Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Клеопатра от Али Експреса изкача :D

 

 

Да очакваме ли и Мата Хари?

преди 47 минути, xroflx9 каза:

Рени подписала декларация за излизане на България от СЗО.😂😂

 

Коя е Рени?

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

По думите на фотографчето й този проект направо на бил за България. Да видим 😂

Да бе, сигурно ще е нещо копие на Галя :D 

Като гледах трейлъра ми биеше на Паника :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Ле-ле... каналът на Планета е супер зле. 2 песни над 1 млн за последните 2 месеца. От началото на 2022 май само една има над 1.5 млн. :D 

Те с тия новите треторазрядки и тенекиени бози ще уцелят дъното за нула време, не че вече не са го направили :)

  • Like 1
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , asylum каза:

Apchetata! :D :D :D

 

„Направих си труда да вляза и да погледна на Мадона гледанията – по-малко има от мен. „Like A Virgin“ е с по-малко гледания от „Сен Тропе“.“Like A Virgin“  е 101 милиона, „Сен Тропе“ е 130 милиона за период от едно и също време. Аз нямам малко гледания. Това ме прави по-мек, по-ленив. Казвам си: Какво да се напъвам, то си върви в Youtube, хората го гледат. Това е истината, че аз не пускам музика често“.

Този човек е толкова комплексиран и травмиран и го доказва при всяко интервю. По друг начин не си обяснявам постояните му опити да се изтъкне сам по всячески начин, и да се самоопредели като най-Великото човешко същество, стъпвало на тази Земя. Предполагам в детството си е бил подценяван и унижаван и сега компенсира с гръмки изказвания, които единия талант няма как да покрие. Язък - супер много опротивява на публиката. 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Този човек е толкова комплексиран и травмиран и го доказва при всяко интервю. По друг начин не си обяснявам постояните му опити да се изтъкне сам по всячески начин, и да се самоопредели като най-Великото човешко същество, стъпвало на тази Земя. Предполагам в детството си е бил подценяван и унижаван и сега компенсира с гръмки изказвания, които единия талант няма как да покрие. Язък - супер много опротивява на публиката. 

Не знам за това, ама е много тъпа теория, че Like a virgin имала същите гледания като Сен Тропе, при положение, че първата е излязла 1984 година, а втората 2012. Ако имаше Ютуб през 1984, сигурно щеше да е  с милиарди гледания.

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Не знам за това, ама е много тъпа теория, че Like a virgin имала същите гледания като Сен Тропе, при положение, че първата е излязла 1984 година, а втората 2012. Ако имаше Ютуб през 1984, сигурно щеше да е  с милиарди гледания.

 Много интересно как е избрал една песен на Мадона с по-малко гледания да я сравни с абсолютбо най-слушаната негова. Що не я сравни с La Isla Bonita(581M), Hung Up(368M), B*tch I'm Madonna(347M) и още поне 5 други по-гледани от Сен Тропе и качени 20-30 години след премиерата си.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , FolkEmpire каза:

Тая циганка защо изобщо е приела да гостува като ще се държи като невменяема и непила неяла :D

 

 

Аз се чудя как стои седнала на стола ми не се е разкикечила с шпагат на бюрото.. 😂😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 най-слушани женски поп-фолк песни. (Официален клип+официално аудио)

1. Камелия - Луда по тебе - 43.4М
2. Андреа - Хайде опа - 34.9М
3. Анелия - Дай ми още - 34.3М
4. Анелия - Гот ми е - 32.6М
5. Галена - Феноменален - 29.5M
6. Галена - 100 живота - 26.9М
7. Джена - Моли се да не почна - 26.8М
8. Преслава - Не се изтриваш - 26.7М
9. Анелия - Зоопарк - 26.2М
10. Преслава - Пиян - 25.2М

11. Яница - Мома Яница - 24.8М
12. Преслава - Да гори в любов - 24.2M
13. Галена - Стара каравана - 21.8М
14. Галена - Ти не си за мен - 21.2М
15. Галена - Моро му - 21.0M
16. Роксана - Спомени - 20.7М
17. Яница - Въртележката - 18.9М
18. Преслава - На тебе не отказвам - 18.7М
19. Джена - Яко ми е - 18.2М
20. Цветелина Янева - Болка моя - 18.0М

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

 Много интересно как е избрал една песен на Мадона с по-малко гледания да я сравни с абсолютбо най-слушаната негова. Що не я сравни с La Isla Bonita(581M), Hung Up(368M), B*tch I'm Madonna(347M) и още поне 5 други по-гледани от Сен Тропе и качени 20-30 години след премиерата си.

Е виж го как казва "напрвих си труда" да погледна гледанията... Той голямата звезда си е направил труда да провери клиповете на Мадона. Много надменно прозвуча това и ако наистина се е почувствал горд от себе си, както всъщност прозвуча, то много жалко за него като човек. Надменно се изкрва едва ли не по-велик и типично по лъжовен цигански метод подблал и сравнява песен с по-малко гледания от неговите. Логика защо точно тези песни не посочва. Просто защото така му изнася за да му се получат манипулациите. Харесвам много таланта му, гласа му, музиката му, нооо като човек просто издиша.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Топ 20 най-слушани женски поп-фолк песни. (Официален клип+официално аудио)

1. Камелия - Луда по тебе - 43.4М
2. Андреа - Хайде опа - 34.9М
3. Анелия - Дай ми още - 34.3М
4. Анелия - Гот ми е - 32.6М
5. Галена - Феноменален - 29.5M
6. Галена - 100 живота - 26.9М
7. Джена - Моли се да не почна - 26.8М
8. Преслава - Не се изтриваш - 26.7М
9. Анелия - Зоопарк - 26.2М
10. Преслава - Пиян - 25.2М

11. Яница - Мома Яница - 24.8М
12. Преслава - Да гори в любов - 24.2M
13. Галена - Стара каравана - 21.8М
14. Галена - Ти не си за мен - 21.2М
15. Галена - Моро му - 21.0M
16. Роксана - Спомени - 20.7М
17. Яница - Въртележката - 18.9М
18. Преслава - На тебе не отказвам - 18.7М
19. Джена - Яко ми е - 18.2М
20. Цветелина Янева - Болка моя - 18.0М

Яница с 2 песни, докато певици като Емануела, Алисия, Емилия, Десислава и други топ имена с 0. Вечната принцес на поп-фолка! 💖

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Яница с 2 песни, докато певици като Емануела, Алисия, Емилия, Десислава и други топ имена с 0. Вечната принцес на поп-фолка! 💖

Важното е, че я има Джена! 😍

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...