Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Blueberry каза:

Предният път нямаше, обаче в Израел я поканиха. Не разчитай на това!

Стига досадницата Джамала да си остане в ... където е в момента, май Истамбул, ще съм доволен ;) 

Верка вече казахме, и се надявам да не е късно да я поканят в Торино. Някой трябва да изпее за Путин, щом жената на Миланов и компания не искат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

А аз няма да се учудя да са последни на полуфинала. Да не говорим, че жанрово се покриват със Словения и донякъде с Литва и Португалия.

Трудна работа, все пак са в същия полуфинал с наште пенсии. 

Песента на исландските систърки гали ухото, но не я виждам в някво предно класиране, освен ако радикално не сменят и впечатлят с феноменален стейджинг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Трудна работа, все пак са в същия полуфинал с наште пенсии. 

Песента на исландските систърки гали ухото, но не я виждам в някво предно класиране, освен ако радикално не сменят и впечатлят с феноменален стейджинг. 

Слушах ги за сетен път заради вас. Нищо не ми погалиха. Единствено изпитах досада. НЯма нищо catchy. Нашите пенсии не вярвам да са последни. Все някой ще се излъже да ни даде нещо. Кои от големите 6 ще гласуват на нашия полуфинал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Слушах ги за сетен път заради вас. Нищо не ми погалиха. Единствено изпитах досада. НЯма нищо catchy. Нашите пенсии не вярвам да са последни. Все някой ще се излъже да ни даде нещо. Кои от големите 6 ще гласуват на нашия полуфинал?

Франция и Италия. Даже диаспора не можем да хванем :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Другите 3 са в семи 2. Имаме само 5 директни финалисти тази година.

Оф вярно, то Италия е от голеи;мите  5 хахаах

Забравих кой спечели миналата година 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук можете да видите снимки от първите репетиции, има и линкове за тикток клипчетата - https://eurovision.tv/live-blog-saturday-30-april

Днес репетираха Албания, Латвия, Литва, Швейцария, Словения, Украйна, България, Холандия и Молдова.

Има интересни - Албания и шокиращо България.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Тук можете да видите снимки от първите репетиции, има и линкове за тикток клипчетата - https://eurovision.tv/live-blog-saturday-30-april

Днес репетираха Албания, Латвия, Литва, Швейцария, Словения, Украйна, България, Холандия и Молдова.

Има интересни - Албания и шокиращо България.

Шокиращо не е. От кога ви казвам, че може да има изненада при БГ? Пробвах 4ма човека да просветля с нашата песен. Резултатите:

Таргет 20-30 - много скучно

Таргет 30-40 - става, но ми напомня на нещо старо

Таргет 40-50 - харесва ми, връща ме в 80те

Таргет 50+ - хареса ми

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Тук можете да видите снимки от първите репетиции, има и линкове за тикток клипчетата - https://eurovision.tv/live-blog-saturday-30-april

Днес репетираха Албания, Латвия, Литва, Швейцария, Словения, Украйна, България, Холандия и Молдова.

Има интересни - Албания и шокиращо България.

Ужасни са тия клипчета, а тиктак не мисля е подходяща платформа за целта, дано поне са взели добри пари с тая сделка. Миналата година беше маса по-добре. 

Костюмите на Украйна са потрес. . 

Швейцареца ще е нон-куалифайър. Укей от миналата година вайбс. 

Наште пенсии ... къф е смисъла да спестиш от песен за сметка на стейджинг??? Дано не са пестили и от сим карти или журита ... 

Албания изглежда интересно, но сериозно ли няма да излезе с оная перука със всички екстенжъни на континента от клипа? Голям минус ;) 

Искам Словения и Молдова да се класират за сметка на досадницата от Холандия. 

Моника Сантиментала май няма никво намерение да предложи нещо различно от националния им финал? Или не иска да се види на грандфиналето? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен Холандия ми идва супер прехвалена.

А Швейцареца е със стейджинга на Грузия 2021... т.е. просто няма осветление и плащаш 200к евро на Саша жан Баптист за целта.

Със сигурност са взели добри пари, а и нали знаеш как в Тикток клипчетата се показват на кой ли не, може и да се популяризира конкурса. Аз съм ок с тези клипчета, има 10 дни до репетициите, така или иначе ще ги видим целите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

 

и Холандия и Италия ще са пред Полша !!!!! казах !

Ако гледаме класирането отзад напред - сас сигурност !!!!!

Междудругото, до преди репетициите нещо не ми беше правило впечатление, ама тая песен на холандката вече сме я слушали, нно ми се губи от кого в предни години. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Ако гледаме класирането отзад напред - сас сигурност !!!!!

Междудругото, до преди репетициите нещо не ми беше правило впечатление, ама тая песен на холандката вече сме я слушали, нно ми се губи от кого в предни години. 

От сънародника ѝ Дънкан Лорънс.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е по-зле от наште рок пенсионери? Датски рок уанаби пенсионерки ... 

Австрийката мома определено явщо ще да има други таланти, щото пеенето на живо, поне на тази песен, нещо не и се отдава? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

... Единия танцьор от националния им финала дистракваше от песента, сега са сложили още няколко да дистрактват от него? Или от комбинацията на таз рокла с китара? 

Все още се надявам да се класира пред примерно Португалия, Исландия или Гърция. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...