Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Senhor каза:

Хм, кой ще е това, ако е леджит? Даннннна?

Някой който пише "афторитет"...

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дребни душици яхнаха гребена на вълната, не оставиха горкото момче да почива в мир. Шофьорът се отметна от думите си и сега обвинява само Цеци лудата глава.

А в тоя скрийншот се има предвид, че е в същата фирма - Пайнер, а не Даймънд. В Даймънд доколкото знам им покриват клиповете.

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Робовладелството в България от страна на работодателя е на почит, така че не очаквайте да има промяна, дори и да излязат всичките гнусотии на Пашев и Димитров - ще се шуми ден-два-три и после всичко ще продължи постарому.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия неща се товорят преживе.

Аз мисля, че ако става дума за самоубийство, проблемът не е само в Николай Пашев и работата на Денис. Има полиция, който има нещо да казва, да ходи да дава показания.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На това шофьорче колко му платиха бе?

"Бих дал интервю за нещата, които знам и съм видял от продуцента.."

И после...

"Имах много грешна информация от от един от най-близките хора на Денис за продуцента му"...

Първо, нали и той е един от близките му, че като гледам клиповете от хотелите..бая близки, и второ...как така за нещата които е знаел и ВИДЯЛ, пък после имал ггрешна информация... е нали си ВИДЯЛ?

Плюс това половината гилдия вече скочи.

И тия неща трябваше да се приказват приживе. 

Грешна му била информацията, пък щели да плащали неустойките? Е нали е било рай, защо ще го напуска?

Е, сега поне вярвам, че е в рая...

  • Like 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А не се ли усетихте вчера какво написа - Денис щеше да напуска, бях го убедил, ама катастрофирахме и се скарахме. Катастрофата е отпреди една година, след това изглежда са се сдобрили. Защо не го е убедил пак да напусне? - Защото си измисля.

  • Like 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев 100% е накарал тримата си изпълнители да качат едно и също постче в негова подкрепа. Не знам как Данна и Робов, които нямат и година там, могат да знаят повече за отношенията им преди 2-3 години от една Коя и Емрах, ама айде. 

От нищото и Екатерина и Мартин дадоха задна,  явно е имало заплахи.

ОБАЧЕ пиарката на FantasyMedia пусна нова бомба в коментарите под поста на Ванеса и това е че била любовница на Пашев.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

 

ОБАЧЕ пиарката на FantasyMedia пусна нова бомба в коментарите под поста на Ванеса и това е че била любовница на Пашев.

Това обяснява защо: 1)са си присвоили "Аномалия" и точно тя я е получила и 2)множеството колаборации със супер успешния Денис.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Сторито на Филип Симпсън:

28CA1B3F-CB66-4CAD-83B4-7D55277D8257.png

 На Фичо Симпсъна пък каква му е драмата с Пашев?

Тая Екатерина каква пиарка е забога с тия фотошопирани цици и купени лайкове? Дано поне от пиара ди покрива тия разходи. Както и да е,просто е смешна как на всяко стори пиши "ние ще те оставим да почиваш в мир",а вече трети ден не спира да се рови.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

 На Фичо Симпсъна пък каква му е драмата с Пашев?

Тая Екатерина каква пиарка е забога с тия фотошопирани цици и купени лайкове? Дано поне от пиара ди покрива тия разходи. Както и да е,просто е смешна как на всяко стори пиши "ние ще те оставим да почиваш в мир",а вече трети ден не спира да се рови.

Няма какво да добавя. Ще кажа само, че подписваш договор. 35% си знаел, че ще взимаш. Неустойки има навсякъде защото те закъсняват. Трябва да почне в 1, а идва в 3. Пайнер също ги глобява с 15%. То и от там идва сигурно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лина Цанева пък пише, че има много доказателства за разни неща и че ще излезе всичко наяве в национален ефир. Дано!

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно не е случайно, че всички Диаманти в един и същ момент скочиха да защитават Пашев, както и че двамата, които го нападаха, изведнъж дадоха задна. Тук очевидно играе някакъв страшен damage control.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Senhor каза:

Абсолютно не е случайно, че всички Диаманти в един и същ момент скочиха да защитават Пашев, както и че двамата, които го нападаха, изведнъж дадоха задна. Тук очевидно играе някакъв страшен damage control.

Дано им западнат посредствените кариери и никой повече не ги слуша тия лешояди...

Нали Пашев е приятел с Цв.Янева, това е достатъчно, за да прави заплахи. А това,че Ванеса му е любовница може и да е истина , тя изглежда доста деградирала и готова на всичко за да "успее".

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Пашев 100% е накарал тримата си изпълнители да качат едно и също постче в негова подкрепа. Не знам как Данна и Робов, които нямат и година там, могат да знаят повече за отношенията им преди 2-3 години от една Коя и Емрах, ама айде. 

От нищото и Екатерина и Мартин дадоха задна,  явно е имало заплахи.

ОБАЧЕ пиарката на FantasyMedia пусна нова бомба в коментарите под поста на Ванеса и това е че била любовница на Пашев.

Това не ме изненадва и аз си мислех че има нещо между тях двамата.

  • Like 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче шофьорът май за момент е станал грамотен.. хаха. Каква разлика в писането му само. Само вижте разликата от сторито, където казва че Пашев не бил виновен, сравнено с другите му сторита, където пише... Кой знае кой му го е написал.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, El Gato каза:

Обаче шофьорът май за момент е станал грамотен.. хаха. Каква разлика в писането му само. Само вижте разликата от сторито, където казва че Пашев не бил виновен, сравнено с другите му сторита, където пише... Кой знае кой му го е написал.

Да не са му хакнали профила.

Или Пашката е пратил мутри с IT да му бият шамари и да стои докато му пише IT-то от тела.

Във всяко едно успяло звено има някой спонсор от високите етажи, може Дидо да спонсорира Diamond. Да не говорим, че имат и друга фирма Baba Music, където продуцират и Наско Ментака

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С такива приятели врагове не ти трябват са казали хората и в конкретния случай тази максима важи в пълна сила. Шофьорчето сам си го написа-искал да бъде известен ала бала,а пък след като прочетох това да му споделят сторито,за да стигне до някой журналист съвсем ми стана ясно що за стока е. И оная проститу...пиарка,и тоя просто гонят бърза и евтина слава на гърба на кончината на това момче. Изключително аморално и гнусно,слава богу че някой им е скръцнал със зъби.

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...