Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Гальо каза:

3тата най-гледана песен за 2020, след “100 живота” и “Не,мерси”? @Willy Минала е отново “Красиви лъжи”. Страшен хит си е е тази песен❤️

 

Искаш да кажеш "страшна подметка и бълвоч", разбрах! :) 

  • Haha 3
  • Dislike 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

3тата най-гледана песен за 2020, след “100 живота” и “Не,мерси”? @Willy Минала е отново “Красиви лъжи”. Страшен хит си е е тази песен❤️

 

Забравяш "Проблем" и "Татуировка"!

Красиви лъжи заби тотално, да. Двете се справят доста добре и в Spotify обаче, над милион.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Оказа се че имало и по-зле от прясна Деса. 

Извинявам се предварително. 

 

Тази цуцка ли е зел вместо Ванчето бе, тоя у ред ли е бе. Мамооооооо, тия изтрещяха. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Забравяш "Проблем" и "Татуировка"!

Красиви лъжи заби тотално, да. Двете се справят доста добре и в Spotify обаче, над милион.

 

Буквално се чудих супер много време какви други песни са излезли 2020, даже търсих в ютуб😂 Топ 5 пак е много добре, и машъпа се намества там някъде с 18М. 
Красиви лъжи иначе е жестока песен, предполагам лятото пак се направи някакви гледания

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Тази цуцка ли е зел вместо Ванчето бе, тоя у ред ли е бе. Мамооооооо, тия изтрещяха. 

Майтапа настрани, ама писах с Венелин в Тиндер. Жива педеругата е 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/попфолк-звезда-обяви-че-очаква-първа-р/ 

Попфолк звезда обяви, че очаква първа рожба, показа и мъжа до себе си/ ВИЖ

 

Mira-1.jpg.webp

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

https://signal.bg/попфолк-звезда-обяви-че-очаква-първа-р/ 

Попфолк звезда обяви, че очаква първа рожба, показа и мъжа до себе си/ ВИЖ

 

Mira-1.jpg.webp

Първото? Аз мислех че са нейни лапетата от забравих кой от миксовете и. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Майтапа настрани, ама писах с Венелин в Тиндер. Жива педеругата е 

Изненадани мисля че няма. 

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Тази цуцка ли е зел вместо Ванчето бе, тоя у ред ли е бе. Мамооооооо, тия изтрещяха. 

Тоя не е в ред, дори да прескочим предната точка ;) Но нека сме реалистични - Ванчето заслужава много повече. И от към качество, и количество! 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

image.png.61bf3f76b52b968c9b93a9cd8a7a23c0.png

Толкова п*шки е изтрошила милата да е Доня, малко неуважително е да пропускате заслужената и титла!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Доня Десс вече тотално си е разгромила своята генерация и е на крачка от ТОП 5 при жените изобщо. Да си пуснем задружно актуалния секси хит, за да създадем история!🤩

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Доня Десс вече тотално си е разгромила своята генерация и е на крачка от ТОП 5 при жените изобщо. Да си пуснем задружно актуалния секси хит, за да създадем история!🤩

 

 Софка също е топ тен, а другите им конкурентки са доста по-назад.

Ивана - 104.4М

Камелия - 129.1М

Гл***я - 161.2M

Други певици дебютирали до 2010, които не влизат в топ 10 и имат над 100М.

Цветелина Янева - 326.9M

Джена - 279.7M

Яница - 201.5М

Мария - 160.5М

Райна - 124М

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

За коя ли говори Лео? 😁

Screenshot_20220426-162911_Instagram.jpg.93008262317ce20c436534d590efd294.jpg

Да погледне първо своите приятелчета Антонио и Емрах дали вадят и половин верен тон и тогава да коментира + да спре да пее на плейбек по участия 😂

  • Like 4
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Да погледне първо своите приятелчета Антонио и Емрах дали вадят и половин верен тон и тогава да коментира + да спре да пее на плейбек по участия 😂

А коя беше тази Лео? Сефте чувам за такава певачка...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

 Софка също е топ тен, а другите им конкурентки са доста по-назад.

Ивана - 104.4М

Камелия - 129.1М

Гл***я - 161.2M

Други певици дебютирали до 2010, които не влизат в топ 10 и имат над 100М.

Цветелина Янева - 326.9M

Джена - 279.7M

Яница - 201.5М

Мария - 160.5М

Райна - 124М

 

Софка да, но и тя е с доста милиони зад Десислава. Изумен съм, че Глория е с повече от Камелия, този шок не знам дали не го бяхме обсъждали и преди. Според мен на Камс са трити клипове на поразия- дори и с милионите на Не сме безгрешни Гло няма никакъв шанс пред Луда по тебе, двата по-нови големи хита и многото други по-добре запазени във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Софка да, но и тя е с доста милиони зад Десислава. Изумен съм, че Глория е с повече от Камелия, този шок не знам дали не го бяхме обсъждали и преди. Според мен на Камс са трити клипове на поразия- дори и с милионите на Не сме безгрешни Гло няма никакъв шанс пред Луда по тебе, двата по-нови големи хита и многото други по-добре запазени във времето.

Глория има доста клипове с по 1-2-3М и +/- няколко милиона гледания на клипове качени официално в planetaofficial и нейният канал. Докато, от друга страна, Кама няма ретро в канала си и всичко е по рандъм фен канали или бива изтривано за авторски права.

Камс има само 14 песни над 1М

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Глория има доста клипове с по 1-2-3М и +/- няколко милиона гледания на клипове качени официално в planetaofficial и нейният канал. Докато, от друга страна, Кама няма ретро в канала си и всичко е по рандъм фен канали или бива изтривано за авторски права.

Камс има само 14 песни над 1М

Е да, но то дори и само Луда по тебе като изригна в Сърбия имаше повече гледания от днешните на Не сме безгрешни. И отделно Дразни ме и Името ти, които като ги добавим към всички на Лудата и ето ги едни близо 100М само от три песни. Яко е трито наистина, не разбирам защо толкова адекватна певица като Камелия все още не си е развила като хората нито профила в YouTube, нито в Spotify и другите.

ПП: Някой знае ли кога ще излиза тоя дует на Преслава и Константин? Oh my, само на мен ли трейлъра ми създава Нежен рекет 2022 вайб?😆

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...