Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 29 минути, adorable каза:

Ама аз не съм с лоши чувства към Камс Продакшън, напротив. Просто не е единствената в този жанр. Виж, че в това интервю с Алпер дори Слави си позволи да критикува, и то чисто политически, сякаш и от това разбира.

Някога да си чул Тони Дачева, дето с Кристал са тресли държавата още преди ние да се родим, да казва каква звезда е? Не, до ден-днешен е скромна жена. Докато Камелия и в Сигнал веднъж каза: "Благодарение на мен такива като Галена и Преслава са звезди". Ми какво ще стане, ако всички, които са звезди преди Кама, излязат и кажат същото... Десислава също е от големите имена, ама го няма това его някак. Да, била е права за доста неща Камелия, но дори и на нея не ѝ стиска на 100% да бъде напълно пряма за някои. Няколко пъти вече подмята това за "Троянския кон", всъщност тя го измисли това, за да онагледи ролята на Ивана в разбиването на бизнеса, но никога не каза, че говори конкретно за нея. Когато говореше за Андреа и Преслава, пак беше права, но си спомена и хората, и ситуациите. Така се прави.

Десислава също е от тези, които имат шанс за големи концерти, но на нея проблемът е организацията. И тя се плъзна по тая плоскост само участия и участия, за да оцелее. Пожела да успява като поколенията след нея - от това спечели, но и изгуби. Още я чакаме и нея да пусне фолклорен албум и не знам си какво.

То си е до изпълнителя. Камелия е различна от другите- факт. Но винаги е било част от нейния образ да е по-отворена, по-нахакана. Но не е от онези, на които самочувствието им е без покритие. Жанрът наистина нямаше да е същия ако тя не беше положила някои опорни стълбове през годините, върху които и до днес се градят кариерите на по-млади от нея звезди. И може би ако навреме се обръщаше внимание на критиката й, днес чалгата нямаше да е в такъв слаб и неудовлетворяващ вид, при все, че още е най-слушаната музика в страната.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Ciaga каза:

Педофилката кога ще си признае, че смуче биберона на Lil 100raro?

Е как искаш да си признае... Тя и Преса едно време не си призна, че си играеше с патето на брат му, ама на нас ни беше ясно. Такива като Теда няма да бъдат приети от семейството за съпруги на наследниците Стораро. Още преди Фики да се ожени и майка му беше казала, че иска непорочна снаха. Пък тази мислиш ли, че се вписва? 😂😂🤫

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Е как искаш да си признае... Тя и Преса едно време не си призна, че си играеше с патето на брат му, ама на нас ни беше ясно. Такива като Теда няма да бъдат приети от семейството за съпруги на наследниците Стораро. Още преди Фики да се ожени и майка му беше казала, че иска непорочна снаха. Пък тази мислиш ли, че се вписва? 😂😂🤫

Не само това, май искат и да са от турски произход. Те заради това Фикрет и Жулиета се разделиха и оная го нахрани в 10 песни. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Ти представяш ли си да не беше напуснала и да трябваше да дава 70% от заплатата си от Лидл на Митко Пайнера 💀💀

Тя да не е луда! :D С толкова хитове и такава звезда беше, отиде в Лидъл! Много ме е яд на нея, харесвах я много!!!!
За Райна се надявам, да не е вярно това!

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

Прочетох на едно място, че Райна напуснала Пайнер! 

Едва ли. Тя подготвя нов поп-фолк сингъл и фолклорен албум. Едва ли ще ги издава като само продуцираща се. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Интересно кого визира Емрах в сторито си?

Не знам кого визира тоя келеш, но е смешно той да тръгне да говори за купени гледания при положение, че си купи 250К последователи в Инстаграм.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Интересно кого визира Емрах в сторито си?

Според мен мисли на Преслава, защото ги пуснаха по едно време, вече правят еднакви дневни, а Преслава го води заради първоначалният интерес. Смешен и жалък е този, има самочувствие на легенда, а е никой и нищо.

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Аз, преминавайки от "Ти не си за мен" на "На Сиан Шукар"!

image.png.24d9b2de3f55228928f6909ccc9b2e97.png

УмирамммммМ!!!!!!! Хитови хитове👄

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Едва ли. Тя подготвя нов поп-фолк сингъл и фолклорен албум. Едва ли ще ги издава като само продуцираща се. 

Не споря. Така прочетох. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

 

ф ЖЕСТОКА версия само за пиене! Страхотна! Признавам си че онази вечер слушах и версията на Саша и е много зарибяваща. Има и една друга яка песен Копеле Проклето. А песента на Галка днес поне 10 пъти я слушам. От Хавана-Тропикана не е имала по-яка песен направо. Не че онази са слаби ма тая е страхотна! Клипът е страхотен! Не може да не се признае! :O 😘 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...