Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Fast каза:

 

Браво кака. За пръв път да ми хареса песен на Деси от “Вторник беше” насам. Много нахакано и описващо живота ми в момента. Майната им на мъжете!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, THE IIconic каза:

В личният си канал, като най-слушан бг изпълнител! 😋

Този на Преслава се води към Планета офишъл и те качват песните й. Затова само нейните нови присъстват в класациите им.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

 

Доживяхме чалга песен да излезе по платформите заедно с премиерата на видеото, че дори преди това.

Забива се на първо слушане, приличен Франкенщайн между Балканско звучене и И на всички като тебе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Азис е като магнит за сърбохърватски лелки. Савич, Карлеуша, сега и Северина..

Северина е еталон в сърбохърватска музикална култура, толкова специфичен женски тембър, няма друга с такъв, поне не съм слушал! Браво за дуета! 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, stereoto_ каза:

Северина е еталон в сърбохърватска музикална култура, толкова специфичен женски тембър, няма друга с такъв, поне не съм слушал! Браво за дуета! 

Не съм искал да я нападам. Добре се получил проекта. Харесва ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Северина е като богиня за хърватите и смея да твърдя, че беше най-успешното женско име в екс-югославия за миналото десетилетие. Последно време нещо дава задна обаче.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

Флоп? Не те ли трогна, че те възпя? :1000(29):
Аз съм на любовна вълна и все едно за мен е правена :phpgrin2:

 

Дори не я и чух повече от минута вчера. Деса след 2018/19 ми е много слаба(на песни). 

Сега ще го видя този текст, щом толкова много рилейтвате, че и аз съм на същата вълна.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Fast каза:

Деси Слава вече е част от Орфей Мюзик (т.е. българския клон на Warner Music), където са и Поли Генова, Рут, Тото и тн. 

Предполагам, че са й само мениджъри и разпространители на продукцията (може би най-накрая ще имаме и албум). Новия клип се води само на New Music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Меди какво ли го е прихванало 😃 Оставил си е само една бебешка снимка, скрил й е броя лайкове и не може да се коментира под нея.

Screenshot_20220331-185535_Gallery.jpg

Като някоя филмирана 12 годишна...

...трябва да се вълнуваме за нещо ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис уж нямаше да пуска нищо,за да може ВНЛ да си изживее живота,а за 3 месеца е пуснал 3 песни.🤡🤡

А тая певачица с него каква е? За първи път я виждам и чувам,а тук се изкарва легенда ?!? Прилича на някаква сръбска версия на Лана Дел Рей в муцуната.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Предполагам, че са й само мениджъри и разпространители на продукцията (може би най-накрая ще имаме и албум). Новия клип се води само на New Music.

Тя каза при Месечков, че мисли за албум, че имала 10 записани нови песни. Дано!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Надали...

И аз попринцип съм на такова мнение като я чуя да говори за албуми, но в случая песните на практика вече са записани, както е отбелязал и GSA в предния пост. Тя самата в интервюто каза, че й се иска да ги издаде в албум, защото иначе вероятно ще зареже някои от тях във времето като й дойдат идеи за нови.

Не е изключено да иска да повтори формулата след първото напускане на Пайнер- един сингъл за пролетта, един за лятото и заедно с втория- албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Азис уж нямаше да пуска нищо,за да може ВНЛ да си изживее живота,а за 3 месеца е пуснал 3 песни.🤡🤡

А тая певачица с него каква е? За първи път я виждам и чувам,а тук се изкарва легенда ?!? Прилича на някаква сръбска версия на Лана Дел Рей в муцуната.

ДИВА си е!

Уно моменто беше първата сръбска и хърватска песен над 100М.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...