Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 2.11.2021 г. от 14:11, Just_Me каза:

Ауу, преди няколко месеца племеничката на Пеевска се е явила на детската версия на "Гласът на Испания" и е избрала отбора на Давид Бисбал.

Цура я е придружавала и май е била с охрана като гледам 😄

Screenshot_20211102-145812_YouTube.jpg

20211102_150930.jpg

PhotoGrid_Plus_1635858143138.jpg

Линк?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , ice_hot_sm каза:

Милата дунда. 😘

Прилича на тийнейджър гамен. Хаха

Иначе в лице без грим е започнала да изглежда по-добре. 

Деси Слава с котешки чехлички

Image_10415180_128_0.jpg

Изглежда страхотно! Да има проблем с килограмите, но ако се облича с подходящи дрехи по-скоро би било ефект а не дефект. Не знам защо си мислите, че ако щракнат, която и да е друга без грим, прическа и лъскави дрехи изглежда различно. Разбира се разликата между Инстаграм и реалността определено е комична. 

 

П. П. Това е много добър пример за това как това, което виждаме в социалните мрежи не е реално и че много често зад профилите, които ни "създават комплекси" стоят хора изглеждащи точно като нас. 

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Па това с Вълкана Стоянова беше така тъпо - за какво я връщат 13 години назад към този момент, когато по нито един начин не се вписва ни в темата, ни в обстановката.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много не на място това с Вълкана, да. Поне е хубаво, че в национален ефир припомнят, че някога я е имало тази голяма певица. Чак неориентираната наследница накараха да зацепи, че 'може би трябва да направи нещо'. 😆

Много приятно беше ДС и Руслан да се съберат отново след толкова години за "Мила моя, мили мой". Деси явно ще пее и машъпа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам, когато чалгата властва в национален ефир. Галена обра овациите във "Фермата", все по-симпатична става и в Гласът. Чалга динозаврите днес къртят и те. Чалгата съвсем официално пак е там, където ѝ е мястото - на върха.

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, plambata каза:

Обичам, когато чалгата властва в национален ефир. Галена обра овациите във "Фермата", все по-симпатична става и в Гласът. Чалга динозаврите днес къртят и те. Чалгата съвсем официално пак е там, където ѝ е мястото - на върха.

Нали знаеш, че голяма част очакваха провала на Галена в Гласът, очакваха да се излага и да стане за смях. Стана обаче точно обратното. Прекрасна е! Още си вдигна нивото. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Галена като нищо ще сътвори дует с някой участник от Гласът. ;)

Ако е умна, може да направи екип да продуцира добра част от тях и да открадне хляба на Галин, Пашев и М.Д . 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Ако е умна, може да направи екип да продуцира добра част от тях и да открадне хляба на Галин, Пашев и М.Д . 

Това е много добра идея. Със сигурност ще се справи по-добре от тях. Има всички необходими качества за това. Има и достатъчно опит. Освен това тя обича да помага на млади изпълнители и ще и носи удоволствие. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ако е умна, може да направи екип да продуцира добра част от тях и да открадне хляба на Галин, Пашев и М.Д . 

Тъкмо се канех да напиша същото. Понякога се чудя на Камелия защо само се заричаше и не направи нищо, щеше да има успех. И тя като ДС, която поне направи два опита.

Галена, за разлика от тях, поне си има добър екип, който може да й помогне да създаде големи звезди ако пожелае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Това е много добра идея. Със сигурност ще се справи по-добре от тях. Има всички необходими качества за това. Има и достатъчно опит. Освен това тя обича да помага на млади изпълнители и ще и носи удоволствие. 

Според мен ще се разфокусира така. Нека започне да слиза от трона и тогава. Което, между другото, хич не се вижда на хоризонта. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Според мен ще се разфокусира така. Нека започне да слиза от трона и тогава. Което, между другото, хич не се вижда на хоризонта. 

Това със слизането може да стане след мнооооого години. Скоро и аз не го виждам. Та ако чакаме това значи няма да е продуцент. 😁

Какви са ти очакванията от предстоящия дует с Азис? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Това със слизането може да стане след мнооооого години. Скоро и аз не го виждам. Та ако чакаме това значи няма да е продуцент. 😁

Какви са ти очакванията от предстоящия дует с Азис? 

Стана ѝ навик да спасява кариери. :D Странна комбинация са ми, но ще избухнат според мен. Като нищо нашта да пробие и в Турция с тоя дует. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Стана ѝ навик да спасява кариери. :D Странна комбинация са ми, но ще избухнат според мен. Като нищо нашта да пробие и в Турция с тоя дует. 

Представи си какво доживяхме... Азо да бъде спасяван... Нищо де, надявам се да са се постарали. А за Турция аз ще бъда много щастлива. Даже сега си я представих в дует с Таркан примерно. Защо пък не? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Представи си какво доживяхме... Азо да бъде спасяван... Нищо де, надявам се да са се постарали. А за Турция аз ще бъда много щастлива. Даже сега си я представих в дует с Таркан примерно. Защо пък не? 😁

И неговата кариера ли се нуждае от спасяване? :D Не съм чул нищо за него отдавна.  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...