да прекара повече от 15 минути без да пуши.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Hurricane каза:

Не се заблуждавай излишно! Истинският хит в момента е “Отпусни се”, колкото и да не я харесвам. “План Б” дори не влиза в топ 3 към най-слушаните песни в момента. За последните няколко дни бях на много балове и никъде не я чух. Тук във форума отново има хора, които са в друго измерение, различно от реалността. 

Потвърджавам :D веднъж не я чух по балове, улици какво ли не... а Отпусни се колко пъти я въртят

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , lucellent каза:

Потвърджавам :D веднъж не я чух по балове, улици какво ли не... а Отпусни се колко пъти я въртят

То понеже всяка вечер сте канени на бал! 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Забележете как Емануела остана вярна андроидка и сега - Derma Act самодивите във вървежна реклама за Андроид. Нейният гений… омг побиха ме тръпки.

Според мен са я викнали първо нея за рекламата, но е отказала защото е трябвало да прекара повече от 15 минути без да пуши.

"Ша ма умориш от смях"

image.png.32604f60c246f51fa17e40226ac4493b.png

  • Like 1
  • Wow 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

Истинският хит в момента е “Отпусни се”, колкото и да не я харесвам. 

Плюс новата на кака Софка и абсолютно всичко на Азис. Българите просто умират за цигани и гюбеци. 

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Hurricane каза:

Не се заблуждавай излишно! Истинският хит в момента е “Отпусни се”, колкото и да не я харесвам. “План Б” дори не влиза в топ 3 към най-слушаните песни в момента. За последните няколко дни бях на много балове и никъде не я чух. Тук във форума отново има хора, които са в друго измерение, различно от реалността. 

Казвам на мен какви са ми наблюденията. Най-много съм чувал да гърми План Б. Вече сумати време е номер 1 и в платформите встрани на YouTube, където дори без официално видео  също навърта големи цифри от няколко канала. А според мен тепърва ще се развива и като летен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно нормално е “План Б” да не звучи толкова по балове, тъй като не е предназначена точно за тях и не е с типичното мазно звучене. Това в никакъв случай не оспорва факта, че е голям хит и си гръмна, въпреки изтриването й. След песента на Фики, точно тя си е на второ място по хитовост в момента. 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде на новите водещи на Фен ТВ

"Изисквания към кандидатите:

- много добри познания в областта на българската попфолк, поп и балканска ;
- находчивост, креативност и артистичност;
- добра дикция и отлични комуникативни умения;
- добра обща култура и желание за придобиване на нови професионални умения;
- умение за импровизация и съобразителност;
- желание за работа в екип;
- инициативност и отговорност;
- опитът пред камера ще се счита за предимство.


Ние предлагаме:
- работа в успешна медия, наложила името си на българския пазар;
- възможност за развитие;
- динамична и разнообразна работа;
"
https://www.jobs.bg/job/6258807?fbclid=IwAR38n9quTuRO6R6aYz45S17Yr8bxoxFgaaZtbX-gg8FMhwBdL7zEhb0l1t0

  • Haha 2
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Гледанията от вчера:

1. Фики - 227К

2. Преслава и Константин - 135К

3. План Б - 131К

4. Галин и Симона - 116К

5. ВНЛ - 69К

Тоест План Б ако беше с официалното си видео вече щеше да е на второ място по гледаемост.

Единствено за песента на Фики бих се съгласил, че й е конкурент и е над нея, защото ромите са много солидарни и обичат да слушат такива парчета. Но по другите платформи се вижда ясно коя е най-предпочитаната песен встрани от техния таргет.

Камелия е първата фолк дива над 50, която е с един от хитовете на годината четвърт век след старта на кариерата си. 2022 все пак ни показва нещо ново и скандално в музиката!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам лично да благодаря на Емилиано за направата на тази песен. Не мога да опиша с думи колко ми помогна . От 20 години съм в инвалидна количка, преди малко някой я беше пуснал и аз станах за да я спра.
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Тоест План Б ако беше с официалното си видео вече щеше да е на второ място по гледаемост.

Единствено за песента на Фики бих се съгласил, че й е конкурент и е над нея, защото ромите са много солидарни и обичат да слушат такива парчета. Но по другите платформи се вижда ясно коя е най-предпочитаната песен встрани от техния таргет.

Камелия е първата фолк дива над 50, която е с един от хитовете на годината четвърт век след старта на кариерата си. 2022 все пак ни показва нещо ново и скандално в музиката!

Песента си е обикновено хитче, нормално да е номер 1 по класациите при положение, че я изтриха в ютуб и всички почнаха да я слушат там. Те и Галин и Симона ако изтрият, ще станат първи

  • Like 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Песента си е обикновено хитче, нормално да е номер 1 по класациите при положение, че я изтриха в ютуб и всички почнаха да я слушат там. Те и Галин и Симона ако изтрият, ще станат първи

Едва ли

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...