Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, FolkEmpire каза:

Кама при селяка резалпер :D

 

Развали се Камейсъна и това е. Айде, за носа още от преди години е заявила намерение да го оперира, но е надула и джуките, май и скулите е пипала и става прекалено. :( Поне все още не си е направила китайски очи като на Деса.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

този помак ли е, турчин ли е , ром ли е ? българин лие ? къв е някой знае ли ?

И Аз се чудя с това име Алпер и тая фамилия Чочев(Чочката) :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам да гледам интервютата на Кама! Говори директно, без хъкане и мъкане и винаги разказва нещо интересно. Страшно дразнеща е обработката на видеото с постоянните прекъсвания…

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти 4 милиона за 2 месеца на машупа в който присъства "Губя те бавно"! :heart: 

Гергана като я е чула в изпълнение на татко мечок сигурно се е почувствала както една бивша форумка, когато излезе песента на Райна "Зайка". :D 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , GSA каза:

Как не се намери някой за толкова години да я пита, дали Анелия наистина истърсила на едно от Турнетата “Мирише ми на курви”, когато Кама и Емилия били за грим зад кулисите. 

Остави това. Аз на моменти хем се забавлявах с нея, защото има готини разсъждения по принцип, хем половината неща ги знаем наизуст... хем на моменти ми звучи като човек, който има ебаси самочувствието. Била се сринала психически след Хъшове. Първо, нали Марга беше виновна с оценката на Златния мустанг... Държи се така, все едно е една от най-пеещите в жанра само защото пее на живо. "Те прокараха мита, че не мога да пея"... Ами не можеш. Алис може да те научи на дишане и издръжливост, ама на техника никога. Може да ѝ е болно, ама това е положението. Вместо да се радва, че толкова години е от най-успешните и има хитове въпреки това...

"Звезда и шеф в едно изречение не може" - това го каза и при Мон Дьо, също тъпо изказване. Забравят тия хора за началото си. Тя дори Лили Иванова не говори за себе си така нескромно. "Откъде накъде аз ще правя селфи да го снимам него" пък беше най-тъпото... Ми това ти е фен, бе пача, платил е да ти слуша "пеенето". Далеч по-големи имена и световни дори сами даже хващат телефоните на хората и се снимат с тях. Има страхотно самочувствие, една сподавена подигравателност. А ни концерт, ни книга, нищо. Еее, айде.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Emanuela (Official)

Изгубих цял един живот....да търся истинска любов.... #soon 💥 14.02.22 💥


Може да бъде изображение с 2 души и изправени хора

Ле-ле, дано само не е дует с този! 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Emanuela (Official)

Изгубих цял един живот....да търся истинска любов.... #soon 💥 14.02.22 💥


Може да бъде изображение с 2 души и изправени хора

Ле-ле, дано само не е дует с този! 

А кой е този? Нямам представа.... Но май ще е дует. 

Докато разберем да си припомним този хит:

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ми хареса в интервюто. Външния й вид е значително освежен след интервенциите, приказките й са интересни. На място си е самочувствието й, все пак е една от броящите се на пръсти най-най-големи звезди на демокрацията и независимо от завоите в кариерата е възприемана за силно име вече четвърт век.

Единственото, което бих я посъветвал е да започне да мисли повече за концерти. Не знам как я виждат тая работа такива като нея и Десислава, но само с дискотеки и кръчми не става. Това са звезди за голяма сцена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

Камелия ми хареса в интервюто. Външния й вид е значително освежен след интервенциите, приказките й са интересни. На място си е самочувствието й, все пак е една от броящите се на пръсти най-най-големи звезди на демокрацията и независимо от завоите в кариерата е възприемана за силно име вече четвърт век.

Единственото, което бих я посъветвал е да започне да мисли повече за концерти. Не знам как я виждат тая работа такива като нея и Десислава, но само с дискотеки и кръчми не става. Това са звезди за голяма сцена.

Абе, изобщо не е на място такова самочувствие. Чак до такава степен вече. Няма звезди в България освен Лили Иванова. Навремето Глория и Тони Дачева са правили истерия, Камелия може да се каже в периода на "Луда по тебе", но тя и при Мон Дьо си призна, че е имала период, в който е била полетяла и се е държала така, сякаш са ѝ длъжни. И сега също го прави. Може да се прави на земна и на пич, но реално има адски високо мнение за себе си, пък като погледнем реално - не е е нито най-талантливата, нито нищо. Да, отгледа си страхотни хитове, има бизнес нюх, но трябва да благодари и на човека до себе си за това. Толкова по темата. Айде бе. Има хора учили, пътували, постигнали адски много, дори и никой да не ги знае. Тя тука вече "кой е тоя, че аз ще го снимам". Моля ти се. Тя сама себе си е родила, създала и направила. Хората се приземяват вече, тя обратното. Вижте ме аз коя съм.

И за концерти няма да почне да мисли, не се заблуждавай. Ако е искала, да го е направила. То преди 15 години беше риск, та камо ли сега. Виждаме ги, като трябва сами да си организират, колко са тези, които се престрашават. 90% по-далеч от дискотеките не стигат. Нейна си работа, но всички приказки за книги и не знам си какво, също изхвърчаха в пространството. Има неща, които и с пари не се купуват. Зали не се пълнят току-така. Ако беше така, всеки с по милион в тубата, щеше да прави концерти. То са репертоар, глас, спонсори, организации... Те за общ концерт не иска никой да се бръкне за тях вече, едва пълниха Арена, ти ми говориш за солов изпълнител. Най-много за Глория и Ивана и толкоз. А и всеки си има ниша - щом още е терминатор в клубовете, ок. Ще прави песни за такива места, докато може и това е. Да не мислиш ли, че ще чуем "На прага на сърцето ми"...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, adorable каза:

Абе, изобщо не е на място такова самочувствие. Чак до такава степен вече. Няма звезди в България освен Лили Иванова. Навремето Глория и Тони Дачева са правили истерия, Камелия може да се каже в периода на "Луда по тебе", но тя и при Мон Дьо си призна, че е имала период, в който е била полетяла и се е държала така, сякаш са ѝ длъжни. И сега също го прави. Може да се прави на земна и на пич, но реално има адски високо мнение за себе си, пък като погледнем реално - не е е нито най-талантливата, нито нищо. Да, отгледа си страхотни хитове, има бизнес нюх, но трябва да благодари и на човека до себе си за това. Толкова по темата. Айде бе. Има хора учили, пътували, постигнали адски много, дори и никой да не ги знае. Тя тука вече "кой е тоя, че аз ще го снимам". Моля ти се. Тя сама себе си е родила, създала и направила. Хората се приземяват вече, тя обратното. Вижте ме аз коя съм.

И за концерти няма да почне да мисли, не се заблуждавай. Ако е искала, да го е направила. То преди 15 години беше риск, та камо ли сега. Виждаме ги, като трябва сами да си организират, колко са тези, които се престрашават. 90% по-далеч от дискотеките не стигат. Нейна си работа, но всички приказки за книги и не знам си какво, също изхвърчаха в пространството. Има неща, които и с пари не се купуват. Зали не се пълнят току-така. Ако беше така, всеки с по милион в тубата, щеше да прави концерти. То са репертоар, глас, спонсори, организации... Те за общ концерт не иска никой да се бръкне за тях вече, едва пълниха Арена, ти ми говориш за солов изпълнител. Най-много за Глория и Ивана и толкоз. А и всеки си има ниша - щом още е терминатор в клубовете, ок. Ще прави песни за такива места, докато може и това е. Да не мислиш ли, че ще чуем "На прага на сърцето ми"...

Лили Иванова е най-голямата звезда и нейната кариерна траектория няма да се преповтори. Но и освен нея има огромни звезди- както от соца, така и от демокрацията. Камелия е една от най-ярките такива. Годините й в баш ТОПа може да са били само няколко, но тя чисто и просто като име винаги ще си е в ТОПа. Преминала е през всички етапи от развитието на жанра и е оставила своя принос, и то като име, на което никога не се е гледало като на залязло, дори и когато за дълъг период не е имала хитове. На място й е самочувствието, то тя винаги през годините си е позволявала да има такова и да казва или намеква някои неща- и с времето се видя, че в по-голямата част е била права. Само някои от най-големите звезди могат да си позволят такова нещо и малко или много думата им на даден етап вече да се чувства като закон.

Иначе и мен ме е яд, че само си обещава разни концерти, албуми, книги и т.н. но и тя като Десислава си е навила в ума, че трябва да се гонят само чалготеките и моментната актуалност. Защото с малко повече действие точно пък те двете просто биха били идеалната комбинация между що-годе вървежни звезди и легенди с тежест. Младите ги възприемат хем като ретро, хем като такива дето може да вземат да изненадат и да пуснат някой хит и днес. Ако се възползват като хората от това ще станат дори още по-недостижими в йерархията. Камелия с концертна дейност може да ни бъде идеалната ТОП звезда, смесица между Балканското и запада. Десислава ако се стегне и спре да си прецаква гласа би правила брутални концерти с всякакви стилове. С добра концепция и силна реклама и на двете ще са им пълни залите, и то с хора от различни поколения. Само да се осъзнаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Лили Иванова е най-голямата звезда и нейната кариерна траектория няма да се преповтори. Но и освен нея има огромни звезди- както от соца, така и от демокрацията. Камелия е една от най-ярките такива. Годините й в баш ТОПа може да са били само няколко, но тя чисто и просто като име винаги ще си е в ТОПа. Преминала е през всички етапи от развитието на жанра и е оставила своя принос, и то като име, на което никога не се е гледало като на залязло, дори и когато за дълъг период не е имала хитове. На място й е самочувствието, то тя винаги през годините си е позволявала да има такова и да казва или намеква някои неща- и с времето се видя, че в по-голямата част е била права. Само някои от най-големите звезди могат да си позволят такова нещо и малко или много думата им на даден етап вече да се чувства като закон.

Иначе и мен ме е яд, че само си обещава разни концерти, албуми, книги и т.н. но и тя като Десислава си е навила в ума, че трябва да се гонят само чалготеките и моментната актуалност. Защото с малко повече действие имена като тях просто биха били идеалната комбинация между що-годе вървежни звезди и легенди с тежест. Младите ги възприемат хем като ретро, хем като такива дето може да вземат да изненадат и да пуснат някой хит и днес. Ако се възползват като хората от това ще станат дори още по-недостижими в йерархията. Камелия с концертна дейност може да ни бъде идеалната ТОП звезда, смесица между Балканското и запада. Десислава ако се стегне и спре да си прецаква гласа би правила брутални концерти с всякакви стилове. С добра концепция и силна реклама и на двете ще са им пълни залите, и то с хора от различни поколения. Само да се осъзнаят.

Ама аз не съм с лоши чувства към Камс Продакшън, напротив. Просто не е единствената в този жанр. Виж, че в това интервю с Алпер дори Слави си позволи да критикува, и то чисто политически, сякаш и от това разбира.

Някога да си чул Тони Дачева, дето с Кристал са тресли държавата още преди ние да се родим, да казва каква звезда е? Не, до ден-днешен е скромна жена. Докато Камелия и в Сигнал веднъж каза: "Благодарение на мен такива като Галена и Преслава са звезди". Ми какво ще стане, ако всички, които са звезди преди Кама, излязат и кажат същото... Десислава също е от големите имена, ама го няма това его някак. Да, била е права за доста неща Камелия, но дори и на нея не ѝ стиска на 100% да бъде напълно пряма за някои. Няколко пъти вече подмята това за "Троянския кон", всъщност тя го измисли това, за да онагледи ролята на Ивана в разбиването на бизнеса, но никога не каза, че говори конкретно за нея. Когато говореше за Андреа и Преслава, пак беше права, но си спомена и хората, и ситуациите. Така се прави.

Десислава също е от тези, които имат шанс за големи концерти, но на нея проблемът е организацията. И тя се плъзна по тая плоскост само участия и участия, за да оцелее. Пожела да успява като поколенията след нея - от това спечели, но и изгуби. Още я чакаме и нея да пусне фолклорен албум и не знам си какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...