Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

Аз, чудекки се коментари на Зайка ли да търся, в клуба Провокации ли да пиша….

757E2C92-1D01-467B-B980-A71656C0863A.png

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy на картинката показваш как чиракуваш при Счети ли? Ако те хване, че киснеш в Рамания без да я възхаляваш, вместо айфонче ще ти купи Нокия с фенерче... 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

@Starboy на картинката показваш как чиракуваш при Счети ли? Ако те хване, че киснеш в Рамания без да я възхаляваш, вместо айфонче ще ти купи Нокия с фенерче... 

Буквално точно така изглежда рабтния процес при нея, юрка работниците си яко.. тя знае, че влизам тук за почивка извън работно време, докато не припарвам до Поп фолк скандалите, всичко е наред. 😞

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Буквално точно така изглежда рабтния процес при нея, юрка работниците си яко.. тя знае, че влизам тук за почивка извън работно време, докато не припарвам до Поп фолк скандалите, всичко е наред. 😞

Колко готвача има? И тя ли по 5 като Марчела? 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Колко готвача има? И тя ли по 5 като Марчела? 🤣

Много повече от 5-ма са при нея.. само в студена кухня има 10, а в топла не съм влизал и изобщо не знам, но са мнооого. :Jumpy:

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Много повече от 5-ма са при нея.. само в студена кухня има 10, а в топла не съм влизал и изобщо не знам, но са мнооого. :Jumpy:

А ти горкия общ работник 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като двигател на форума за 2022 на този етап, мисля, че трябва да получа някаква парична награда, @meletoнужен ли ти е линк към профила ми в Пейпал?

 

image (4).png

  • Haha 4
  • Confused 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Arwity каза:

Някой дето е влюбен тайно в мен да ми поръча по Глово от Сандвичака 1 сандвич пълнена вешалица, мерси! Или ще си изтрия профила!

6 лева за сандвич, вие бетер София сте станали ☹️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

6 лева за сандвич, вие бетер София сте станали ☹️

То да е само сандвича... банкет ще вдигна. И градския ни вдигнаха, дето за нашия малък град спокойно може да го минеш пеш. Абе мизерия 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Arwity каза:

То да е само сандвича... банкет ще вдигна. И градския ни вдигнаха, дето за нашия малък град спокойно може да го минеш пеш. Абе мизерия 😀

как ще е малък град Стз ? щом има 2 Кауфланда значи не е малък град

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

как ще е малък град Стз ? щом има 2 Кауфланда значи не е малък град

Еми не е от най-големите. Големи са София, Пловдив,  Бургас, останалото вече е като села 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Starboy каза:

Като двигател на форума за 2022 на този етап, мисля, че трябва да получа някаква парична награда, @meletoнужен ли ти е линк към профила ми в Пейпал?

 

image (4).png

@meleto  само взима, той не дава нищо. Това да не ти е счетоводителката... 😂😂😂

  • Haha 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

@Arwity от днес реших пак да мина на режим, ти не спазваш ли някакви ограничения? Какви са тези сандвичи сега? 😂

Мба, аз бухам само тестяно 😄 1живот живея. Само преди море малко се ограничавам и така. За ко ти е? Всичко е временно, ако не тренираш де

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Arwity каза:

Мба, аз бухам само тестяно 😄 1живот живея. Само преди море малко се ограничавам и така. За ко ти е? Всичко е временно, ако не тренираш де

 

Не тренирам. Все се каня да започна пак, но страшно ме мързи. Затова само на режим с храната. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...