Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, RumyanaFen каза:

:D :D:D ЧЕП НА ПРАСЕ - ДА Й ГО НАЧУКАМ! :D :D :D 
Има ли с любимото ми "Красавицата и звяра" ? :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Снежанка е на 12-13 в тоя филм, а Злата Кралица е яката милф-ка :) 

Любимата ми принцеса е БЕЛ от "Красавицата и звяра", най-красива са я направили! ❤️ 😘 И Жасмин от "Аладин", Снежанка е като надрусана - такъв поглед вади и какви бузи е отпрала като на прасе, буквално! Ха ха ха
Най-красива била - друг път! В обора при прасетата! :D 

  • Haha 2
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Любимата ми принцеса е БЕЛ от "Красавицата и звяра", най-красива са я направили! ❤️ 😘 И Жасмин от "Аладин", Снежанка е като надрусана - такъв поглед вади и какви бузи е отпрала като на прасе, буквално! Ха ха ха
Най-красива била - друг път! В обора при прасетата! :D 

Бел и Жасмин, че и почти всички други са поне на 16, какво ги сравняваш с някво пред-пубертетно лапе? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Бел и Жасмин, че и почти всички други са поне на 16, какво ги сравняваш с някво пред-пубертетно лапе? 

Което изяло отровната ябълка..... Дали после е опитвала от ябълките на принца? Хммм.. колко сладко, ще й дойдат две захаросани ябълки с един банан. Дано не се изплаши само, че пак ще се задави!

  • Haha 2
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Което изяло отровната ябълка..... Дали после е опитвала от ябълките на принца? Хммм.. колко сладко, ще й дойдат две захаросани ябълки с един банан. Дано не се изплаши само, че пак ще се задави!

Сигурно е опитвала, все пак принца явно е бая перверзник  - нормален ще търси ли из горите умрели тийнейджърки за да се надяваме само да ги целува ;) 

Атропо, за всички желаещи 

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Сигурно е опитвала, все пак принца явно е бая перверзник  - нормален ще търси ли из горите умрели тийнейджърки за да се надяваме само да ги целува ;) 

Атропо, за всички желаещи 

 

Жестока идея! Веднага се присъединявам! 
Внимание: Еклерите са едно от любимите ми неща, но внимавайте когато пишете за еклери и еклерови торти, защото Рени може да ни чете! 

  • Like 1
  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , RumyanaFen каза:

Наско е починал😔

На доста места пишат, че е аутопсията е показала, че е починал от проблем на белите дробове, който се появявал след боледуване от Ковид.

Доста хора го снимаха (Татяна в свой клип, "Светът на Ванката", минувачи и тн), смяха му се, даваха му пари и храна, но така и не можаха да му намерят дом. Макар че доста медии пишат, че сам е отказвал да го настанят в общински приют..

Да почива в мир..

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

На доста места пишат, че е аутопсията е показала, че е починал от проблем на белите дробове, който се появявал след боледуване от Ковид.

Доста хора го снимаха (Татяна в свой клип, "Светът на Ванката", минувачи и тн), смяха му се, даваха му пари и храна, но така и не можаха да му намерят дом. Макар че доста медии пишат, че сам е отказвал да го настанят в общински приют..

Да почива в мир..

Мисля, че се сещам. В "Малко коте" на Татяна ли участваше?
Иначе, да почива в мир :( 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Дълго време се канех да направя тези тема. Очаквам ви.

 

Винаги ми е било забавно и интересно да попълвам подобни въпросници, тестове и изобщо. Темата е интересна, харесва ми! :) 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Кой тръпне в очакване? 

 

Предполагам, че всички ние. Лошото е, че сега няма кой да ни даде точна информация относно новите шедьовари! :( 

  • Like 1
  • Sad 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Предполагам, че всички ние. Лошото е, че сега няма кой да ни даде точна информация относно новите шедьовари! :( 

Щом казват 6 вечерта щатско време (ийст коуст), тва май е 1 след полунощ българско. Знаем кой няма да спи в Меден Рудник да гледа премиерата :) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Щом казват 6 вечерта щатско време (ийст коуст), тва май е 1 след полунощ българско. Знаем кой няма да спи в Меден Рудник да гледа премиерата :) 

Нашето любимо zai4eto82 , което изключително много ни липсва! :( 
А можехме такава хубава тема да си завържем тази нощ тук с нея.... Много загубихме и ние и тя! :X 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ама наистина вече минаха 10 дена без Зайка. Някой от по-старите потребители да каже колко дълго е било най-продължителното й "напускане"

Мисля, че не е имало такова. Аз не съм забелязал. Ако друг е видял нещо подобно, може да сподели. До сега не е имало такова нещо по мои наблюдения, а и профила й е вече изтрит. Това не се е случвало!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Мисля, че не е имало такова. Аз не съм забелязал. Ако друг е видял нещо подобно, може да сподели. До сега не е имало такова нещо по мои наблюдения, а и профила й е вече изтрит. Това не се е случвало!

Абе казвала беше и друг път как напуска завинаги, и после се появи и пак си почне нейните - Рики, Наркобос, и прочее, но досега не беше трила профила :)

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...