Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Hurricane каза:

Охх, да, що ли забравихме, че Преса разчита на “хитовете” на колежки?! Ама то май тя им направи “хитовете” хитове или се бъркам? Глупости в този форум колкото искаш…

И кои точно хитове е направила, от тия които ... представяше по участия? Тук там? Изпий си кафето? Шушана? Крадливата мумия нямаше да ги "пее" ако не бяха вече хитове, и второ, нямаше да ги пее, ако от нейните си не бяха флопове. Така че не на нас тия с първи места в измислен трендинг за музика, който не излиза никъде по нормален начин ;) 

Явно ви е яд как Савекс ще има истинска певица за рекламно лице която може да пуска Центрофуга! 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Прилича на Цеца.

676

 

Иначе се справи страхотно. И пя, и танцува. Много по-добре от Анелия. Ася е загубила сериозно муза, дано след Капките да завърне с бясна сила.

Софка си изглежда чудесно, дори не е известно да си е правила нещо по фейса. Сравнения с пришити лица и извънземни от кастинг за следващия Пришелец са неуместни. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  

преди 4 часа , pacho каза:

Прилича на Цеца.

676

 

Иначе се справи страхотно. И пя, и танцува. Много по-добре от Анелия. Ася е загубила сериозно муза, дано след Капките да завърне с бясна сила.

Отначало ми мязаше на Яница-баница трътлата от Таратайка ама после заприлича на извънземното в собствен сос :DScreenshot_3.png.ab4b01e61bcf803106d613159ba576eb.png

 

 

  

преди 1 час , Lelqtian каза:

 

 

Поздрав за Галя центрофугата(скуърта)!

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Hurricane каза:

Охх, да, що ли забравихме, че Преса разчита на “хитовете” на колежки?! Ама то май тя им направи “хитовете” хитове или се бъркам? Глупости в този форум колкото искаш…

Да, тя Преса е толкова добра душа, че помага на колежките си по този начин. Не го прави за своя слава. Милата мисли само за другите да имат хитове. ❤

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Магърдич като пак прави Капки със все познати физиономии, дето сме ги гледали из неговите бози 1000 пъти, защо не е викнал пак г-жа Президента? Хората искат да гледат панаири, а не тая скука? 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Магърдич като пак прави Капки със все познати физиономии, дето сме ги гледали из неговите бози 1000 пъти, защо не е викнал пак г-жа Президента? Хората искат да гледат панаири, а не тая скука? 

 

 

  • Hug 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес засякох по Планета клипове от някви промоции на Гергана. Толкова е сладка и лъчезарна,защо приключи с кариерата.. можеше да продължи с по 1-2 клипа на година и да си ходи по участия, а и песните й са някви приятни.Явно или си мелачка и оцеляваш в тоя жанр или изпадаш…

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Hurricane каза:

Охх, да, що ли забравихме, че Преса разчита на “хитовете” на колежки?! Ама то май тя им направи “хитовете” хитове или се бъркам? Глупости в този форум колкото искаш…

Няма проблем, щом ви кефи да ви пробутва претоплени ЧУЖДИ манджи, дано продължава с Гавърите и през тази година. То пък не е нормално чак толкова една дума накриво да не казвате за вашата светица, никаква критика, тя затова и продължава да се гаври. Една "Откакто те познавам" примерно носи горе-долу същото настроение като "От утре", защо не възроди нея? Чуждото й е по-сладко, а нейните собствени песни събират прах. Машъп певиците от YouTube като Невена Пейкова и Габриела се стараят да градят собствена кариера, а "най-голямата" ги замести редейки гавър след гавър. Супер. И не, не е само един машъп, след който всички я били изкопирали. Машуп 1 + Машуп 2 + Шушана + Шушанита + От утре + За да те забравя + Жените след мен. Изброявам само студийно записаните и пуснати в интернет, без тези които изпълнява само по участия. Не е ли "леко" прекалена вече употребата й на чуждо творчество?

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Gerganafen каза:

Няма проблем, щом ви кефи да ви пробутва претоплени ЧУЖДИ манджи, дано продължава с Гавърите и през тази година. То пък не е нормално чак толкова една дума накриво да не казвате за вашата светица, никаква критика, тя затова и продължава да се гаври. Една "Откакто те познавам" примерно носи горе-долу същото настроение като "От утре", защо не възроди нея? Чуждото й е по-сладко, а нейните собствени песни събират прах. Машъп певиците от YouTube като Невена Пейкова и Габриела се стараят да градят собствена кариера, а "най-голямата" ги замести редейки гавър след гавър. Супер. И не, не е само един машъп, след който всички я били изкопирали. Машуп 1 + Машуп 2 + Шушана + Шушанита + От утре + За да те забравя + Жените след мен. Изброявам само студийно записаните и пуснати в интернет, без тези които изпълнява само по участия. Не е ли "леко" прекалена вече употребата й на чуждо творчество?

А като го знаем Косьо къв е мързелив и той - сто процента дуетът им ще е някой гръцки или сръбски кавър! 😅 Е тогава ще припадна от смях!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не се е махнала от Пайнер 🤔 Не че има нужда от тях де 😄

Screenshot_20220215-160845_Facebook.jpg

 

А някой знае ли защо ХарМоника Валериева си е изтрила Инстаграм профила? Вчера изненадващо не е била с Меди на участието му за празника на влюбените, дали не са скъсали пак 😄 ма чак да си маха профила...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия отнася страшен хейт в капките. Докато Алисия  и Есил - точно обратното!

Мисля че Анелия сама си подписа финала на кариерата или ще се наложи да се възстановява месеци наред. Как можа да пее Елена Папаризу - с тоя изтормозен глас и да "танцува". Наистина беше адски дървена. Облеклото беше абсурдно. Все едно гледам лелката на село дето продава на битака, през 2004. Не знам какво е очаквала, но по физиономията й си личеше, че усети колко не става за това предаване. Просто видях как в ума й се четеше "боже, тия от журито трябва да ги черпя, че не ме наквасиха здраво за това фиаско".

  • Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Анелия отнася страшен хейт в капките. Докато Алисия  и Есил - точно обратното!

Мисля че Анелия сама си подписа финала на кариерата или ще се наложи да се възстановява месеци наред. Как можа да пее Елена Папаризу - с тоя изтормозен глас и да "танцува". Наистина беше адски дървена. Облеклото беше абсурдно. Все едно гледам лелката на село дето продава на битака, през 2004. Не знам какво е очаквала, но по физиономията й си личеше, че усети колко не става за това предаване. Просто видях как в ума й се четеше "боже, тия от журито трябва да ги черпя, че не ме наквасиха здраво за това фиаско".

Тя и Алисия беше на плейбек ама айде.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Анелия отнася страшен хейт в капките. Докато Алисия  и Есил - точно обратното!

Мисля че Анелия сама си подписа финала на кариерата или ще се наложи да се възстановява месеци наред. Как можа да пее Елена Папаризу - с тоя изтормозен глас и да "танцува". Наистина беше адски дървена. Облеклото беше абсурдно. Все едно гледам лелката на село дето продава на битака, през 2004. Не знам какво е очаквала, но по физиономията й си личеше, че усети колко не става за това предаване. Просто видях как в ума й се четеше "боже, тия от журито трябва да ги черпя, че не ме наквасиха здраво за това фиаско".

И аз щях да кажа същото. Сега ще се види колко струват боготворените като кралици в чалгата Анелия и Алисия, пред вечно ощетяванията Есил. Е, последната ги изяде каро звяр вчера. Ася беше на пълен запис - как не ги е срам продуцентите да лъжат по този долен начин? Много маски ще падат този сезон и то заслужено. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

И аз щях да кажа същото. Сега ще се види колко струват боготворените като кралици в чалгата Анелия и Алисия, пред вечно ощетяванията Есил. Е, последната ги изяде каро звяр вчера. Ася беше на пълен запис - как не ги е срам продуцентите да лъжат по този долен начин? Много маски ще падат този сезон и то заслужено. 

Че и от това нагоре и високи оценки получиха от журито Ася и Ана. После Рачков се шегува наляво и надясно еми нагласено си е предаването и тва е!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил беше брутална! Бях за нея! Просто нямаше по-добра вчера в "Капките", гледах го. Анелия ми се струва доста притеснена и не се учудвам за хейта който отнася. Дано за напред се справя по-добре! Руслан и Алисия също ми харесаха! Участниците се справиха добре, за сега Есил е най-добра, ще видим за напред!

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Lelqtian каза:

Преслава ако имаше собствени хитове, щеше да ги събере в мушамата, а не да включва всички златни хитове, за които не я е примързяло да се сети, като всички драпащи да стават тепърва певици. За пропяла памперс инфлуенцърка обаче е напълно нормално. 

За кавъри, да напомняме ли пак как нагло беше гепила готов хит от немска реклама?

 

Твърде се интересуваш от разни, които дори нямат зачислен номер ;) 

Преслава има собствени хитове и то много повече от другите, доста са във времето, това, че е направила машъп с чужди песни не променя този факт. Ако нямаше такива, нямаше разни певачици наистина да взимат и да правят машъпи с нейни песни. Записала е песни които й харесват на нея и машъпа й се получи!

Тази изпълнителка има доста MashUp-и, има и други с песни на Преслава, Анелия, а тук е направила такъв специално и само с нейни песни. Глупаво е да твърдим, че точно Преслава нямала собствени хитове. Да не говорим, че песните в нейно изпълнение звучат много по-добре в този mashup. Но е време да направи и Mashup с нейни хитове! Преслава ако няма хитове, то не знам коя е тази която има и е оставила нещо във времето... Изпълнители като Преслава, Глория, Ивана, Камелия, Десислава определено са дали много за този жанр! 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Есмагюл снощи ги сцепи всички. Ася незнаех, че има записан лайв запис предварително баси наглото :D Звучеше доста добре. Ана се чуваше, че пее върху PB с доста ниска тоналност, едва и се чуваше гласа. Даже май залитна при колата :D Доста неурентирана жена, винаги като някое малко дете се държи, чуди се какво да каже, мълчи, тук се усмихваше постоянно, чак Рачков я пита да не му се подигвара нещо.

  • Like 2
  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Просто видях как в ума й се четеше "боже, тия от журито трябва да ги черпя, че не ме наквасиха здраво за това фиаско".

Тази мисъл в кавичките е голяма хапка за нейните мозъчни клетки и речник. Според мен няма нужните килобайти, че да завърти такава констатация.:D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Минавам да оставя това тук и да питам 

Галош кога? Сестрата на Рашия няма да я коментирам. Видяхме я! 

Който си е талант и е артистичен заслужава уважение. В случая Есил.
Преса я видяхме, а на въпроса ти с отговор! :D 

Защото Есил наистина е страшно талантлива и избра най-сложната задача! Не изглеждаше като себе си. Категорично тя беше най-добрата за вечерта, тия зрители които са я поставили на трето място показва само колко прости, елементарни и некомпетентни са (ако изобщо не е било нагласено) Преди също е имало такива гафове, но заслужено Есил Дюран беше с най-много точки! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...