Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Willy каза:

Дуета с кокаин кога излиза? Няма ли инфо? Къде е Зайка когато ни трябва!

 

Първо трябва да пуснат машъпа с Тони Стораро. Нали в края на януари казаха, че ще е до 2 седмици. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Първо трябва да пуснат машъпа с Тони Стораро. Нали в края на януари казаха, че ще е до 2 седмици. 

Понеже Стораро е предвидим, винаги на 14 февруари пуска песен. Нищо чудно и тогава да е. Я ще е някоя приспивна балада, я ще е поредната глупост. А този дует с Преслава.... дано да е добър, ще видим. То още от Декември трябваше.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Понеже Стораро е предвидим, винаги на 14 февруари пуска песен. Нищо чудно и тогава да е. Я ще е някоя приспивна балада, я ще е поредната глупост. А този дует с Преслава.... дано да е добър, ще видим. То още от Декември трябваше.

За дуета с Кокаин се говори още преди този с Лидия, скоро година. Не знам защо я бавят.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

За дуета с Кокаин се говори още преди този с Лидия, скоро година. Не знам защо я бавят.

Да не е пак някой кавър и да не могат да оправят правата? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnable са пуснали месечната класация за изпълнители и Галена продължава като най-слушан изпълнител за 7-ми пореден месец и 18ти пореден за жена.

https://popnable.com/bulgaria/charts/artists-top-40/january-2022

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ХИТ !

Живелес мандер на мангаве ,со боклуки реске те ровави,на мангава не вударесе те пешели,ме капешел на не кой лескел де подрел 

На сиан шукар ,тут ме на мангав ту о мангебе,амаро муда я на сиан шукар,тут ме на мангав ча ме битиро,манге по шукар

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Гальо каза:

Първата певица на Меди, песента им “Женен” излиза на 8ми

 

Меди бая си я хареса в "Гласът на България", но никой не й се обърна. Тя има песен и клип към Хит Микс, ама нулев успех. Дано с Меди й се получат нещата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Гальо каза:

Дует с арабин ще е, доколкото знам. Доста силни очаквания имам, време е Анелия да гръмне

Ехее,интересно кой ли е ? 🤔

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, Анелия не беше ли писала пост, че и тя ще се отделя в личен канал? Нещо не го намирам, изтрила го е или бъркам я с друга?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

това изследване поръчано от завистливите фенове на Преслава !

 

Ново изследване: Много захар, палмово масло и токсични химикали във вафлите

768x576.jpg?_=1644219127

Употребата на хидрогенирана палмова мазнина е риск за здравето на хората, предупреждават от "Активни потребители"

 

28 от общо 31 изследвани марки вафли на българския пазар съдържат палмово масло. Това показва проучване на асоциация „Активни потребители“. В 5 от вафлите палмовата мазнина е основен компонент.

Надзор върху изпълнението на изискванията за етикетиране и върху безопасността на храните упражнява Българската агенция по безопасност на храните, припомнят от Асоциацията.

Нормалната палмова мазнина има добра поносимост от организма. Проблемът е предварителната обработка на мазнината, водеща до втвърдяване, казват експертите. Процесът се нарича хидрогениране и при него се получават канцерогенни вещества, поради което в много страни по света използването на хидрогенирана мазнина е забранено или ограничено.

От „Активни потребители“ са констатирали още, че в 29 от 31 изследвани марки вафли се съдържат млечни компоненти, но не нормално мляко, а преработени суровини, като сухо мляко, млечен протеин или фракции от него, а това създава рискове за здравето на потребителите. Както знаем, във вафлите има и много захар, която при температурна обработка взаимодейства с млечните протеини и води до образуване на токсични химикали.

И за още един проблем, алармират от асоциацията. При нито една марка от проучените вафли няма изписани на етикета никакви Е номера. Е номерата са идентификация за вложените в храните технологични добавки. Те се ползват с лоша слава сред потребителите, които ценят натуралните храни, затова и производителите ползват малка хитринка, казват експертите. Те изписват на етикета пълните имена на технологичните добавки, а спестяват по-кратките Е номера.

Вафлите съдържат средно около 15 съставки, от които сладки са 2 – 4. Преобладаващата компонента, е захарта. Някои производители влагат и други естествени и изкуствени подсладители, като малтодекстрин, изомалт, стевия, малтитол и др. Крайният резултат от многото въглехидрати е високата енергийна стойност на продукта. На 100 грама се падат около 500 калории, колкото реално има в обяд в училищен стол.

Това означава, че с 5-7 вафли на ден нормален човек може да си набави всички нужни калории. Енергия има, но е важно да се отбележи, че във вафлите няма необходимите за хората протеини, витамини и минерали. Те са високоенергийна, но не и пълноценна храна, посочват от „Активни потребители“.

Няма шанс! Обичам вафли! :D Откривателката на вафлите обаче е Гергана. МУРА!

 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...