Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Защото е Скорпион :D 

Моят съвет е да го оставиш малко да чилне, явно не е готов да ти "прости". I don't chase, I attract, ако щеш :D На мен ми е много трудно да спазвам подобни граници с приятелите си, но с течение на времето съм виждала, че има нужда.

Спиш с всичките си приятели ли? :D 

преди 3 минути, xroflx9 каза:

 

А въй не. Не съм такава разпоретина да спя с приятелите ми.😂

 

 

Току що, xroflx9 каза:

Ами да,вече ми омръзна,така че предпачитам ужасен край отколкото ужас безкрай.

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как сте способни да спазвате граници, дистанци и да оставите на времето. Аз примерно, стига да осетя и ден промяна в отношението, ще си overthink-на на макс и ще си направя всякакви сценарий. Щом си го обясняваме с зодиите - рак, все пак!

  • Like 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не знам как сте способни да спазвате граници, дистанци и да оставите на времето. Аз примерно, стига да осетя и ден промяна в отношението, ще си overthink-на на макс и ще си направя всякакви сценарий. Щом си го обясняваме с зодиите - рак, все пак!

Тотално аз.😂 ама това не е за всичките ми приятели де. Наскоро приключих отношения с още един приятел,блокирахме се и честно казано не ми пука за него.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да дадеш стъпка назад, не звъни, не пиши, не насилвай нещата. Очевидно това не дава никакъв резултат, значи опитай по другия начин. Живей си живота, провокирай дори със сторита, постове, нека има лека закачка. Може да вземеш тоя общия приятел и да го изманипулираш, без той да усети (нали не иска да се меси), да идете на някое готинко място, едно стори, нека сърдития се почувства изритан и че ти прикоткваш приятелите ви в твоя тийм. Така ще дотича обратно. Всеки греши, хора сме все пак, а не някакви трафопости! Ще прости, просто явно това със звъненето/писаното не е правилния подход.

  • Like 5
  • Love 1
  • Hug 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Starboy каза:

Според мен трябва да дадеш стъпка назад, не звъни, не пиши, не насилвай нещата. Очевидно това не дава никакъв резултат, значи опитай по другия начин. Живей си живота, провокирай дори със сторита, постове, нека има лека закачка. Може да вземеш тоя общия приятел и да го изманипулираш, без той да усети (нали не иска да се меси), да идете на някое готинко място, едно стори, нека сърдития се почувства изритан и че ти прикоткваш приятелите ви в твоя тийм. Така ще дотича обратно. Всеки греши, хора сме все пак, а не някакви трафопости! Ще прости, просто явно това със звъненето/писаното не е правилния подход.

Или от всичко направено - да реши, че му е все тая за него (щом излиза с други) и въобще да не го потърси. Ако не ревнува, а той почти сигурно не ревнува, изобщо ще му е през... оная работа.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

Не знам как сте способни да спазвате граници, дистанци и да оставите на времето. Аз примерно, стига да осетя и ден промяна в отношението, ще си overthink-на на макс и ще си направя всякакви сценарий. Щом си го обясняваме с зодиите - рак, все пак!

Точнооооо!!!! Всички в чудо се виждат с мен и точно както каза сценариите дето измислям. 

Аз и ако нещо не е ок, не мога.м държа да го изясня на момента. Не мога да търпя нещо да не е наред и просто са си седя и са го мисля. 

Ако те блокира на пренабиране 😄😄😄

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Arwity каза:

Точнооооо!!!! Всички в чудо се виждат с мен и точно както каза сценариите дето измислям. 

Аз и ако нещо не е ок, не мога.м държа да го изясня на момента. Не мога да търпя нещо да не е наред и просто са си седя и са го мисля. 

Ако те блокира на пренабиране 😄😄😄

Леко сме токсични, но никога няма да намерят някой който да ги разбира и съчувства толкова добре. Винаги тук за подкрепа. 6-то чувство развито на макс! 😁

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Леко сме токсични, но никога няма да намерят някой който да ги разбира и съчувства толкова добре. Винаги тук за подкрепа. 6-то чувство развито на макс! 😁

Дамм. Малко сме психарчета, ама пък сме и доста добри приятелчета и мега добрички.

А пък в секса кви сме страстниии 😄 е, не сме като зайка де. Ама тя може и тя да има нещо рачешко в наталната карта

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, meleto каза:

Или от всичко направено - да реши, че му е все тая за него (щом излиза с други) и въобще да не го потърси. Ако не ревнува, а той почти сигурно не ревнува, изобщо ще му е през... оная работа.

А какво тогава, да продължава да му пише и звъни всеки ден ли.. не е и това решението.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почнах да пиша и се разписах много и накрая стана нищо, ама това е поуката: 

Мразя да ми пишат постоянно и да ми звънят като ненормални! Някой като ме нарани и се извини, ако не усетя искреността или ако се оправдава му бия шута и спирам всякакви контакти. Аман от психопати!

И не го пиша, защото аз съм много популярен и желан (не, че не съм, ама това е друга тема), но защото мразя ЛЪЖАТА и мразя да се оправдава който е крив! Кажи да, направих това, извинявай, няма да го повторя и сигурно ще ти простя, особено ако сме близки. Другояче не.

 

Към хрофл: Не знам какъв е твоят случай, но това с отмъщението е грозно. Вместо да мислиш за него се разходи из квартала например, прекарай свободното си време както си мечтаел, хобито не знам какво ти е, прави това, слушай Андреа и си въобразявай че си висок 4,76м и че с нея и Тибор си говорите за анунакита на крайбрежието на Червеното море до пирамидите, ама да "отмъщаваш" на човек, когото ти си наранил първоначално, а не той теб, няма никакъв смисъл. Отмъщението попринцип няма никакъв смисъл, защото най-голямото отмъщение е хората от миналото ти да видят какъв човек си СЕГА, като те видят да си помислят: "Ох, какъв човек изгоних от живота си"

  • Hug 2
  • Kiss 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

И дам, който се оправдава вместо да се извинява искрено, значи пак ще го направи. Щото ще намери и следващия път оправдание, и след това пак, и пак, и пак.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не - като някой не ми обръща внимание, тормозя до откат. 😆

Аз млъквам до гроб! Подминавам навсякъде и блокирам навсякъде. Не обичам да се моля, но дори и да дам 2ри шанс винаги си имам 2 наум и при най- малката издънка Good bye!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А я да задам един провокативен въпрос – някога влюбвали ли сте се в човек от форума? :1000(31):

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

А я да задам един провокативен въпрос – някога влюбвали ли сте се в човек от форума? :1000(31):

Остави този въпрос за нова тема във форума!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Остави този въпрос за нова тема във форума!

Чакам този нов раздел с трепет, имам още много такива въпроси и идеи :P 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

А я да задам един провокативен въпрос – някога влюбвали ли сте се в човек от форума? :1000(31):

За себе си ли питаш? 😄

аз докато не видя някой на живо, трудно.

Боровинке, ползваш ли ретинол? Или ти си мъничка още.. :) де те слагам и аз при лелинските истории. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

За себе си ли питаш? 😄

аз докато не видя някой на живо, трудно.

Боровинке, ползваш ли ретинол? Или ти си мъничка още.. :) де те слагам и аз при лелинските истории. 

Не съм толкова малка вече :D Взела съм си, но не го ползвам много. Сега се опитвам да се науча на рутина, обаче ми е много досадно. В тонера ми има ретинол 0,1%, отделно през вечер се опитвам да се мажа с 0,2%, но засега не забелязвам ефект. Имам и един 5%, но си чака ред, че сигурно ще ми направи рани.

Най-гадното на света ми е SPF, прави ми текстурата на лицето ужасна, отделно и на гримовете ми пречи, но е нещото, от което забелязвам най-голям ефект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

За себе си ли питаш? 😄

аз докато не видя някой на живо, трудно.

Боровинке, ползваш ли ретинол? Или ти си мъничка още.. :) де те слагам и аз при лелинските истории. 

Аз съм, може би дори в момента, кой знае? :P 

Я не лъжи.. аз друго помня – имаше тръпка по едно време от тук. :in_love:

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не съм толкова малка вече :D Взела съм си, но не го ползвам много. Сега се опитвам да се науча на рутина, обаче ми е много досадно. В тонера ми има ретинол 0,1%, отделно през вечер се опитвам да се мажа с 0,2%, но засега не забелязвам ефект. Имам и един 5%, но си чака ред, че сигурно ще ми направи рани.

Най-гадното на света ми е SPF, прави ми текстурата на лицето ужасна, отделно и на гримовете ми пречи, но е нещото, от което забелязвам най-голям ефект.

Аз на Лореал ползвам в момента. Имах и един друг на TO  мисля, че беше ама излетя в коша. Какво съм ги залюбила тея Лореал нз, ама ползвах и на SVR, Uriage, ucerin и пак се връщсм на тях. В началото едно червено ми ставаше лицето, че 1 път в седмицата го ползвах. Сега всяка вечер. След 3 месеца употреба виждам голяма разлика честно. Чак ме е яд, че не се снимах преди и след. И ниацинамид ползвам през деня, че мн проблемна кожа имам, цялата съм на решетка :( ама ми беше любопитно, щото искам на biotrade да ползвам тоника pure skin, ама ме е страх дали мога ги комбинирам с тоз ретинол.

Аз кремове с SPF не мога да ползвам. Цялата се опъпчвам като кордишон.. ползвам пак лореалския там уж има някви 20%, ама самостоятелни не. Що така ми влияят нз. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Аз съм, може би дори в момента, кой знае? :P 

Я не лъжи.. аз друго помня – имаше тръпка по едно време от тук. :in_love:

Тъй ли? Да не е по едно плодче? 🙄

По кой бее??

Аааааа оф да 😄 докато се сетяяя 😄ее бил ми е симпатичен факт, страхотни очи 🤩 ама чак влюбена. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Не съм толкова малка вече :D Взела съм си, но не го ползвам много. Сега се опитвам да се науча на рутина, обаче ми е много досадно. В тонера ми има ретинол 0,1%, отделно през вечер се опитвам да се мажа с 0,2%, но засега не забелязвам ефект. Имам и един 5%, но си чака ред, че сигурно ще ми направи рани.

Най-гадното на света ми е SPF, прави ми текстурата на лицето ужасна, отделно и на гримовете ми пречи, но е нещото, от което забелязвам най-голям ефект.

И аз не съм приятелка с SPF-а, а знам, че трябва да се ползва дори през зимата. Колко пъти си купувам такъв крем, мажа се няколко пъти и го зарязвам. След време отива на боклука. Дори на плажа не обичам да се мажа с висок фактор и директно почвам с нещо за бърз тен. Обаче ме мързи да се мажа и ми е драма.

Какъв тонер ползваш? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Arwity каза:

Тъй ли? Да не е по едно плодче? 🙄

По кой бее??

Аааааа оф да 😄 докато се сетяяя 😄ее бил ми е симпатичен факт, страхотни очи 🤩 ама чак влюбена. 

Нека не казваме нито дума повече, нека изчакаме новия раздел, че @meleto ще ни се кара. :1000(31):

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...