Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, HIStory каза:

Тука Глория изби рибата с "Няма любов, всичко е само секс и пари!" 

 

Абсолютно права е!

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

Всъщност Джена има комплекс, свързан с бившето си име. Сега ще напада всяка Нова или Стара Десислава в нета! :D 

Аз също съм и писал подобен коментар преди време и беше реагирала по същия начин, но смятам че проблема е друг.Старата Джена е тая, на която Оцко вадеше мега хитове през 4 месеца.Старата Джена пускаше песни, заглавията на които започват с "ДА"(Да те бях ранила, Да ти се доказвам, Да видя какво еи т.н.) и това "ДА" в заглавието беше гаранция за хит, какъвто не е помирисвала скоро.Старата Джена беше свободен електрон, а от както се омъжи кариерата и тръгна надолу...
Ей от това мисля че има комплекс, защото знае че ония години няма да се върнат, но иска да повтори същия успех!

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, nikitrz каза:

Аз също съм и писал подобен коментар преди време и беше реагирала по същия начин, но смятам че проблема е друг.Старата Джена е тая, на която Оцко вадеше мега хитове през 4 месеца.Старата Джена пускаше песни, заглавията на които започват с "ДА"(Да те бях ранила, Да ти се доказвам, Да видя какво еи т.н.) и това "ДА" в заглавието беше гаранция за хит, какъвто не е помирисвала скоро.Старата Джена беше свободен електрон, а от както се омъжи кариерата и тръгна надолу...
Ей от това мисля че има комплекс, защото знае че ония години няма да се върнат, но иска да повтори същия успех!

Айде и тоя, и аз да бях Моник, и аз ще се обидя на тия ейджистки изказвания! Стига сте дискриминирали горкото момиче по ЕГН! 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, nikitrz каза:

Аз също съм и писал подобен коментар преди време и беше реагирала по същия начин, но смятам че проблема е друг.Старата Джена е тая, на която Оцко вадеше мега хитове през 4 месеца.Старата Джена пускаше песни, заглавията на които започват с "ДА"(Да те бях ранила, Да ти се доказвам, Да видя какво еи т.н.) и това "ДА" в заглавието беше гаранция за хит, какъвто не е помирисвала скоро.Старата Джена беше свободен електрон, а от както се омъжи кариерата и тръгна надолу...
Ей от това мисля че има комплекс, защото знае че ония години няма да се върнат, но иска да повтори същия успех!

Та тя има само 4 успешни песни от него - "Да видя какво е" (2012), "Моли се да съм сочна" (2014), "Неверници (2014), "Да ти се доказвам" (2014);

"Да те бях от естествена смърт уморила" е от турски автор, "Да те прежаля" е от Пашев, "Градът работи за мен" е флоп, "Да ти бъда КОРАНА" е слабо успешна също.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, HIStory каза:

Кума ли? Сашка се е омъжвала само веднъж, за настоящия, кумуват  Сираков и Илияна Раева.

Каква суша е в жанра, че се дъвче кариерата на Сашка...

 

Кариерите на Сашка и на някои като нея са основите на жанра. Една от главните причини въобще да се стигне до кариерите на много други.

А и зората на фолка винаги може да е интересна тема.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Кариерите на Сашка и на някои като нея са основите на жанра. Една от главните причини въобще да се стигне до кариерите на много други.

А и зората на фолка винаги може да е интересна тема.

 

Дам, ама тука ме плюят, че дъвча само стари кранти и живея в 2003-та. 

Мани това. Случайно ли е, че desislava.es води към сайт за пластири за отслабване? Стои си линк под старите й клипове в канала 🤔

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

трнрнрннтрнтнрнтнрнрннрнрнрнрннртнртнртнрнтнрнтрнтрнтрнттнтнтнтнтнртнрнтнн💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

  • Like 2
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата ми асоциация като започнете да обсъждате неща от началото/средата на 90-те е - Слава, Богу, че не съм бил роден тогава, инак сега трябва да съм дърт пръч!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, HIStory каза:

Дам, ама тука ме плюят, че дъвча само стари кранти и живея в 2003-та. 

Мани това. Случайно ли е, че desislava.es води към сайт за пластири за отслабване? Стои си линк под старите й клипове в канала 🤔

Е ние може да си дъвчем ама трябва да сме и реалисти. :D

Този сайт дори не знаех, че още съществува под каквато и да е форма.:roll1:

По този повод да се поздравим и с още нещичко от зората... За по-малките потребители- да, и ДесиСлава е от времето на Глория, Румяна и Сашка Васева. :D

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Първата ми асоциация като започнете да обсъждате неща от началото/средата на 90-те е - Слава, Богу, че не съм бил роден тогава, инак сега трябва да съм дърт пръч!

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Е ние може да си дъвчем ама трябва да сме и реалисти. :D

Този сайт дори не знаех, че още съществува под каквато и да е форма.:roll1:

По този повод да се поздравим и с още нещичко от зората... За по-малките потребители- да, и ДесиСлава е от времето на Глория, Румяна и Сашка Васева. :D

 

По добре хитове от Индия, но актуални ;) 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Кума ли? Сашка се е омъжвала само веднъж, за настоящия, кумуват  Сираков и Илияна Раева.

Каква суша е в жанра, че се дъвче кариерата на Сашка...

 

Може Сашка на Нина да е кумувала, не помня точно, но имаха връзка подобна.

Припомних си това

http://skandalno.net/sashka-vaseva-otrovila-kucheto-na-ekstr-107659/

 

преди 53 минути, Andrew Cunanan. каза:

Първата ми асоциация като започнете да обсъждате неща от началото/средата на 90-те е - Слава, Богу, че не съм бил роден тогава, инак сега трябва да съм дърт пръч!

 

Аз и през 2003, че и 2013 не съм бил роден, но това не ми е попречило да обогатя музикалната си култура, а и кулинарната такава с

преди 1 час , nikitrz каза:

Аз също съм и писал подобен коментар преди време и беше реагирала по същия начин, но смятам че проблема е друг.Старата Джена е тая, на която Оцко вадеше мега хитове през 4 месеца.Старата Джена пускаше песни, заглавията на които започват с "ДА"(Да те бях ранила, Да ти се доказвам, Да видя какво еи т.н.) и това "ДА" в заглавието беше гаранция за хит, какъвто не е помирисвала скоро.Старата Джена беше свободен електрон, а от както се омъжи кариерата и тръгна надолу...
Ей от това мисля че има комплекс, защото знае че ония години няма да се върнат, но иска да повтори същия успех!

Да се радва, че си спомнят за Старата Джена. След 10 години може и никоя да не си спомнят, макар че нашето поколение винаги ще помни "Джена или смърт", луфта между зъбите и "Горкото момиче" ❤️ Принципно Старата Джена е компллимент, но тъпото си е тъпо. Но то какво да очакваш от някого, изгонил сестра си от вкъщи :D 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Одеве ми спря нетът за 2 часа и от скука пуснах Планьета сефте от 2 месеца. След клипа на Галя за барбитата почна Луна-Президент! Ето къде налива кампанийни пари! й ❤️

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, FolkEmpire каза:

И тоя дядка да си направи моабет на гърба на Денис. Само в ПЕЙШИТНЯ

 

Не мога да повярвам,  че го казвам, но Киро Брейка е много прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е голям сеир ако YouTube най-сетне реши да скрие и гледанията на клиповете. Доста разбити психики ще има. Как ще си измерват фалшивите гледания тогава не знам. 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Ще е голям сеир ако YouTube най-сетне реши да скрие и гледанията на клиповете. Доста разбити психики ще има. Как ще си измерват фалшивите гледания тогава не знам. 

 

Ще се режат вени :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Andrew Cunanan. каза:

Защото са елементарни хора, изцяло присобени към сегашния начин на живот - напълно и единствено чрез социалните медии, споделяйки най-елементарните си вълнения, но кому е нужно?! Комплексарщина и ниска интелигентност лъхат от тези действия.

Не всичко трябва да се показва. Истинската болка е в сърцето, а това за пред хората е излишна показност. Това да търсиш всяка възможност да блеснеш и да спечелиш малко слава не го разбирам. Не и на всяка цена. Къде беше тази девойка до вчера? 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Danger. каза:

Какво толкова всички реват за “старата Джена”, тя жената след някоя друга годинка ще стане стара в истинския смисъл и тогава да ги видим дали ще са доволни. :D 

Не я нарчайте нито "старата", нито "новата". Наричайте я ХАМЕЛЕОНКАТА! Различната! :1000(33):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...