Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

  

преди 55 минути, Willy каза:

Португалия е 100% in, не знам какво ви е!

Бг и Дания са крайно слаби песни за да мине която и да е. Ако искате diversity, Финландия и Сан Марино, минават и двете от сф2.

Аз ще си правя залозите на посочените 7-8-9 като сигурни горе и си печеля кеша, както всяка година. 😭

Какви са ти очакванията за победител?„

То след събота няма какво да се промени особено, освен ако няма ковиди и глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

  

Какви са ти очакванията за победител?„

То след събота няма какво да се промени особено, освен ако няма ковиди и глупости.

Страх ме е, че може Швеция да спечели. Украйна също не ги изключвам. Миналата година бях казал Италия още февруари, просто се усещаше, нищо че ги подценяваха.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Страх ме е, че може Швеция да спечели. Украйна също не ги изключвам. Миналата година бях казал Италия още февруари, просто се усещаше, нищо че ги подценяваха.

На този отговор се надявах :ba: 

Защо те е страх?

Аз си мисля, че и тази година ще стане като миналата - уж много фаворити, много нещо, а към днешна дата като си пуснеш финала, веднага става ясно, че Монескин ще спечели. Така и с Швеция.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Blueberry каза:

На този отговор се надявах :ba: 

Защо те е страх?

Аз си мисля, че и тази година ще стане като миналата - уж много фаворити, много нещо, а към днешна дата като си пуснеш финала, веднага става ясно, че Монескин ще спечели. Така и с Швеция.

Защото грам не ми харесва. Страшно generic песен, която ако не беше на Швеция, нямаше да бъде и топ 10. Още стискам палци за топ 5 на Сърбия, харесва ми как са направили и леко мрачна атмосфера с червените светла.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Една от рок песните (България/Дания от Семи 1 и Финландия/Сан Марино от Семи 2) със сигурност ще мине, ако не и двете. Рокът минава под радара на огейките и букитата, но си има публика, всяка година се случва нещо такова, ама най-яркият пример е Монескин - вижте анкетите и букитата отпреди репетициите, не знам дали влизаха и в топ 10. Подценява се за сметка на club bangers.

Същото и със супер гей песните - там е хайпван от феновете, но подценяван от букитата. В случая и двете са в едно семи - Израел и Румъния, но все си мисля, че поне единият ще се прокрадне.

Латвия според мен ще мине от телевот... и дано, много са яки.

Тук клането е сред мъжките балади и 100% една или повече от тях ще са под чертата, както стана с Хърватката миналата година. Няма да е Полша, ама може би ще е или Азер, или Австралия. Повече се надявам за втората, ама ако некласиране на Азербайджан означава да имаме Румъния и/или Израел на финал, нека и тя е назад.

Именно. И аз така виждам нещата с рок/гей песните. Латвия ми се струва ще е на дъното по всички критерии. Да не се окаже, че е баш последна.

Азербайджан ще мине със сигурност. Австралия ако пак не обере някакъв жури вот - ще отпадне. Но според мен и трите ще си стигнат финала. Полша не е толкова типична балада. Според мен не е в категорията.

Чудя се Австрия дали ще мине. Честно казано се отличава от другите в полуфинала. Някак ми напомни на Дийп Зоун от 2008, които останаха 11ти или 12ти.

преди 2 часа , Willy каза:

Португалия е 100% in, не знам какво ви е!

Бг и Дания са крайно слаби песни за да мине която и да е. Ако искате diversity, Финландия и Сан Марино, минават и двете от сф2.

Аз ще си правя залозите на посочените 7-8-9 като сигурни горе и си печеля кеша, както всяка година. 😭

Финландия силна песен ли е? Само като я чух направо ми е лошо. Ужасно монотонна и банална като вокали. Сан Марино пък са супер като стейджинг. Дано не се лигави като на националната селекция или там концерт, от който разбрахме за песента... адски неприятно е. И да, БГ или Дания ще е на финал от нашия полуфинал, а Финландия по всяка вероятност от втория (но въобще не очаквам да е в топ 5).

преди 2 часа , Willy каза:

Словения - приятна и различна песен, симпатично момче, интересен стейдж с 360 wide camera и диско топка.

= пакет

Не знам къде му видя пакета (не е толкова голям, нали говоря за музикалния продукт :D )... но съм съгласен, че може да попадне по чудо на финал, но той се бори с Литва. А Литва е по-силна.  като цялостен проект

преди 2 часа , Willy каза:

Какво е това 😭😭😭

 

Това ще се класира 100%. Вокалът е супер. Малко стъпчиците не ме кефят, но...

преди 13 минути, Willy каза:

Защото грам не ми харесва. Страшно generic песен, която ако не беше на Швеция, нямаше да бъде и топ 10. Още стискам палци за топ 5 на Сърбия, харесва ми как са направили и леко мрачна атмосфера с червените светла.

Е, не е чак толкова трагична Швеция, но айде стига все те да домакинстват. 

На мен точно това не ми харесва в сръбския стейджинг. 

Видяхте ли, че албанката тръгна надолу при залозите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

я чух направо ми е лошо. Ужасно монотонна и банална като вокали. Сан Марино пък са супер като стейджинг. Дано не се лигави като на националната селекция или там концерт, от който разбрахме за песента... адски неприятно е. И да, БГ или Дания ще е на финал от нашия полуфинал, а Финландия по всяка вероятност от втория (но въобще не очаквам да е в топ 5).

 

Победител ми е😭😭

Приема се далеч по-добре от публиката в сравнение с другите рок песни. Вече е топ 3 за полуфинала при букитата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Победител ми е😭😭

Приема се далеч по-добре от публиката в сравнение с другите рок песни. Вече е топ 3 за полуфинала при букитата.

😮 

Е, да, според буукитата Финландия се класира, всички останали - не. Но това няма да стане. Поне още една рок песен ще има. И съм склонен да мисля, че ще е от първия полуфинал. И двете Дания-БГ са аутсайдери. Имат еднакви шансове. Според мен датската песен е по-ударна, а българската е с по-добър стейджинг. Не знам вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, FikLena каза:

Божеееее ужасни са!!! 😡😡😡

Просто не искат да спечелят :(

 

 

Не и очила за да не го познаят и гласуват за него напалените фенове от 2019.😭

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Просто си знаят мястото италианците. Някъде във втората половина.

Меле, много си delusional с предикциите тази година! 😭

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Именно. И аз така виждам нещата с рок/гей песните. Латвия ми се струва ще е на дъното по всички критерии. Да не се окаже, че е баш последна.

Азербайджан ще мине със сигурност. Австралия ако пак не обере някакъв жури вот - ще отпадне. Но според мен и трите ще си стигнат финала. Полша не е толкова типична балада. Според мен не е в категорията.

Чудя се Австрия дали ще мине. Честно казано се отличава от другите в полуфинала. Някак ми напомни на Дийп Зоун от 2008, които останаха 11ти или 12ти.

Финландия силна песен ли е? Само като я чух направо ми е лошо. Ужасно монотонна и банална като вокали. Сан Марино пък са супер като стейджинг. Дано не се лигави като на националната селекция или там концерт, от който разбрахме за песента... адски неприятно е. И да, БГ или Дания ще е на финал от нашия полуфинал, а Финландия по всяка вероятност от втория (но въобще не очаквам да е в топ 5).

Не знам къде му видя пакета (не е толкова голям, нали говоря за музикалния продукт :D )... но съм съгласен, че може да попадне по чудо на финал, но той се бори с Литва. А Литва е по-силна.  като цялостен проект

Това ще се класира 100%. Вокалът е супер. Малко стъпчиците не ме кефят, но...

Е, не е чак толкова трагична Швеция, но айде стига все те да домакинстват. 

На мен точно това не ми харесва в сръбския стейджинг. 

Видяхте ли, че албанката тръгна надолу при залозите.

Нали оплю азерите? хъхъ

Друго не съм чувал. Има ли някаква съкратена компилация с откъси от всички песни - да си изкажа вещото мнение, че знам само 1 песен! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Нали оплю азерите? хъхъ

Друго не съм чувал. Има ли някаква съкратена компилация с откъси от всички песни - да си изкажа вещото мнение, че знам само 1 песен! 

 

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допaднaхa ми, мaкaр че не сa нещо особено и не бих ги слушaл:

- Фрaнция

- Литвa

- Чернa горa

- Холaндия

- Полшa

- зa aзерa кaзaх преди, нищо особено, но готин глaс

- Грузия

 

Сърбия е интереснa, Молдовa също, но не ме кефят. 

Типични Бaлкaникa ТВ песньовки сa aлбaния, Кипър - скукa.

Шaнс имaт Итaлия, Гърция, Норвегия - скукa.

Дaния сa кaто нaшите пенсери.

Сaн Мaрино копирaт Итaлия от минaлaтa годинa.

Много слaбa годинa. Минaлaтa годинa беше пълно с яки песни. 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

Допaднaхa ми, мaкaр че не сa нещо особено и не бих ги слушaл:

- Фрaнция

- Литвa

- Чернa горa

- Холaндия

- Полшa

- зa aзерa кaзaх преди, нищо особено, но готин глaс

- Грузия

 

Сърбия е интереснa, Молдовa също, но не ме кефят. 

Типични Бaлкaникa ТВ песньовки сa aлбaния, Кипър - скукa.

Шaнс имaт Итaлия, Гърция, Норвегия - скукa.

Дaния сa кaто нaшите пенсери.

Сaн Мaрино копирaт Итaлия от минaлaтa годинa.

Много слaбa годинa. Минaлaтa годинa беше пълно с яки песни. 

 

Браво за Полша 😘 

Махмуд май е с очила само защото е jetlagged, имал е вчера концерт в Мадрид.

Шанел ми хареса от тиктока, затвърждава ми тезата, че ще се класира най-високо от Биг 5. 

Великобритания ми идва супер прехвалена, ама може и да видят топ 10.

Италия ще я смъкна още повече в предикциите, новата версия е много зле.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Меле, много си delusional с предикциите тази година! 😭

Ще видим кой как е с прогнозите. :D 

преди 3 часа , asylum каза:

Нали оплю азерите? хъхъ

Друго не съм чувал. Има ли някаква съкратена компилация с откъси от всички песни - да си изкажа вещото мнение, че знам само 1 песен! 

Емиии, очаквах повече, но след репетициите е ок. Макар че им е твърде тъпа хореографията, когато се разхожда по стъпалата.

Ето тук е кратък рекап на представянията от първата вечер, още няма за втория полуфинал

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Корнелия не можа да репетира три пъти заради технически проблеми, пародията продължава...

 

Част от днешните репетиции

Австралия - Сашка жан Баптист яко я е мързяло тук да прави каквото и да било, за мен това е потенциален NQ

Кипър - в Тикток ми изглеждаше по-яко. Не съм фен на светлините отзад. 

Ирландия - изненадващо добре, вокално беше много добре и трите пъти, чак ме изненада. Не мисля, че ще се класира обаче.

Северна Македония - намерихме си 40-тото място за годината

Естония - най-пострадалият от италианската глупост. Добре, че е железен вокалист и с отлично сценично присъствие, че можеше и да е под чертата. На финал обаче няма да се представи много добре.

 

Румъния - оправили са си стейджа, готино е и за мен трябва да се класира. 

 

Полша - от тоя откъс изглежда малко претрупано, но всички журналисти са възхитени, така че явно просто са избрали странен откъс. Според мен ще се хайпне много.

 

Черна гора - не стига, че песента ѝ е скучна, ами и като стейдж се слива с Полша. Няма да мине.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това така и не разбрах как вложиха толкова много в качеството на клипа и продукцията на песента и толкова малко в стейджинга. Песента още ми е любима от 2018, в студио версия.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Willy каза:

Това така и не разбрах как вложиха толкова много в качеството на клипа и продукцията на песента и толкова малко в стейджинга. Песента още ми е любима от 2018, в студио версия.

 

Холандия 2022 ми дава същия вайб.

На мен любимите ми NQ’s от последните години са Zibbz и Srbuk. Още не си ги обяснявам. Но за щастие истинските ми фаворити са на финал винаги 💋

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Холандия 2022 ми дава същия вайб.

На мен любимите ми NQ’s от последните години са Zibbz и Srbuk. Още не си ги обяснявам. Но за щастие истинските ми фаворити са на финал винаги 💋

Ще мине Холандия. Годината е слаба и певицата е яко облечена, if that's something! ❤️

Аз още не мога да прежаля Албина, а 2017 всички фаворити не ми минаха. Dance alone, Paper, Verona, Apollo, into deep, line....

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...