Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Stela каза:

😂😂😂 деня ти придобива повече смисъл като твърдиш, че Симона, Лидия и Галена са незнайни женици, ок, продължавай да се самонавиваш. ;)

 

Сама не си вярваш, убеден съм. Не ми се спори само колкото да има някакъв спор, безсмислено е. То фактите са очеизваждащи - фолка няма тая масовост и разпознаваемост на лицата му като преди, за което сами са си виновни, затваряйки се в кръчмотеките. Но ако живота ти придобива повече смисъл продължавайки да твърдиш обратното, не спирай да се самозаблуждаваш 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Как пък все за феновете на залезли певачки жанра е дъно... На кривата ракета,космосът й виновен.

Зависи си от феновете. Аз още от дете бях заклета фенка на Глория, но както виждаш това не ми пречи да виждам и казвам истината. А истината е, че тя е залязла отвсякъде. Не може да си затваряме очите за тези неща.

Тук е подобна ситуацията с Кали, дето я забравиха, че е жива и сега плюе жанра, който я хранеше до вчера.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Зависи си от феновете. Аз още от дете бях заклета фенка на Глория, но както виждаш това не ми пречи да виждам и казвам истината. А истината е, че тя е залязла отвсякъде. Не може да си затваряме очите за тези неща.

Тук е подобна ситуацията с Кали, дето я забравиха, че е жива и сега плюе жанра, който я хранеше до вчера.

Турнета? Концерти? Албуми? Награди? Реклами? Да, фолка е на дъното СИ. Това, че няма силна конкуренция го спасява. И посочването на факти няма никакво отношение към това в какво положение е кариерата на Глория, която съм плюл повече от всички тук докъде се докара. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спорът с фенове на нафталини е напълно безсмислен. Времената се променят,измерителите за успех вече са напълно различни от тези преди 10-15 години. Не бъдете копия на Кити и се огледайте малко. Слава богу че аз вярвам на очите и ушите си,а не какво се пише тук.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този проект и като песен, и като клип е най-добре. Валери се справя най-качествено от всички, не знам защо не работят повече с него.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Проблема е, че отношението към чалгаджийките там е под всякаква критика. Изхвърлят ги като пълни боклуци без да им кажат. Супер неуважително е отношението. Докато към останалите си личи, че има повече респект. 

В капките е същшата история - дори Глория, Азис и Деса го отнесоха с подигравки. За Преслава да не говорим, сега й към Анелия. Все едно са некви от средно ниво. Това са големи звезди. 

Относно спора Галена/Глория/Лидия, първите две са известни и се знаят. Без грим не мисля, че е лесно да ги познаеш защото Галена и Глория са много еднакви. Глория е позната сред таргета 40+ повече от Галена и обратното. Сега Глория е от повече време и е нормално хора от 10+ години зад граница да я знаят повече. Но и двете са достатъчно популярни. 

Лидия, Симона и т.н. са много нови и нямат масов интерес към себе си какъвто имаше в чалгата до 2013. Няма как да се знаят масово. 

Мило, от поста ти може да се направи следното обобщение: Галена е новата Глория. Халал да им е и на двете агитки новото прозвище.
images?q=tbn:ANd9GcSIvqUtv5sF_6Vc_UK5cvp

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Този проект и като песен, и като клип е най-добре. Валери се справя най-качествено от всички, не знам защо не работят повече с него.

 

Валери не харесва чалгата. То си и личи че за попаджийте се старае повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, HIStory каза:

Турнета? Концерти? Албуми? Награди? Реклами? Да, фолка е на дъното СИ. Това, че няма силна конкуренция го спасява. И посочването на факти няма никакво отношение към това в какво положение е кариерата на Глория, която съм плюл повече от всички тук докъде се докара. 

Не само това, което си изброил, ами едно време жълтата преса бе залята от чалгарките и техния бит. Сега обикновения човек не се интересува дори коя с кой е е.е

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еднакви?

На визия ли?! По-скоро Галена и Алисия?

На песни и клипове?! Абсолютно не!

На задържане в топа? Бабиш на 18-та година от кариерата си през 2012 вече е девета глуха, докато Галена тресе държавата с ВНЛ и ТНСЗМ.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Валери не харесва чалгата. То си и личи че за попаджийте се старае повече.

Не знам, но клиповете които е направил за чалгата като Минута живот и Просто шоу са брутални и винаги имат нещо различно и провокативно. За други не се сещам?

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Willy каза:

Това щеше да е много яко парче ако не беше 1:1 крадено от Право време.

 

Да, но малцинственият представител се е писал за автор на музиката. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Не знам, но клиповете които е направил за чалгата като Минута живот и Просто шоу са брутални и винаги имат нещо различно и провокативно. За други не се сещам?

Камелия - Престъпно е, Неповторим, Дай го двойно, Името ти, Бардак на греха, Не те забравям, Иди си дуета с Робов;
Азис и Десислава - Жадувам.
Дуета на Счети и Фики, Турбуленция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Камелия - Престъпно е, Неповторим, Дай го двойно, Името ти, Бардак на греха, Не те забравям, Иди си дуета с Робов;
Азис и Десислава - Жадувам.

 

Окей червените не стават, но другите са страшно силни и провокативни.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

 

Окей червените не стават, но другите са страшно силни и провокативни.

Дуета на Счети и Фики, Турбуленция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, benz1129 каза:

Да, но малцинственият представител се е писал за автор на музиката. 

Супер нагла циганска гад е.  Не стига, че кара на чужди песни, ами ги пише и за свои. Цял живот мечтае да е Азис и го копира, но си остана нейзвестен герой. 

20220417_164204.jpg.d019dc8295bbda018432996e50b1300e.jpg

20220417_164222.jpg.7a16e9f9b9e536eea1585fadfbc6457c.jpg

20220417_164240.jpg.27268f7f36e818d9781f061dd2167e55.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Валери Милев още в началото на това хилядолетие мачкаше с невероятни по качество, идейност и метафоричност клипове, като този по-долу от преди точно 20 години, докато чалгарките снимаха ТВ версиики:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Не знам, но клиповете които е направил за чалгата като Минута живот и Просто шоу са брутални и винаги имат нещо различно и провокативно. За други не се сещам?

Минута живот ми е една от любимите песни на Камелия. Не знаех, че клипа е негов. Жесток е!

"Името ти" мисля, че беше негов клип.... 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори този клип е по-як от 90% от клиповете,които е правил Валери за чалгарките.

Да не говорим за първите клипове на Гери Никол и последните клипове на Ицо Хазарта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, манифестирайки Галена да спре да работи с Виктор Антонов.

image.png.71e24189de361fd9e4b63ab167bf6f76.png

Любимото нещо в нейните клипове ми беше, това че отначало докрай имаше различни сетове, без всичко да е издадено в първата половина и после да се повтаря.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Валери Милев още в началото на това хилядолетие мачкаше с невероятни по качество, идейност и метафоричност клипове, като този по-долу от преди точно 20 години, докато чалгарките снимаха ТВ версиики:

 

Каквито липсват в 90% от клиповете му за чалгата. Дай го двойно мислех, че го е снимал Цветин с телефона. единствено Жадувам беше УАУ за времето си. Просто шоу, Минута живот и Престъпно е до известна степен също са ок, но останалите е трудно да се разбере той, Скерлев или Люси са ги снимали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Аз, манифестирайки Галена да спре да работи с Виктор Антонов.

image.png.71e24189de361fd9e4b63ab167bf6f76.png

Любимото нещо в нейните клипове ми беше, това че отначало докрай имаше различни сетове, без всичко да е издадено в първата половина и после да се повтаря.

Той монтира ужасно, а монтажа е 80% от визията на целия клип. Хубави кадри могат да бъдат провалени с кошмарен монтаж, както и кофти кадри с хубав монтаж - могат да станат гледаеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Каквито липсват в 90% от клиповете му за чалгата. Дай го двойно мислех, че го е снимал Цветин с телефона. единствено Жадувам беше УАУ за времето си. Просто шоу, Минута живот и Престъпно е до известна степен също са ок, но останалите е трудно да се разбере той, Скерлев или Люси са ги снимали.

Виж този клип на Марчето Илиева от 2001-ва година, който е режисиран от Валери, чалгарките такова качество докараха към 2007-2008-ма чак, даже Люси яко се е вдъхновил за атмосферата на "Луда съм, че те обичам" на Есил - ваната, тъмнината. Валери си е еталон.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Аз, манифестирайки Галена да спре да работи с Виктор Антонов.

image.png.71e24189de361fd9e4b63ab167bf6f76.png

Любимото нещо в нейните клипове ми беше, това че отначало докрай имаше различни сетове, без всичко да е издадено в първата половина и после да се повтаря.

Така и не разбрах защо е сложила тоя парцал под нея. Да й е по-мекичко ли?

Помоли се следващия клип да е с Валери! Или поне някой от следващите. 🙏

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Така и не разбрах защо е сложила тоя парцал под нея. Да й е по-мекичко ли?

Помоли се следващия клип да е с Валери! Или поне някой от следващите. 🙏

Това е одялото на мъжа, който я нарича "проклета вещица". Тя се е отдала на ритуали, а за тях е необходима вещ /дреха, коса, нокти и т.н./, попила енергията на субекта, върху който ще се прилагат.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...