Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, petya1 каза:

“Не дишай” от 2016 - Тотална десятка е този филм. Всяка една минута те държи под напрежение и е с много интересна история. Един от любимите ми е. Трилър, ужаси е. 

“Неканеният гост“ - Пак е трилър, но испански. В главната роля е Марио Касас 🥰. Жесток е, горещо го препоръчвам на всички. Тъкмо си мислиш,че си разгадал на пръв поглед не много сложната история, а се оказва, че има още доста събития, за да стигнеш до същинската истина, която е шокираща накрая. 

За тези двата съм сигурна,че няма как да не ви харесат, какъвто и жанр да предпочитате. Хора, гледайте и  после чакам мнение да дадете и вие. 

Не знаех за тези филми. Аз също ти благодаря много, защото не съм ги чувал! Изглеждат ми интересни и тези дни ще гледам да ги изтегля. Майка ми обожава трилъри и все ме кара да намеря нещо по-интересно и ново, че аз все от този период на 1991-2000 напоследък тегля.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, petya1 каза:

“Не дишай” от 2016 - Тотална десятка е този филм. Всяка една минута те държи под напрежение и е с много интересна история. Един от любимите ми е. Трилър, ужаси е. 

“Неканеният гост“ - Пак е трилър, но испански. В главната роля е Марио Касас 🥰. Жесток е, горещо го препоръчвам на всички. Тъкмо си мислиш,че си разгадал на пръв поглед не много сложната история, а се оказва, че има още доста събития, за да стигнеш до същинската истина, която е шокираща накрая. 

За тези двата съм сигурна,че няма как да не ви харесат, какъвто и жанр да предпочитате. Хора, гледайте и  после чакам мнение да дадете и вие. 

Не дишай мисля, че съм го гледал, но не съм сигурен! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Обожавам котенца. Рошаво? Да не е персийче? ❤️ 

Не знам какво беше, но да с дълъг косъм и много кротко. Личи си, че е изхвърлено. И таман го галех и излиза комшийката от последния етаж мастията мръсна и започва да рита с крака щяло да я напълни с бълхи. Много зла жена, но съдбата и го върна. Вдовица млада остана, мъжа и почина от рак на оная работа знам, че бяха му го клъцнали с катетър. Доста се мъчи човека. Но с тая не можем се разберем по принцип не и говоря. И ако я видя, че е след мен нарочно затварям вратата а тя се заключва автоматично. Преди и за цигарите ни правеше проблем, че сме пушили пред входа а сега тя е същата....

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Не знам какво беше, но да с дълъг косъм и много кротко. Личи си, че в изхвърлено. И таман го галех и излиза комшийката от последния етаж мастията мръсна и започва да рита с крака щяло да я напълни с бълхи. Много зла жена но съдбата и го върна. Вдовица млада остана, мъжа и почина от рак на оная работа знам, че бяха му го клъцнали а катетър. Доста се мъчи човека. Но с тая не можем се разберем по принцип не и говоря. И ако я видя, че е след мен нарочно затварям вратата а тя се заключва автоматично. Преди и за цигарите ни правеше проблем, че сме пушили пред входа а сега тя е същата....

Има много злобни и лоши хора и е много трудно човек да е добър с такива, а и самият ти да се опазиш добър. :( Не съм имал ядове с такива комшии никога, познават ме от малък и се поздравяваме като се видим, но напоследък виждам доста нови комшии с които не се познаваме, но и те са възпитани - поздравяват. Чувал съм за подобни хора. Аз лично обожавам животни, даже като бях малък и с баба бяхме нагости при нейна приятелка с която са учили на времето ми подари едно малко пиленце което гледах у дома, но тогава не оцеля за съжаление. Колкото до цигарите, аз също доста пуша и на майка ми не й е приятно винаги, но единствено държи да се проветрява, а и сега благодарение на електронната цигара сме стигнали до някакво решение. Макар, че тя е пасивен пушач, може да не пуши 2 месеца, а после една кутия отива за отрицателно време, което ми е трудно да го разбера. Определено това ми изглежда като зъл и гаден човек, който заслужава да се държат по същия начин с него.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, DevilWish каза:

Не знаех за тези филми. Аз също ти благодаря много, защото не съм ги чувал! Изглеждат ми интересни и тези дни ще гледам да ги изтегля. Майка ми обожава трилъри и все ме кара да намеря нещо по-интересно и ново, че аз все от този период на 1991-2000 напоследък тегля.

Направо ги сваляй и ги гледайте. Много ще ви харесат! 
Аз пък стари филми не мога да гледам. Харесват ми по-съвременните. Най-вече заради качеството на картината, а и диалозите. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:

Има много злобни и лоши хора и е много трудно човек да е добър с такива, а и самият ти да се опазиш добър. :( Не съм имал ядове с такива комшии никога, познават ме от малък и се поздравяваме като се видим, но напоследък виждам доста нови комшии с които не се познаваме, но и те са възпитани - поздравяват. Чувал съм за подобни хора. Аз лично обожавам животни, даже като бях малък и с баба бяхме нагости при нейна приятелка с която са учили на времето ми подари едно малко пиленце което гледах у дома, но тогава не оцеля за съжаление. Колкото до цигарите, аз също доста пуша и на майка ми не й е приятно винаги, но единствено държи да се проветрява, а и сега благодарение на електронната цигара сме стигнали до някакво решение. Макар, че тя е пасивен пушач, може да не пуши 2 месеца, а после една кутия отива за отрицателно време, което ми е трудно да го разбера. Определено това ми изглежда като зъл и гаден човек, който заслужава да се държат по същия начин с него.

Преди доста години бях прибрал една котка в мазата. Роди три котенца имаха дупка под едната тераса и си влизаха и излизаха. Тая същата побесня с още една от първият етаж, че мазите били пълни с бълхи. Мъжа на едната зазида дупката посред зима. Котките изчезнаха през зимата къде спяха под колите. Сигурно умряха накрая. Тази лично много мрази животните. Такъв човек според мен не може и да обича 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Зайка пак си е променила статуса на Необвързана. Каква ли е драмата този път?🥲

Разпоретина като нея винаги ще си намери...

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petya1 каза:

Направо ги сваляй и ги гледайте. Много ще ви харесат! 
Аз пък стари филми не мога да гледам. Харесват ми по-съвременните. Най-вече заради качеството на картината, а и диалозите. 

Благодаря ти. Намерих ги в замунда сега, даже забелязах, че "Не дишай" има и втора част както каза THE IIconic:) 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Brian каза:

Преди доста години бях прибрал една котка в мазата. Роди три котенца имаха дупка под едната тераса и си влизаха и излизаха. Тая същата побесня с още една от първият етаж, че мазите били пълни с бълхи. Мъжа на едната зазида дупката посред зима. Котките изчезнаха през зимата къде спяха под колите. Сигурно умряха накрая. Тази лично много мрази животните. Такъв човек според мен не може и да обича 

На мен и приятели от входа се е случвало между етажите да гледаме котенце, но даже съседката от първия етаж ни помагаше да го храним и гледаме, защото нашите не искаха да го взема, а пък тя си имаше вече котка жената, но всички бяха добронамерени и каквото и да се случва, ако има животинка никой не е постъпвал така. :( Вкъщи по-скоро проблемът е чистота и всичко се държи прекалено стерилно, даже на мен ми идва в повече понякога, но още от време едно така сме си свикнали и въпреки всичко заради мен се е случвало да гледаме животни и всеки от нас се е грижил за животинката. И според мен човек който не обича животните не може да обича, изобщо може би и себе си не обича.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Аз защо не мога да пиша в някои теми 😐 Да няма общо с ранговете? Че не виждам да съм банната по някакъв начин 😐

И аз не можех, но после видях, че трябва да натисна някакъв бутон за присъединяване или последване наа темата и стана. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

И аз не можех, но после видях, че трябва да натисна някакъв бутон за присъединяване или последване наа темата и стана. 

Ааа стана 😅 Ми аз съм малко руса 😆

Благодаря, джанъм ❤

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Аз защо не мога да пиша в някои теми 😐 Да няма общо с ранговете? Че не виждам да съм банната по някакъв начин 😐

Ако е тема от клубовете, трябва да се присъединиш към клуба, за да пишеш в темата. Бутонът за целта би трябвало да е някъде в горната част на страницата. 

 

преди 2 часа , Blueberry каза:

Давайте предположения акаунт на кой стар потребител е Bibime... аз вече имам своите подозрения.

Има доста раздвижване във форума напоследък ... 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Ако е тема от клубовете, трябва да се присъединиш към клуба, за да пишеш в темата. Бутонът за целта би трябвало да е някъде в горната част на страницата. 

 

Има доста раздвижване във форума напоследък ... 

Не е нов потребител това, Кондомчо е, просто с предния си ник беше разкрит твърде бързо.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не е нов потребител това, Кондомчо е, просто с предния си ник беше разкрит твърде бързо.

То че не е нов потребител, не е, просто мисля че е старата ни приятелка и видна форумна раздвижвачка Янева. 

Айдър уей, бутона за игнор на потребител все още се намира на същото място. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

То че не е нов потребител, не е, просто мисля че е старата ни приятелка и видна форумна раздвижвачка Янева. 

Айдър уей, бутона за игнор на потребител все още се намира на същото място. 

Одеве, като написа раздвижване, за нея се сетих и аз :P 

Яша!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Янева е култ, ама не мисля, че би се завърнала под нов никнейм, по-скоро ще се логне в стария си профил.

ако се повърне ся, наистина ще предизвика раздвижване тоя път! 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Янева е култ, ама не мисля, че би се завърнала под нов никнейм, по-скоро ще се логне в стария си профил.

Няма да е за първи път, поне според мен, но честно казано ми е все тая кой стои зад този профил, щом не е гранд дамата от Меден Рудник. 

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Янева е култ, ама не мисля, че би се завърнала под нов никнейм, по-скоро ще се логне в стария си профил.

А, Янева беше жестока! Най-много ми липсват Ричи, Влад - те нещо не пишат вече. Зайчето естествено, то на кого не липсва? И Янева!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Няма да е за първи път, поне според мен, но честно казано ми е все тая кой стои зад този профил, щом не е гранд дамата от Меден Рудник. 

Ако беше тя, със сигурност щяхме да разберем. Няма как да сбъркаме Таня! Абсурд!

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...