Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Just_Me каза:

Глория колко горда, че в "Игри на волята" са пяли малко от "Не сме безгрешни" 😅 Цели 2 сторита качила 😄

Защо се кефи че са пяли песен на Азис? Толко ли са близки?!

  • Haha 6
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pacho каза:

Ужасна обложка, не знам как могат да преценят, че с тия отрязани рамене и ръце изглежда добре.... Надписът и той едва се вижда, Джена ли е Жена ли е... или само ЕНА....

В случая е една рядко неприятна флопеса.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Коя е тази?

Не знаеш новата Л И  Д Е Р К А, която бързо изпрати Глория да си стиска изкуствените цицонки и да брои извадените си ребра в ъгъла?! ОБРАЗОВАЙ се, момче!

 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Защо се кефи че са пяли песен на Азис? Толко ли са близки?!

В кръвта на нея и Счетоводителката ѝ тече колегиална кръв. Както Счети се възхищава на Флорин Салам и Кости за успехите на песента им "Турболенция", така и наша Глора на Азис за хита му "Не сме безгрешни".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Не знаеш новата Л И  Д Е Р К А, която бързо изпрати Глория да си стиска изкуствените цицонки и да брои извадените си ребра в ъгъла?! ОБРАЗОВАЙ се, момче!

 

Аз го имах за оригинален и остроумен, а той просто наизустил репертоара на Вулева от преди 15 години... Каква 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Не знаеш новата Л И  Д Е Р К А, която бързо изпрати Глория да си стиска изкуствените цицонки и да брои извадените си ребра в ъгъла?! ОБРАЗОВАЙ се, момче!

 

Ми не я знам по лице. Тя е разпознаваема по междукрачието си, въпреки че не е ясно кое от двете е на снимката.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галс беше топ снощи във Фермата. 
Най ме изкефи, че на живо си изпя всичко и то страхотно. С народните направо разцепи. Супер народно се държеше, както винаги. Браво!

  • Love 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , petya1 каза:

Галс беше топ снощи във Фермата. 
Най ме изкефи, че на живо си изпя всичко и то страхотно. С народните направо разцепи. Супер народно се държеше, както винаги. Браво!

Много ме изкефи и мен! Забелязвам и около Гласът, че е станала по-освободена и уверена в предавания. В същото време се държи стабилно и отговорно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , petya1 каза:

Галс беше топ снощи във Фермата. 
Най ме изкефи, че на живо си изпя всичко и то страхотно. С народните направо разцепи. Супер народно се държеше, както винаги. Браво!

Я, да чуем. В Америка беше катастрофална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...