Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 17 часа , Just_Me каза:

Кажи нещо интересно за гледане, че умирам от скука 😐

И този студ ме побърква - колата ми е ледено кубче, не можах да махна леда цял следобед 🤦‍♀️

Какъв тип филми харесваш? Аз да си призная най-много обичам анимация, "Красавицата и звяра" на Дисни мога да го гледам non stop! :D  Иначе... понеже тегля, слагам на флашката и гледаме в хола с майка ми, защото тя изобщо не обича да стои пред компютър или каквото и да било такова, държи да не се чете и все гледаме преведени?
Вчера гледахме - "Истина или предизвикателство" (2018) и "Свърталище" (2019) но не можах да го догледам, иначе първото ми хареса, то е по-скоро тийн филм, трилър-ужас.
Иначе ми хареса "Опасен съсед" , ако ти се занимава и вече са излезнали в zamunda "Космически забивки, нови легенди" , "Свободен играч" и "Круиз в джунглата" с Дуейн Джонсан, понеже ги гледахме на кино през август, но може и да са ги пуснали. 

Може би много от вас са го гледали "ТЕТРАДКАТА" той е драма, романтичен, но гаджето ми държеше да го гледаме него ама мен малко ме разтърси самата история. Филма е хит, но ако някой го е пропуснал и обича подобни, препоръчвам!
Всичко що е преведено сме го изгледали! :D Вече направо не знам какво да изтегля, днес пак искам да гледаме "Хвани ме, ако можеш" по Нова. Филма също е интересен, гледали сме го и препоръчвам!
 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Blueberry каза:

Ужасно еее - и не може да се върви по тротоарите, защото кишата е замръзнала и се е превърнала в лед :( Аз си бях запланувала от днес да правя по 10 000 крачки на ден 😁

Честно да ти кажа изобщо не смеем да излезем, никой от вкъщи! :D Точно това си говорихме, даже навън когато е по-студено, тук е по-топло! :D В последната година обикалям къде ли не, най-вече обичам природата, много обичаме да обикаляме с колата някъде просто ей така или по язовири и много ми се излиза къде ли не, но сега Моят дом е моята крепост! :D Няма мърдане! :D Дано се оправи вече това време!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Честно да ти кажа изобщо не смеем да излезем, никой от вкъщи! :D Точно това си говорихме, даже навън когато е по-студено, тук е по-топло! :D В последната година обикалям къде ли не, най-вече обичам природата, много обичаме да обикаляме с колата някъде просто ей така или по язовири и много ми се излиза къде ли не, но сега Моят дом е моята крепост! :D Няма мърдане! :D Дано се оправи вече това време!

Щях да ходя днес до гората отказах се. Плюс един е но е като минус. Е то като се движиш не изпитваш студ. Едно ходене до магазина и май това ще ми е.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Brian каза:

Щях да ходя днес до гората отказах се. Плюс един е но е като минус. Е то като се движиш не изпитваш студ. Едно ходене до магазина и май това ще ми е.

Този път и до магазина не смея да отида! :D Добре, че имаме всичко което ни е нужно сега. Аз си имам сладките неща и майка ми това, което обича! Кафенце, студени чайчета, най-важното ми цигари, а от скоро използваме и електронни. Добре заредено ми е поне с никотин! :D Заредили сме се поне за няколко дни. :D 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Този път и до магазина не смея да отида! :D Добре, че имаме всичко което ни е нужно сега. Аз си имам сладките неща и майка ми това, което обича! Кафенце, студени чайчета, най-важното ми цигари, а от скоро използваме и електронни. Добре заредено ми е поне с никотин! :D Заредили сме се поне за няколко дни. :D 

То най вече заради кучето да се разтъпчи. В населеното място няма как да го пускам да бяга. Коли, хора, други кучета.

  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

То най вече заради кучето да се разтъпчи. В населеното място няма как да го пускам да бяга. Коли, хора, други кучета.

Това вече е ангажимент. Много обичам животни, гледал съм котки от дете, после имах морски свинчета, зайче ми бяха подарили за един рожден ден преди няколко години, но само куче още не съм гледал. Майка ми е манячка на тема чистота и тук в София точно да гледам животно, няма как да се случи. Но имаме такъв план с половинката, само да не бързам да се хваля, но мислим. Аз лично обожавам животни! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Това вече е ангажимент. Много обичам животни, гледал съм котки от дете, после имах морски свинчета, зайче ми бяха подарили за един рожден ден преди няколко години, но само куче още не съм гледал. Майка ми е манячка на тема чистота и тук в София точно да гледам животно, няма как да се случи. Но имаме такъв план с половинката, само да не бързам да се хваля, но мислим. Аз лично обожавам животни! ❤️ 

Ех как ме е яд онзи ден пред входа едно бяло коте рошаво идваше ми да си го взема. Ама с 5 кучета и една котка съм. Но го обмислям ако още е около блока в колата и в нас 😁

  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DevilWish каза:

Този път и до магазина не смея да отида! :D Добре, че имаме всичко което ни е нужно сега. Аз си имам сладките неща и майка ми това, което обича! Кафенце, студени чайчета, най-важното ми цигари, а от скоро използваме и електронни. Добре заредено ми е поне с никотин! :D Заредили сме се поне за няколко дни. :D 

Благодаря за препоръчаните филми! ☺️

Малеее, аз ако не отида поне веднъж до магазина ще полудея 😅 То затова и толкова бързо оставам без пари хахх Опитах се днес да си доразмразя колата, за да мръдна някъде, ама то по-студено от вчера и само си разраних ръцете с тоя лед 😒 Не ми се забива в кафенета и дискотеки...но ще полудея в нас, че съм и хоум офис и само ям :( А никой не ми се навива за картинг, билярд и тн

 

преди 24 минути, Brian каза:

Ех как ме е яд онзи ден пред входа едно бяло коте рошаво идваше ми да си го взема. Ама с 5 кучета и една котка съм. Но го обмислям ако още е около блока в колата и в нас 😁

Пет кучета? Това звучи като рай хихи Искам снимка! :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Brian каза:

Ех как ме е яд онзи ден пред входа едно бяло коте рошаво идваше ми да си го взема. Ама с 5 кучета и една котка съм. Но го обмислям ако още е около блока в колата и в нас 😁

Котето Томи ли се казва? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Just_Me каза:

Благодаря за препоръчаните филми! ☺️

Малеее, аз ако не отида поне веднъж до магазина ще полудея 😅 То затова и толкова бързо оставам без пари хахх Опитах се днес да си доразмразя колата, за да мръдна някъде, ама то по-студено от вчера и само си разраних ръцете с тоя лед 😒 Не ми се забива в кафенета и дискотеки...но ще полудея в нас, че съм и хоум офис и само ям :( А никой не ми се навива за картинг, билярд и тн

 

Пет кучета? Това звучи като рай хихи Искам снимка! :D

И аз имам 3. Котки нямам, че не понасят. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Brian каза:

Ех как ме е яд онзи ден пред входа едно бяло коте рошаво идваше ми да си го взема. Ама с 5 кучета и една котка съм. Но го обмислям ако още е около блока в колата и в нас 😁

Обожавам котенца. Рошаво? Да не е персийче? ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Just_Me каза:

Благодаря за препоръчаните филми! ☺️

Малеее, аз ако не отида поне веднъж до магазина ще полудея 😅 То затова и толкова бързо оставам без пари хахх Опитах се днес да си доразмразя колата, за да мръдна някъде, ама то по-студено от вчера и само си разраних ръцете с тоя лед 😒 Не ми се забива в кафенета и дискотеки...но ще полудея в нас, че съм и хоум офис и само ям :( А никой не ми се навива за картинг, билярд и тн

 

Пет кучета? Това звучи като рай хихи Искам снимка! :D

Няма проблем. Ако не си ги гледал, надявам се, да ти харесат :) 
Ако някой си пада пък по документални, той е доста стар и сигурно някои знаете за него "Тайната" от 2006, на мен са ми любопитни такива теми и обичам да гледам и чета филми на подобна тематика. Явно, че все още вярвам в доброто и опитвам да съм положителен. Онази вечер го изтеглих за пореден път да го гледаме и ни беше интересно.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

@DevilWish

Кажи някой филм, ама да няма вещици, духове, зомбита, вампири и върколаци. 

Дръпни си Черна мамба и Стръв. Препоръчвам. 

На каква тематика? От тия които са по-драматични по-напред писах за "Тетрадката", иначе опитай с "Круиз в джунглата", сега потърсих в замунда и видях, че е качен. От трилърите и за "Опасен съсед" писах, хареса ми. Препоръчвам ти, ако е за трилър.
Има един от 1992 мисля, че е който последно гледах с Доли Партън "Открит разговор" обаче превода е като от тогава, когато бяхме малки - двугласов, но филма много ми хареса и който има нерви за подобен превод, също мисля, че си заслужава. На мен ми липсват подобни филми като от нашите времена и много често напоследък гледам.
"Стръв" съм го гледал, наистина е жесток филм, по заглавие не се сетих, но потърсих сега в Замунда и аз препоръчвам за тези, които не са го гледали.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Зайка пак си е променила статуса на Необвързана. Каква ли е драмата този път?🥲

Това е гадно. Май никой от нас не знае какво се случва с нея. Дали ни чете изобщо? Ясно, че ще ни липсват някои истории, дано реши да направи подобаващо завръщане.

  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

На каква тематика? От тия които са по-драматични по-напред писах за "Тетрадката", иначе опитай с "Круиз в джунглата", сега потърсих в замунда и видях, че е качен. От трилърите и за "Опасен съсед" писах, хареса ми. Препоръчвам ти, ако е за трилър.
Има един от 1992 мисля, че е който последно гледах с Доли Партън "Открит разговор" обаче превода е като от тогава, когато бяхме малки - двугласов, но филма много ми хареса и който има нерви за подобен превод, също мисля, че си заслужава. На мен ми липсват подобни филми като от нашите времена и много често напоследък гледам.
"Стръв" съм го гледал, наистина е жесток филм, по заглавие не се сетих, но потърсих сега в Замунда и аз препоръчвам за тези, които не са го гледали.

Трилъри, ужаси! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Трилъри, ужаси! 

Измъчваният (2010) , още на времето ми го бяха препоръчвали, че е добър!
Един от последните които също гледах пак е от 1991 (Черна магия) но не става въпрос за дух, вампир или вещица (лошото е обаче че пак е с двугласов дублаж, но за мен беше интересен, ако се решиш за него, дано ти хареса)
Зъболекарят 1 и 2 ако някой е гледал от вас, но това е единствения филм който ме е ужасявал мен на времето, много го даваха по Диема!
Един нов "Докато смъртта ни раздели"
Имаше и един който мисля, че се казваше "Проклятието" (1996) те са много с такова заглавие, адвокат среща един циганин, който го кълне да отслабва все повече.
Филмът "ПСИХО" с Винс Воунт който ми е голям любимец също ти го препоръчвам, много ми е любим, ако не си гледал :) 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Измъчваният (2010) , още на времето ми го бяха препоръчвали, че е добър!
Един от последните които също гледах пак е от 1991 (Черна магия) но не става въпрос за дух, вампир или вещица (лошото е обаче че пак е с двугласов дублаж, но за мен беше интересен, ако се решиш за него, дано ти хареса)
Зъболекарят 1 и 2 ако някой е гледал от вас, но това е единствения филм който ме е ужасявал мен на времето, много го даваха по Диема!
Един нов "Докато смъртта ни раздели"
Имаше и един който мисля, че се казваше "Проклятието" (1996) те са много с такова заглавие, адвокат среща един циганин, който го кълне да отслабва все повече.
Филмът "ПСИХО" с Винс Воунт който ми е голям любимец също ти го препоръчвам, много ми е любим, ако не си гледал :) 
 

Гледай убийствен пъзел 2021!

Много е добър

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, THE IIconic каза:

Трилъри, ужаси! 

“Не дишай” от 2016 - Тотална десятка е този филм. Всяка една минута те държи под напрежение и е с много интересна история. Един от любимите ми е. Трилър, ужаси е. 

“Неканеният гост“ - Пак е трилър, но испански. В главната роля е Марио Касас 🥰. Жесток е, горещо го препоръчвам на всички. Тъкмо си мислиш,че си разгадал на пръв поглед не много сложната история, а се оказва, че има още доста събития, за да стигнеш до същинската истина, която е шокираща накрая. 

За тези двата съм сигурна,че няма как да не ви харесат, какъвто и жанр да предпочитате. Хора, гледайте и  после чакам мнение да дадете и вие. 

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...