Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 17 часа , presi_fen! каза:

На Преслава и Константин новата “Сладкото зло” имам чувството , че ще е продължение на “Горчиви истини” … дано греша 🤣🤣🤣

Този път няма да е от Деян Асенов, слава богу

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 18 минути, SG каза:

Е да, но то дори и само Луда по тебе като изригна в Сърбия имаше повече гледания от днешните на Не сме безгрешни. И отделно Дразни ме и Името ти, които като ги добавим към всички на Лудата и ето ги едни близо 100М само от три песни. Яко е трито наистина, не разбирам защо толкова адекватна певица като Камелия все още не си е развила като хората нито профила в YouTube, нито в Spotify и другите.

ПП: Някой знае ли кога ще излиза тоя дует на Преслава и Константин? Oh my, само на мен ли трейлъра ми създава Нежен рекет 2022 вайб?😆

 

Тази седмица. 3-та песен за последните 4 месеца, усети и тя, че има конкуренция.

преди 5 минути, lucellent каза:

Този път няма да е от Деян Асенов, слава богу

Звучи като нещо на Биолчев!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Тази седмица. 3-та песен за последните 4 месеца, усети и тя, че има конкуренция.

Звучи като нещо на Биолчев!

Ганев е

не мисля, че има причина Преслава да заложи на който и да е друг за подобен дует

 

на Галена пък новата (с Dj. Дамян) май ще е от Кости... за пореден път пуска на стори клипове на Галена от студиото и се вижда че Дамян също е там (ще е яко ако и тя пусне нещо в стил Турбуленция, напомня на хитовете на Кости от преди 10 години)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lucellent каза:

Ганев е

не мисля, че има причина Преслава да заложи на който и да е друг за подобен дует

 

на Галена пък новата (с Dj. Дамян) май ще е от Кости... за пореден път пуска на стори клипове на Галена от студиото и се вижда че Дамян също е там (ще е яко ако и тя пусне нещо в стил Турбуленция, напомня на хитовете на Кости от преди 10 години)

От Кости е на Галена и Дамян, а видеото което е качил Кости е от март миналата година. Песента на която танцува Галс е тази:

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

От Кости е на Галена и Дамян, а видеото което е качил Кости е от март миналата година. Песента на която танцува Галс е тази:

 

Е да, видеото от сторито си е старо, ама ми е много любопитно какво са забъркали тримата, надали ще разочароват

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

Е да, но то дори и само Луда по тебе като изригна в Сърбия имаше повече гледания от днешните на Не сме безгрешни. И отделно Дразни ме и Името ти, които като ги добавим към всички на Лудата и ето ги едни близо 100М само от три песни. Яко е трито наистина, не разбирам защо толкова адекватна певица като Камелия все още не си е развила като хората нито профила в YouTube, нито в Spotify и другите.

ПП: Някой знае ли кога ще излиза тоя дует на Преслава и Константин? Oh my, само на мен ли трейлъра ми създава Нежен рекет 2022 вайб?😆

 

Само на теб. Аз още се чудя защо Лиси е качила тийзър за песен на Галена. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Тази седмица. 3-та песен за последните 4 месеца, усети и тя, че има конкуренция.

Звучи като нещо на Биолчев!

Толкова време зяпах поста ти и се чудих коя е третата песен, а после загрях... Шушанита. :D

Преслава все пак продължава да е крайно несериозна по отношение на кариерата си и да се движи по инерция. Все повече бие на Глория от преди години. Но пък е хубаво, че се радва на семейния живот.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Толкова време зяпах поста ти и се чудих коя е третата песен, а после загрях... Шушанита. :D

Преслава все пак продължава да е крайно несериозна по отношение на кариерата си и да се движи по инерция. Все повече бие на Глория от преди години. Но пък е хубаво, че се радва на семейния живот.

 

Молим се на иконите да продължи в същата посока, и чакаме дебюта на нюню Палома. Дано е малко по-добре от Симона З. 

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://instagram.com/stories/simonazagorova21/2824355308658031858?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MDJmNzVkMjY=

Симона Глориева пак е била с Преслава. Качила е няколко сторита. Преси се кефи на "Не сме безгрешни". 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Lelqtian каза:

image.png.a62bfa00833f2a5fe53ed99f43246634.png

@THE IIconic Явно е официално. 

Май намерихме кой лирически "герой" е бил скъсан със двойка и за 3ка се е молил, както и защо ;) 

 

Когато го видях за първи път си помислих, че е скрит пед*л и се оказа вярно. Но го погледни от хубавата страна, Ваня Великова измести Гюра от 1во място в категорията "Гей икона" ❤️

Мамини златни❤️

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета ТВ ми припомни с какви пензионерско Тони Дачева звучащи песни се опитваха Пайнер да налагат ново име, преди Пашев да я вземе и направи курве.

 

  • Like 2
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Планета ТВ ми припомни с какви пензионерско Тони Дачева звучащи песни се опитваха Пайнер да налагат ново име, преди Пашев да я вземе и направи курве.

 

Шото това пък много помогна да не е вечния отговор ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Планета ТВ ми припомни с какви пензионерско Тони Дачева звучащи песни се опитваха Пайнер да налагат ново име, преди Пашев да я вземе и направи курве.

 

Най-добрата песен в кариерата й. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено е паднала под 100к за по-малко от две седмици. Според мен, последните 2 песни са в пъти по-силни от Акула и Тръгвай си. Изпяването на вторият припев от Счети е един път, вложила е цялата си emilussy. Както и частта "И долу съм бил..."

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Единствено е паднала под 100к за по-малко от две седмици. Според мен, последните 2 песни са в пъти по-силни от Акула и Тръгвай си. Изпяването на вторият припев от Счети е един път, вложила е цялата си emilussy. Както и частта "И долу съм бил..."

 

Според мен от четирите - "Тръгвай си" и "Единствено" са най-добрите. Принципно "Тръгвай си" ми беше фаворит, но последната напредва към това да ми стане по-любима. ❤

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...