Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 часа , Гальо каза:

А съотношението лайкове и последвали канала на Цвети, какво мислиш? 

А какво ти е мнението за Меди, носят се слухове, че не обръщал достатъчно внимание на мустакатите дами? 

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

80% (8M) от гледанията на ВНЛ са от България!

https://charts.youtube.com/artist/%2Fm%2F0w0dyxk

Ти сериозно ли не спиш, за да чакаш с нетърпение да пуснат чарта на Ю Туб и да го изтипосаш тук? Нямам думи... Аман от статистики и счетоводители!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Ти сериозно ли не спиш, за да чакаш с нетърпение да пуснат чарта на Ю Туб и да го изтипосаш тук? Нямам думи... Аман от статистики и счетоводители!

Аман от статистики, но след някой и друг ден като Пепипа Джексън си пусне новата песничка ще броиш та пушък ще се вдига :rolleyes: Аман от двойни стандарти!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Ти сериозно ли не спиш, за да чакаш с нетърпение да пуснат чарта на Ю Туб и да го изтипосаш тук? Нямам думи... Аман от статистики и счетоводители!

??

че безхитовата година не Ви действа добре!

 Тази статистика никой не я "чака" през нощта, а си е достъпна 24/7 ??

  • Like 3
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

??

че безхитовата година не Ви действа добре!

 Тази статистика никой не я "чака" през нощта, а си е достъпна 24/7 ??

С хит и песен като “В твоето легло” не мога да се оплача! За вас явно е по-важно дали дадена песен ще е тотален хит от това колко ви харесва на вас самите... Поздрав :) 

 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

С хит и песен като “В твоето легло” не мога да се оплача! За вас явно е по-важно дали дадена песен ще е тотален хит от това колко ви харесва на вас самите... Поздрав :) 

 

И отново двойни стандарти пиленце :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

 1 година!

Дали Преса ще пусне нейната днес? 

Балада ли ще е наистина? Или празничен машъп? Каквото и да е ми е интересно какво е измислила след толкова време. Ако е балада не е най-подходящ момента преди НГ точно. За празниците трябва нещо живо зо повече настроение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам Преса да пусне повече машупи - навсякъде обявява, че ще е нова песен. Макар че определено предпочитам миш-маш пред бозата, която очаквам от триото им. Съмнявам се да е балада, най-много да има лирично начало и после да почва маането. Очакванията ми са ниски като цяло.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ли ще я пуска? По-добре да я остави за 1.1 както на времето с "Как ти стои". Най-неподходящото време да си пуснеш новата песен! Спокойно може да изчака 3 дена поне. Изгледах тийзърът, не знам какво да очаквам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Не вярвам Преса да пусне повече машупи - навсякъде обявява, че ще е нова песен. Макар че определено предпочитам миш-маш пред бозата, която очаквам от триото им. Съмнявам се да е балада, най-много да има лирично начало и после да почва маането. Очакванията ми са ниски като цяло.

Нали нямало да е трио, а само дует? 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Нали нямало да е трио, а само дует? 😁

 

Знам ли ги, както все се влачат в комплект...:lol: Може Софи да им е статистка.:1000(29):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Знам ли ги, както все се влачат в комплект...:lol: Може Софи да им е статистка.:1000(29):

Аз нали бях пуснала линк от една страница в инста, че ще е трио... После Таня каза, че е питала Коцето и не било вярно, та не знам сега. 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , GSA каза:

Когато пуснеш песен и клип за 5 лева, и се окажат по-качествени от продукция за £100.000

 

Само дето лъха на 1995 година. Не вярвам да се забележи. Просто днешният консуматор няма да я хареса. Такива наивни поетични текстове отдавна не се отразяват. 

Но пък може би Екстрата ще удари в сърцето старите си фенове?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stela каза:

20211228_185255.jpg.c945dc623fa362486a002b188684bc92.jpg

Счетоводителката: Аз пуснах "Ти си ми" преди близо десетилетие!

ФеКали: Подръжте ми чалго-индийските албуми!

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.12.2021 г. от 16:26, Fast каза:

Пайнер са започнали да качват дискографията на Камелия в стрийминг услугите. @foxy_vd коментирай. Изглежда няма намерения да си откупва правата за старите песни.

Приятелю, Пайнер са загубили всички права над всичко на Камелия в деня, в който се навършвт 10 години от "Проект 13". А това се случи през юли 2020 година. Няма проблем да качват каквото искат и където искат, защото тя и да знае за това, най-вероятно няма да се заинтересува въобще. Но реши ли тя да кешира, много лесно ще си ги осъди и те ще си платят като пичове. Въпросът е, че Камелия въобще не я интересува Пайнер и техните демони в главите. Тя ги разглоби, сама! Дъртия загуби войната, който започна с нея през есента на 2003 година.

Наздраве и весели празници! 

:wine:

п.п. И не, няма да ходя на Деса довечера. Данна и Анелия ми стигат за тая седмица. :roll1:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, foxy_vd каза:

п.п. И не, няма да ходя на Деса довечера. Данна и Анелия ми стигат за тая седмица. :roll1:

Е, иди, де. Дай ѝ една порция кебапчета с картофки, за да ти изпее любимата ти нейна песен. 😀

И вземи да попишеш малко и по другите теми във форума. Например в тази за РС Македония. Интересно ми е мнението ти. 🙂

Да пусне ли България РС Македония до преговорите за ЕС?

@NazzkO, днес в една книжарница видях, че Марая Кери е издала автобиографична книга. Имаш ли я? И ако си я чел, кажи дали си заслужава и интересна ли е? 🙂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ice_hot_sm каза:

Е, иди, де. Дай ѝ една порция кебапчета с картофки, за да ти изпее любимата ти нейна песен. 😀

 

:gora:

Нема как, утре бачкане. Требва да работя двама сводници мангали взели едно момиче набор 2005 от Франкфурт и го влачат за катуна някъде около в Севлиево. И то глупаво, вързало се, че били звезди от клип на Джамайката. Тоя с брадата и другия късо постригания на 02:16... Нема проблем за Деса, ще ида друг път. Тук отвориха още един клуб и като почнаха през декември Преслава, Кама, Емануела, Меди, Лорена, Дамян, Данна, Анелия, а довечера Деса. Сашка им е направила за цялата 2022 програма.      

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Нема как, утре бачкане. Требва да работя двама сводници мангали взели едно момиче набор 2005 от Франкфурт и го влачат за катуна някъде около в Севлиево. И то глупаво, вързало се, че били звезди от клип на Джамайката. И тоя с брадата и другия късо постригания на 02:16...

Мале, ма това си е направо дете... :( Хващай тая измет и да стоят на топло. Макар че едва ли зависи от теб... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...