Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

Той правеше графики, нали? Сещам се и за Карлос и Червен Дявол. Правеха страхотни графики. Имахме цял раздел, всеки графикьор си имаше тема и си поръчвахме аватари и подписи. 

И аз ги помня, много често си поръчвах и от Светлето Правеха разкошни неща, Мирела също липсва, правеше много забавни клипчета, имаше идеи, но не знам защо и тя не влиза вече.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Да, с теб сме от малкото дето са от онези години и още пишат.. Ветерани сме направо. 😁

О, да. Другите или избягаха или затишие пред буря😁

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

И аз ги помня, много често си поръчвах и от Светлето Правеха разкошни неща, Мирела също липсва, правеше много забавни клипчета, имаше идеи, но не знам защо и тя не влиза вече.

Светлето е от моя град. Мирела е от Плевен и преди години си беше дошла и се видяхме, даже снимахме клип. Много е готина.

@Nedis също липсва тук. Тя ми е приятелка, макар че рядко се чуваме и виждаме, но много се уважаваме.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Светлето е от моя град. Мирела е от Плевен и преди години си беше дошла и се видяхме, даже снимахме клип. Много е готина.

@Nedis също липсва тук. Тя ми е приятелка, макар че рядко се чуваме и виждаме, но много се уважаваме.

Да, спомням си я и нея, помня че най много харесваха Десислава, а с фокси какво се случва? 😄

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Да, спомням си я и нея, помня че най много харесваха Десислава, а с фокси какво се случва? 😄

Фокси скоро беше писал. Той влиза, но по-рядко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Фокси скоро беше писал. Той влиза, но по-рядко.

Последно четох негов пост за Моят номер на Джена. От тогава не съм го засичал.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

И Ивана имаше много фенове  по онава време. Сещам се за Тодоров. 

А, да и с него много съм си писал, а в началото се карахме, но после започнахме да си пишем, то и с Ричи така станахме приятели.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

А, да и с него много съм си писал, а в началото се карахме, но после започнахме да си пишем, то и с Ричи така станахме приятели.

Ние много се карахме на тема Глория/Ивана. Но беше забавно. 😀

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ние много се карахме на тема Глория/Ивана. Но беше забавно. 😀

Спомням си, а също Камелия/Десислава и после се започна Преслава/Галена, но ми се е случвало да спорим и срещу друга певица и наистина беше забавно, сега ми липсва това 😁

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Спомням си, а също Камелия/Десислава и после се започна Преслава/Галена, но ми се е случвало да спорим и срещу друга певица и наистина беше забавно, сега ми липсва това 😁

Имаше и период Ивана/Преслава. Тогава споровете бяха без злоба и крайности, изобщо не беше като сега. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Имаше и период Ивана/Преслава. Тогава споровете бяха без злоба и крайности, изобщо не беше като сега. 😁

О, да. Помня че най-честите ми спорове е било за хитове. Особено като излезна Как ти стои? Когато сме говорили за прием на концерти и как една песен се проверява на голяма сцена, не в дискотеката. Тогава имаше концерти, много се кефихме на Камелия като излезе, знаеше коя песен да изпее. И за Ивана и Преслава наистина е било без злоба. После се създаде едно напрежение, а всъщност винаги съм казвал, че много песни и клипове и на Галена ми харесват, но понякога имаше сравнения и изкуствено напрежение между феновете, не знам защо трябваше да се объркват тези неща, успехите и поведението на двете с отношението между хората, но за съжаление се случи.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Brian каза:

Има ли надежда да се отключи темата на Кити

 

Айде няма нужда, тя сменя само темите, постовете по-едно време си бяха копи/пейст, чат пат с елементи на преразказ. Като я банната пак от калдата и бг мама и слезе до нашето ниво, ще си отвори нова тема. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Айде няма нужда, тя сменя само темите, постовете по-едно време си бяха копи/пейст, чат пат с елементи на преразказ. Като я банната пак от калдата и бг мама и слезе до нашето ниво, ще си отвори нова тема. 

Че тя си влиза вчера или онзи ден я видях. 

  • Like 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Brian каза:

Че тя си влиза вчера или онзи ден я видях. 

Беше онлайн. Няма лошо да се отвори темата. Питах Танчето за испанската версия на дуета с Кристина Агилера в латино темата, но ни вест, ни кост от нея. :( 
Хайде, бе, Танче, докога ще те чакаме вече?

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Беше онлайн. Няма лошо да се отвори темата. Питах Танчето за испанската версия на дуета с Кристина Агилера в латино темата, но ни вест, ни кост от нея. :( 
Хайде, бе, Танче, докога ще те чакаме вече?

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Brian каза:

Лукас и той го няма харесвах хейта му

Спомням си го. Фен на Десислава беше нали? Аз не съм имал проблеми с тях. Най-готин ми се вижда Slavi 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...