Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Covidche каза:

Пфф аман от озлобението ти към Галин.

И как плоско се опитваш да ме накараш да те цитирам. Точно аз писах  за гледанията на фийта с Преслава.

Оправи си фактите и стига си злобял като завистилива пасивна швестерка.

Песента е с 38К в началото на четвъртата си седмица.

Галин прави по 3-4 млн. на песен, лапа големи пишки и изкарва някакви пари, а ти от години ни обясняваш как бил залязъл. Какво промени с язвителното си хленчене? Като гледам само това, че Галин е станал по-продуктивен.

 

Последният тотален хит - Няма да ми мине, 2019.

А като сезонен хит - Вендета и то, заради Симона.

Продуктивен да, но с еднодневки..!

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Covidche каза:

Пфф аман от озлобението ти към Галин.

И как плоско се опитваш да ме накараш да те цитирам. Точно аз писах  за гледанията на фийта с Преслава.

Оправи си фактите и стига си злобял като завистилива пасивна швестерка.

Песента е с 38К в началото на четвъртата си седмица.

Галин прави по 3-4 млн. на песен, лапа големи пишки и изкарва някакви пари, а ти от години ни обясняваш как бил залязъл. Какво промени с язвителното си хленчене? Като гледам само това, че Галин е станал по-продуктивен.

 

Галин е 10 пъти по-голема злоба, така че - заслужено.

Галин беше успешен когато взривяваше държавата с хитове като МБС, С мене вървиш, Парата, Фараона...сега тези 2-4М са на стара слава и флопове за топ име. Пари изкарва и Нелина, това не променя фактът че няма пукнат хит от бог знае кога. Бъркаш различни теми тук.

А сексуалният му живот грам не ме късае, аз съм си задоволен от моят. :) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

На лайв Анелия каза че би направила дует само с артисти, които уважава. Обичала дуетите да се получават лесно, дуета ѝ с Миро бил най-трудния в кариерата ѝ.
Омръзнало ѝ да коментират че искат старата Анелия - била си същата като преди. 1 секунда след това казва - няма как да съм старата Анелия хората се променят.

😭

И това за Миро е прозвучало като да е правен насила или да не го уважава, а съвсем не е така от това което съм виждал в отношенията им през годините. Просто си е куку.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги съм казвал Галин си беше един оцков продукт заедно с Яница и Джена /за мое съжаление/ и съвсем нормално със залеза на Оцко и неговата кариера да забуксува. Сега я поддържа благодарение на Алфите.

Галин никога не е тресял държавата,имаше там 7-8 песни,които гърмяха в сезона,в който излязоха и толкова. Към днешна дата само Момче без сърце я пускат чат пат. То и затова тия от Алфа работят на същия принцип-да имат хит за сезона и след 2-3 месеца нова песен.  Самия им продуцент не знае какво е да имаш голям хит,който да ти позволи да не пускаш нова продукция за половин или 1 година.

 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Както винаги съм казвал Галин си беше един оцков продукт заедно с Яница и Джена /за мое съжаление/ и съвсем нормално със залеза на Оцко и неговата кариера да забуксува. Сега я поддържа благодарение на Алфите.

Галин никога не е тресял държавата,имаше там 7-8 песни,които гърмяха в сезона,в който излязоха и толкова. Към днешна дата само Момче без сърце я пускат чат пат. То и затова тия от Алфа работят на същия принцип-да имат хит за сезона и след 2-3 месеца нова песен.  Самия им продуцент не знае какво е да имаш голям хит,който да ти позволи да не пускаш нова продукция за половин или 1 година.

 

друго нещо e

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 7 минути, xroflx9 каза:

Както винаги съм казвал Галин си беше един оцков продукт заедно с Яница и Джена /за мое съжаление/ и съвсем нормално със залеза на Оцко и неговата кариера да забуксува. Сега я поддържа благодарение на Алфите.

Галин никога не е тресял държавата,имаше там 7-8 песни,които гърмяха в сезона,в който излязоха и толкова. Към днешна дата само Момче без сърце я пускат чат пат. То и затова тия от Алфа работят на същия принцип-да имат хит за сезона и след 2-3 месеца нова песен.  Самия им продуцент не знае какво е да имаш голям хит,който да ти позволи да не пускаш нова продукция за половин или 1 година.

 

Тук не съм съгласен 😅

Не че ми е толкова симпатичен, но Парата ако хвана, Роклята ти пада, Нека да е тайно, С мене да вървиш, си се въртяха навсякъде най-малко 2 години след излизането им.

Проблема с Алфа и като цяло с Галин е че всичко се гледа на първо място като продукт и след това като изкуство. Стария Галин като чели имаше по-голяма страст към музиката. Сега бълва колкото може повече и се надява тук-там да нацели сезонен хит. Бих казал че в началото Алфа мюзик не бяха така, но ако погледнеш назад само триотата на Десита и Лидия са някакви хитове.

Редактирано от Emanuela.Carey
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Тук не съм съгласен 😅

Не че ми е толкова симпатичен, но Парата ако хвана, Роклята ти пада, Нека да е тайно, С мене да вървиш, си се въртяха навсякъде най-малко 2 години след излизането им. 

Проблема с Алфа и като цяло с Галин е че всичко се гледа на първо място като продукт и след това като изкуство. Стария Галин като чели имаше по-голяма страст към музиката. Сега бълва колкото може повече и се надява тук-там да нацели сезонен хит. Бих казал че в началото Алфа мюзик не бяха така, но ако погледнеш само триотата на Десита и Лидия са някакви хитове.

Роклята ти пада може и да се пуска някъде сега по баловете ама от останалите песни са минали близо 10 години. Не мисля че са останали във времето. Нормално е да ти пускат и по-стари песни когато си актуален. Въпросът е какво ще се върти когата започнеш да залязваш.

Ролята на Алфите в чалгата е друга.С дебютирането на Лорена,Джулия и Цветина се разби митът,че в чалгата вече не се появяват нови звезди. След това с появата на Алфите изпълнителите в "златната среда" като Анелия и Джена директно почнаха да изгърмяват,така че предполагам,че до 2-3 години ще се появи още по-силно поколение дебютанти,които вече ще пенсионират Галена и Преслава,въпреки че тях не си ги представям тотално залезли на ниво Глория,по-скоро ще са новите Десислава и Камелия-ще си поддържат някакво добро ниво и чат пат ще нацелват някой хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Коментар, че Алфа тази година пуснаха куп песни и са без истински хит? И не, не ми поствайте Трезора. :ae:

Нека бъдем поне веднъж обективни - не само в курника на Доня Галина, никой няма истински хит, освен Ванчето, която има вече два! 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Ганев на колкото светски събития го канят на аванта… Оцко няма толкова косми по главата.

1E45F43E-4FB5-4BC1-AF3B-0ACFD504C985.jpeg.fc1b3cddf8acd8b4ab66d9927cedbcc1.jpeg

Е селянче си е ама поне си прави яка музичка :D

За разлика от красавеца Цоцко който в микс и мастеринга е гола вода :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , FolkEmpire каза:

Е селянче си е ама поне си прави яка музичка :D

За разлика от красавеца Цоцко който в микс и мастеринга е гола вода :D

Бийтове се крадат, но мастеринга как да го открадне…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бг песни в дневния чарт на Spotify:

#1 План Б - Камелия и Крадливи генг
#3 Сладкото зло - Преслава и Коце
#4 Пак ще се броиш - Емилия и Денис
#6 ВНЛ - Галена и Азис
#7 Единствено - Емилия и Денис
#12 Трезора - Г***н и Симона
#14 Тръпката - Галена и Криско
#15 Отпусни се - Фики
#16 Мария - Меди
#30 Гърмиш - Софи Маринова
#31 Ти не си за мен - Галена 
#35 Филм за нас - Меди и Янева
#37 Навик - Симона и Лидия
#45 Грешна си - Криско и Стораро
#48 Подводница - Емануела

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори ама План Б е тоталния хит в момента. Човек за 1-2 часа да излезе да се разходи- чува я отнякъде. Крадена, трита, забранена... ама народа я предпочете и я направи истински хит, а не като повечето с фалшив трафик дето се мъчат да ни заблуждават в последните години.

И оригинала кефи много обаче.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...