Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

Любимата ми Мадам и нейната най-оборотна труженичка.❤️

Ще си призная, че тайничко се надявах на такъв дует, макар и разликата между гласовете им да е галактическа. Лорена винаги ми е била симпатична, много се старае и държи ниво.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, pacho каза:

И това го казва гражданка на град, чието име е еднакво с щат в САЩ. Доообре. :D

Мен комшиите в Одрин винаги са ме посрещали като на червен килим, особено из заведенията. Всичко друго е история. Какво искаш да ги правим сега, да ходим с брадвите в Турско и да се саморазправяме?

Вярваш на бг мама, а на Рамамия - не? Като не си чула, ето, аз ти казвам, не е имало такива изказвания от Исмигюл Дюран.

Не съм от Монтана, а от Берковица.  Ако намериш на картата къде е. И ако знаеш кой бележит български писател е живял и творил тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Kitty каза:

Не съм от Монтана, а от Берковица.  Ако намериш на картата къде е. И ако знаеш кой бележит български писател е живял и творил тук.

Ооо, ходил съм  преди 22 години като дете с баща ми във военното поделение в Берковица, че беше там командировка. Пълно беше с хора от скъпата боя и не ми ареса да ти кажа ли, центърът беше като след втората световна.

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Wow 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kitty каза:

Някои се оказаха големи любители на турското. Браво, че си забравяте българските корени. Стягайте си багажите за Пуйколандия тогава!:yelling:

Поздрав с този сюнетчийски хит на любимката ти 😘 

  • Haha 4
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем шегата на страна, "Дай ми още" звучи далеч по-мелодично и галещо ухото на турски, езикът се връзва доста добре с маането в аранжимента.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Andrew Cunanan. каза:

 

С минимум средства не мърда от топ 2, а някои пак снимат клипове за по 300 хиляди и си остават едни обикновени счетоводителки.

Топ 2 по чии и по какви критерии? В Щатите е лесно - има Билборд, има Грами и още един куп класации и награди, по които обективно може да се проследи кой къде се намира във времето и пространството. Тука няма нищо, освен субективни фенски пристрастия и съмнителни гледания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Топ 2 по чии и по какви критерии? 

@Willy беше постнал класация за най-гледани български изпълнители в ютюб за първите 9 месеца от тази година и Преслава беше окупирала второто място с над 74 милиона гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Турция е на много по-високо ниво в икономика и здравеопазване от нас, и за 100 години едвали ще ги догоним. Стига си разпространявала предразсъдъци и закостенели разбирания за държава, в която едвали и кракът ти е стъпвал.

Глупости. Знаеш ли каква инфлация е там? Затова нашите ходят в Одрин и са като милионери сега.

Но както и да е. Не това е темата, а никому неизвестната сива вълчица Есил. Неслучайно е приятелка на Рена. Две изтрещели менопаузи.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

@Willy беше постнал класация за най-гледани български изпълнители в ютюб за първите 9 месеца от тази година и Преслава беше окупирала второто място с над 74 милиона гледания.

Пак казвам - няма обективна класация за музика в България, която да дава представа кой къде се намира. Награди - също. Ми то и Наско Ментата гърмеше отвсякъде със Шушана, но не помня тук някой да го е броял за топ изпълнител на съответната година. За тебе може показател да са брой гледания, за друг - участия и ангажираност, за трети - хонорар. Хубаво щеше да има някакъв легитимен източник на информация. По белия свят броят Грами-тата и #1 хитовете в Билборд, не гледания по платформи. Тука, разбира се, всичко е сбъркано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

И това го казва гражданка на град, чието име е еднакво с щат в САЩ. Доообре. :D

Мен комшиите в Одрин винаги са ме посрещали като на червен килим, особено из заведенията. Всичко друго е история. Какво искаш да ги правим сега, да ходим с брадвите в Турско и да се саморазправяме?

Вярваш на бг мама, а на Рамамия - не? Като не си чула, ето, аз ти казвам, не е имало такива изказвания от Исмигюл Дюран.

Турция е изключително националистически настроена страна. Това, че те посрещат добре,  за да ти вземат парите, не отрича истината.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kitty каза:

Някои се оказаха големи любители на турското. Браво, че си забравяте българските корени. Стягайте си багажите за Пуйколандия тогава!:yelling:

На мен ми е мечта да посетя Турция. Имат страхотни забележителности и невероятно кино (имат красиви актьори и актриси).

ПП: Извън темата е, но все пак ето и любимите ми романтични комедии излъчени и у нас.

 

  • Like 2
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, HIStory каза:

Пак казвам - няма обективна класация за музика в България, която да дава представа кой къде се намира. Награди - също. Ми то и Наско Ментата гърмеше отвсякъде със Шушана, но не помня тук някой да го е броял за топ изпълнител на съответната година. За тебе може показател да са брой гледания, за друг - участия и ангажираност, за трети - хонорар. Хубаво щеше да има някакъв легитимен източник на информация. По белия свят броят Грами-тата и #1 хитовете в Билборд, не гледания по платформи. Тука, разбира се, всичко е сбъркано. 

И в трите изброени Преслава и Галош мачкат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Турция е изключително националистически настроена страна. Това, че те посрещат добре,  за да ти вземат парите, не отрича истината.

Поне ти вземат парите предлагайки ти отношение и добро обслужване, за разлика от българските селяндурки мамейки на дребно с гнусна мазна физиономия и вреслив тон.

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

За всички останали Алфи отговор,дори за Дион,а за клетата Десита-игнор 😖

Screenshot-20211122-201215-Instagram.jpg

Нека й на тая долна провинциалистка!

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

И в трите изброени Преслава и Галош мачкат.

Но нито едно от трите не дава обективна представа. То и Камелия е на висок хонорар и супер ангажирана, ама топ ли е за последната година? И Меди под нея ли е, като хонорара му е наполовина? Между другото днес колежка чистосърдечно си каза, че изобщо не знае коя е Райна (певица с 20 годишна кариера). Теофиков също не знаеше кой е. За Симона, която тук е "най-силният дебют от нам' си колко време" не съм я и питал, но няма и смисъл. Е, какъв топ, като и в родната ти страна  едно 80% от хората не знаят, че съществуваш?  Топ в дупките в Студентски - може, но това изобщо не е представителна извадка. За това питах - топ 2, 10, 68 по какви и чии критерии?

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Нека й на тая долна провинциалистка!

Ма и Лидл е от Бургас, трябваше и на нея да й бият игнора тогава 😂

Карай де, важното е Кокаин да не игнорира топ бургазлийката ни Т.У., а другото са бели кахъри! 😍

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не бих се завряла в тая изостанала държава, която отрече Дарвин и теорията за произхода на човека.

Там са като в Румъния - вярват в глупави суеверия.

Пред изостаналите Румъния и Турция предпочитам Франция, Нидерландия, Великобритания и Германия. Германия само заради природата. В Париж и Амстердам има много какво да се види.:wub_anim::ba:

  • Haha 2
  • Confused 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Глупости. Знаеш ли каква инфлация е там? Затова нашите ходят в Одрин и са като милионери сега.

Но както и да е. Не това е темата, а никому неизвестната сива вълчица Есил. Неслучайно е приятелка на Рена. Две изтрещели менопаузи.

Темата беше, че ни е гледала, ни е слушала, а се доверява на прочетено някъде там... Исмигюл не е казала това. 

преди 43 минути, xroflx9 каза:

За всички останали Алфи отговор,дори за Дион,а за клетата Десита-игнор 😖

Screenshot-20211122-201215-Instagram.jpg

 

  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kitty каза:

Аз не бих се завряла в тая изостанала държава, която отрече Дарвин и теорията за произхода на човека.

Там са като в Румъния - вярват в глупави суеверия.

Пред изостаналите Румъния и Турция предпочитам Франция, Нидерландия, Великобритания и Германия. Германия само заради природата. В Париж и Амстердам има много какво да се види.:wub_anim::ba:

Между другото колкото и да ни слагат наравно с Румъния тя е в пъти по-напред от нас, не е много изостанала. Пътища, пари, съдебна система и тн. А в какви суеверия си вярват е друг въпрос 😅

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнооооо модерно, няма що!:bx:

Маротину де Сус, Румъния, декември 2003 година. А забележете какви са им селата - по - зле са и от нашите, изключително мизерни.

https://www.pbs.org/wnet/secrets/vampire-legend-vampire-slaying-ritual-romania/2343/

 

  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kitty каза:

Мнооооо модерно, няма що!:bx:

Маротину де Сус, Румъния, декември 2003 година. А забележете какви са им селата - по - зле са и от нашите, изключително мизерни.

https://www.pbs.org/wnet/secrets/vampire-legend-vampire-slaying-ritual-romania/2343/

 

Старите балкански поверия и измишльотини нямат общо с това как се движи една държава 🤷‍♀️

То и в БГ има тричане на кучета за здраве и берекет, ама това е пълна простотия.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, Кито много високоморална се изказваш, съседите ни (Румъния и Турция) са къде, къде по-развити от нас икономически и политически. Тези държави са ми мечта и някой ден ще ги посетя. По румънците се запалих покрай сериала Влад, за тези които не са го гледали ето и информация в сайта на bTV: https://www.btv.bg/seriali/vlad/

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...