Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

Това ми попадна от няколко места във фейсбук и с някакъв дълъг текст за “новото нормално” и защо всички станаха клонинги и общо взето има ли пари,всяка мухла може да заприлича на нещо…

9A2E1DA8-43DC-4D04-9405-1372631AECC8.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Това пък Блокиран с купени гледания ли е? Не си спомням да е било чак такъв хит като останалите песни.

Почти всичките му песни от този период са с купени гледания. И последователи в Instagram си беше купувал.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BaGaBoNtIn каза:

Това ми попадна от няколко места във фейсбук и с някакъв дълъг текст за “новото нормално” и защо всички станаха клонинги и общо взето има ли пари,всяка мухла може да заприлича на нещо…

9A2E1DA8-43DC-4D04-9405-1372631AECC8.jpeg

Абсолютно вярно е и добър хирург

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Почти всичките му песни от този период са с купени гледания. И последователи в Instagram си беше купувал.

Не знам какво ти е причинил Фикича, че не пропускаш повод да се обадиш за него :)  Оня ден пак нещо изпълзя по фикев повод. Блокиран си беше голям хит, пък и с Гъзис - тогава и двамата вадеха хит след хит. Гледания всички купуваха. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер! Забелязах някакви брожения на предните страници след приземяването на политиката "пайнерска" за пореден път. Те са нармални, защото само Камелия умее да извади на показ душичката чалгарска с памук. Иначе, Оцко ще довърши Пайнера. Всички напуснали кокошкарника се прераждат при него със съдействието на Сашка "Мегастар" Стоянова, по-известна в тукашните среди като "Ангелчето". Но това са нормални неща, които напоително съм обяснил между 2015 и 2021 години....    

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Не знам какво ти е причинил Фикича, че не пропускаш повод да се обадиш за него :)  Оня ден пак нещо изпълзя по фикев повод. Блокиран си беше голям хит, пък и с Гъзис - тогава и двамата вадеха хит след хит. Гледания всички купуваха. 

Само бях писал че е напуснал, защото го нямаше в новите хонорари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, asylum каза:

Не знам какво ти е причинил Фикича, че не пропускаш повод да се обадиш за него :)  Оня ден пак нещо изпълзя по фикев повод. Блокиран си беше голям хит, пък и с Гъзис - тогава и двамата вадеха хит след хит. Гледания всички купуваха. 

Е,не точно. Азис си беше в дупка докато не пусна Хабиби есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Е,не точно. Азис си беше в дупка докато не пусна Хабиби есента.

Ами точно Хабиби е отговора на въпроса ти горе. Показваше се под нея и си натрупа гледания. Така и Каква съм луда беше вкарана от алгоритъма на ютуб, да тръгва директно след Мотел втората половина на 2017 и си натрупа милионите.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Е,не точно. Азис си беше в дупка докато не пусна Хабиби есента.

Sen Trope? MMA? Hayde na moreto? Piy tsyala nosht? Djanam? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Sen Trope? MMA? Hayde na moreto? Piy tsyala nosht? Djanam? 

Сен Тропе е от 2010,а ММА и Хайде на морето са от 2013 и пак не могат да се сравняват с успеха на първата и Хоп. Тогава Азис се мъчеше да повтори успеха им,но нищо не стана освен някакви сезонни хитчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нали още не е потвърдила, че е бременна, въпреки че е уж с корем в последния клип..какво е това сега? 😄 Едва ли е от мързел, че говори за доста следващи проекти и песен от Ганев 😅

Screenshot_20220217-220252_Instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.02.2022 г. от 22:27, Willy каза:

Павел: "ай стига се излагахте" 🥲

https://vm.tiktok.com/ZML6wHoVr/

Щом и Павел дето е просто селско мутрагенче го хвана срам, значи положението е страшно.... 😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Лидия и Десита са били днес при Цитиридис и са пяли "Боже мой"?

Чакаме утре да поканят Галена и Фики да изпеят "Кой". 

Боже мой? Лидл и Прясна Деса са пяли на Цитиридис? Дори той не заслужава такова мъчение. Направо си е за Боже прости или направо да се молим на иконите!

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.02.2022 г. от 9:51, GSA каза:

И аз щях да кажа същото. Сега ще се види колко струват боготворените като кралици в чалгата Анелия и Алисия, пред вечно ощетяванията Есил. Е, последната ги изяде каро звяр вчера. Ася беше на пълен запис - как не ги е срам продуцентите да лъжат по този долен начин? Много маски ще падат този сезон и то заслужено. 

Това, че Резил е по-добра в Капките не значи, че е била ощетена в творческия си път. През цялата си кариера е била нещо между Малина (гола и чекнеща се) и Наргиз (турски вой).

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...