Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час , pacho каза:

Много зле....  бая посредствен ми се струва. Нещо като мъжката Мария.

Не може да върже две думи, така е, но не е и нужно. Работата му е да пее и да весели т.е. един вид клоун. Не знам защо го викат по интервюта. Това се отнася за всички. Обущаря да си гледа обувките. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

Преслава продължава да е номер едно в тренда за музика. Определено пак сме с хит.❤️

Мина и замина и тая песничка. Дано с Константин вече си гръмне. 

Иначе Ганев имаше големи претенции, че щял да прави песни само на пеещи певици, но нещо и него го удари на глад. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъдьо едва говори горкия. Да си наема човек за правоговор и изказ, че е тотал щета!

Смея да кажа че x1000 :D
"Ти си ГЪЛТАШ граматиката"?!? или мъдИТИ? :D и не може да смята горкия "не 8 години не 9 години" Добре че Цънцънцънцънцънцарова го поправи на 9 и той се съгласи хъхъхХААА :D "Това те праЙ характер" :D

"Аз с кого се запознах тази сутрин, Меди или Мехмед?
- С Мехмед разбира се, Меди си е Меди хъхъ" Има логика.. Трябваше да кажеш Мехмед и Меди са едно и също лице, просто едното се ползва като артистичния ми псевдоним, ама мангото не може да разсъждава много :D

 

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FolkEmpire каза:

Мъдьо едва говори горкия. Да си наема човек за правоговор и изказ, че е тотал щета!

Смея да кажа че x1000 :D
"Ти си ГЪЛТАШ граматиката"?!? или мъдИТИ? :D и не може да смята горкия "не 8 години не 9 години" Добре че Цънцънцънцънцънцарова го поправи на 9 и той се съгласи хъхъхХААА :D "Това те праЙ характер" :D

"Аз с кого се запознах тази сутрин, Меди или Мехмед?
- С Мехмед разбира се, Меди си е Меди хъхъ" Има логика.. Трябваше да кажеш Мехмед и Меди са едно и също лице, просто едното се ползва като артистичния ми псевдоним, ама мангото не може да разсъждава много :D

 

Не разбирам какво му се смееш. Тази на аватара ти да не би да няма изказ на ниво 4-ти клас?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , BaGaBoNtIn каза:

Преслава продължава да е номер едно в тренда за музика. Определено пак сме с хит.❤️

Никога не сме и съмнявали кой ще е зад хита тази година. Определено не е при Пепа Крадливото. 

 

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Най-иконичният проект, излязъл тази година! :heart:

Не! Това е Песен, Клип, Певица, Идол и всичко за 2022 година! 2021 истинският хит и клип е Близалка, а дуета е "Гърмеж", но ЦЕНТРОФУГА надмина всички очаквания! Така се прави - завираш главата си в пералнята и дори отмъкваш от Галена Артистичното присъствие! Ваня Великова е Върхът! Истинската Виг Виги (защото Мис Пиги вече е заето) 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , FolkEmpire каза:

Мъдьо едва говори горкия. Да си наема човек за правоговор и изказ, че е тотал щета!

Смея да кажа че x1000 :D
"Ти си ГЪЛТАШ граматиката"?!? или мъдИТИ? :D и не може да смята горкия "не 8 години не 9 години" Добре че Цънцънцънцънцънцарова го поправи на 9 и той се съгласи хъхъхХААА :D "Това те праЙ характер" :D

"Аз с кого се запознах тази сутрин, Меди или Мехмед?
- С Мехмед разбира се, Меди си е Меди хъхъ" Има логика.. Трябваше да кажеш Мехмед и Меди са едно и също лице, просто едното се ползва като артистичния ми псевдоним, ама мангото не може да разсъждава много :D

 

Мъдете, разбира се! Хъхъхъхъ, трябва ти Ло-Го-Пе-Д! Дай ми 5, 5, 5 минути ама и толкова не може да се изтърпи титан на мисълта! Мъде ще е по-оригинален псевдоним, поне ще спечели повече фенове! 

  • Thanks 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Image_7626415_308_0.jpg

Севдалина Спасова излезе от комата

Съпругът на фолкзвездата уточни, че тя не е била диагностицирана с коронавирус, поне чрез тест, и е била ваксинирана.

Фолкзвездата Севдалина Спасова вече е в стабилно състояние в реанимация на частната болница в Дупница.

Обичаната изпълнителка, изпяла знаковата песен "Сине, сине", е била докарана в тежко състояние преди 4 дни и медиците полагат денонощни грижи за нея.

"Излезе от комата, в стабилно състояние е", лаконично коментираха от здравното заведение пред "24 часа" и отказаха повече информация.                            

Тя е адекватна и разговаря, казаха нейни близки. По непотвърдена информация наскоро тя е прекарала коронависурната инфекция, но здравословно ѝ състояние се влошило и изпаднала в кома в дома си.

 

"Севдалина е добре, говори нормално, но очакваме да приключат изследванията, за да видим на какво се дължи състоянието й", каза Валентин Спасов, съпруг и дуетна половинка на обичаната изпълнителка.

Той уточни, че половинката му не е била диагностицирана с коронавирус, поне чрез тест. Тя е била ваксинирана. Два дни преди да бъде настанена в болницата, певицата е отказала да се храни, а преди това доста била отслабнала.

"Засега няма нужда да бъде транспортирана в друга болница. В Дупница полагат всички необходими грижи за нея и е добре. Надявам се всичко да е наред и да се възстанови бързо", допълни Валентин Спасов.

  • Like 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Камелия: Шоубизнесът беше съвсем различен, докато не се намесиха хора с много пари
    Kameliya.jpg

    Камелия направи съпоставка на шоубизнеса преди 20 години и  това, което се случва днес в най-комерсиалната музика у нас. Певицата не скри разочарованието си от тоталната подмяна на правилата.

     

    „Случи се и много, и нищо. Ако едно време се правеха песни и аз съм печелила от тях. Получавала съм отчисления от продажби, получавала съм хонорари от участията ми в турнета, от сборна компилация, в която моя песен е бил пусната, покривали са ми разходите като истински продуценти. Впоследствие това нещо, поради подписване на бял лист хартия от страна на мои колеги, нещата се изкривиха. Стигна се дотам, че артистът да си плаща всичко, а продуцент да му се води някой друг и да му държи правата. Да нямаш грам право на нищо, а всичко да си плащаш“ – откровена е певицата пред Алпер Чочев.

    Преди години атрактивната попфолк звезда напусна „Пайнер“, когато бе в пика на своята кариера и  стана самопродуциращ се изпълнител. Въпреки трудностите, успехът й продължи, а хитовете й стават все повече и повече.

    Камелия четвърт век в попфолка: Правила съм неща, за които не съм била готова

    „Тогава бизнесът беше съвсем, съвсем различен, докато не се намесиха хора с много пари, с много влияние, когато за една ротация месечно по телевизията, като шеф получаваш една торба с пари допълнително. А моята ротация на договор започва да пада и да ми се казва: „Намери спонсор“. Ама аз ако намеря спонсор, няма да ви нося на вас парите, ще си ги държа за мен“ – обяснява тя и добавя още:

    „Нещата много се изкривиха и по отношение на музиката. Преди бяха по истински, всеки уважаваше творчеството на другия. Сега някоя нова певица прави две песни, взима всичките големи хитове – мои, на Деси Слава, на Преслава Записва ги в студио, дори не ги пее на живо и тръгва по участия… И е звезда! Тотално изкривяване“.

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:
  • Камелия: Шоубизнесът беше съвсем различен, докато не се намесиха хора с много пари
    Kameliya.jpg

    Камелия направи съпоставка на шоубизнеса преди 20 години и  това, което се случва днес в най-комерсиалната музика у нас. Певицата не скри разочарованието си от тоталната подмяна на правилата.

     

    „Случи се и много, и нищо. Ако едно време се правеха песни и аз съм печелила от тях. Получавала съм отчисления от продажби, получавала съм хонорари от участията ми в турнета, от сборна компилация, в която моя песен е бил пусната, покривали са ми разходите като истински продуценти. Впоследствие това нещо, поради подписване на бял лист хартия от страна на мои колеги, нещата се изкривиха. Стигна се дотам, че артистът да си плаща всичко, а продуцент да му се води някой друг и да му държи правата. Да нямаш грам право на нищо, а всичко да си плащаш“ – откровена е певицата пред Алпер Чочев.

    Преди години атрактивната попфолк звезда напусна „Пайнер“, когато бе в пика на своята кариера и  стана самопродуциращ се изпълнител. Въпреки трудностите, успехът й продължи, а хитовете й стават все повече и повече.

    Камелия четвърт век в попфолка: Правила съм неща, за които не съм била готова

    „Тогава бизнесът беше съвсем, съвсем различен, докато не се намесиха хора с много пари, с много влияние, когато за една ротация месечно по телевизията, като шеф получаваш една торба с пари допълнително. А моята ротация на договор започва да пада и да ми се казва: „Намери спонсор“. Ама аз ако намеря спонсор, няма да ви нося на вас парите, ще си ги държа за мен“ – обяснява тя и добавя още:

    „Нещата много се изкривиха и по отношение на музиката. Преди бяха по истински, всеки уважаваше творчеството на другия. Сега някоя нова певица прави две песни, взима всичките големи хитове – мои, на Деси Слава, на Преслава Записва ги в студио, дори не ги пее на живо и тръгва по участия… И е звезда! Тотално изкривяване“.

Почва да става досадна вече коя петилетка откакто се изнесе от кокошарника да върти една и съща плоча.  Или съвсем е изплискала легена, щот няма пари за центрофуга? И сега има певици които с минимална инвестиция правят страшен гърмеж! 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Почва да става досадна вече коя петилетка откакто се изнесе от кокошарника да върти една и съща плоча.  Или съвсем е изплискала легена, щот няма пари за центрофуга? И сега има певици които с минимална инвестиция правят страшен гърмеж! 

 

Камелия казва много истини, но със сигурност не е имала предвид императрица Ваня Великова, която е Иновативна, Креативна и Гърмоотвежно Земетръсна! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно 10 години стана откакто Кама напусна Кокошарника. Мислех, че го е превъзмогнала, но явно не. А не е като да се е запазила поне донякъде натурална и да говори от позицията на такава - баш си се присъедини към клонингите със лица по калъп, с пълен комплект "нос, уста, скули". Напомня ми на една позната, която напусна работата си, но продължава токсично да разпитва какво става там и да злорадства. След като си напуснала, затворена страница и дотам. Какво продължаваш да го обсъждаш.

И точно Преса вече не се вписва в тези, които разчитат на свои песни, а младите видиш ли ги копирали. Кама пак я вмъкна, за да се хареса на някого.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Точно 10 години стана откакто Кама напусна Кокошарника. Мислех, че го е превъзмогнала, но явно не. А не е като да се е запазила поне донякъде натурална и да говори от позицията на такава - баш си се присъедини към клонингите със лица по калъп, с пълен комплект "нос, уста, скули". Напомня ми на една позната, която напусна работата си, но продължава токсично да разпитва какво става там и да злорадства. След като си напуснала, затворена страница и дотам. Какво продължаваш да го обсъждаш.

И точно Преса вече не се вписва в тези, които разчитат на свои песни, а младите видиш ли ги копирали. Кама пак я вмъкна, за да се хареса на някого.

8 са някъде, последната й песен там беше "Престъпно е" (2014). Кама нямаше предвид последните песни на Преслава, Десислава и т.н. , а големите им хитове от преди със сигурност с които сега нови изпълнители не могат да се похвалят! Преса направи един машъп и стадото я последва..... защо ли.... Иначе като изключим последният кавър който сигурно го има в още 5 версии "От утре", повечето й песни са авторски. "Обратно в играта" мисля, че е единствения й кавър. Повечето песни в последния албум са от Даниел Ганев, Деян Асенов и Драганински. Да не говорим, че в Сърбия и на "Беден в сърцето" са направили кавър! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам Камелия какво се сърди на колеги, които ѝ пеят песните, но май е забравила, че и тя е пяла уж песните на Брена, Цеца, Глория и сие. Дали ги е питала как се чувстват те? Много ми е интересна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Не разбирам какво му се смееш. Тази на аватара ти да не би да няма изказ на ниво 4-ти клас?

Смятовската коза е като забил Правец от 90-те :D  

  

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Утре нова песен от Малена! :heart:

 

 

 

Тъкмо се чудих зъбатия кон кога ще изкара нова песен, че само с една не става, ако искаш да прогресираш бързо. Тина миндила я изпревари 2 песен напред :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...