Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Иначе относно Пашев - всички видяхме що за човек е с тази песен, подигравайки се с един от най-големите терористични атентати в модерната история на човечеството. А фактът, че дори нямаше топките да остави първата версия, а имаха готова втора, която набързо пуснаха, плъзвайки се по плоскостта на шума, който създаде "падат като двете кули" и гонейки евтин бърз пиар, е още по-гнусен и неприятен.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Предпочиташе да се фотошопира на топло вкъщи и да си живее в някакъв неин свят.

Защо говориш в минало време, след като това продължава и до днес, и няма видими наченки на промяна?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Защо говориш в минало време, след като това продължава и до днес, и няма видими наченки на промяна?

Е,чат пат пуска необработени сторита :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Носят се слухове, че клипът на третият дует на Емилия и Денис бил най-скъпата й продукция досега и струвал повече от 300 хиляди лева. Дано изчака поне 40 дни преди да го пусне.

  • Like 6
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Носят се слухове, че клипът на третият дует на Емилия и Денис бил най-скъпата й продукция досега и струвал повече от 300 хиляди лева. Дано изчака поне 40 дни преди да го пусне.

Цуци Пеевска и Галош имали ли са изобщо клипове на такава баснословна сума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Според мен Пашев го е виждал че е бил наивен, чувствителен хлапак, и се е държал мило с него в началото, за да го върже в договор със забранителни клаузи и чудовищни неустойки, а впоследствие му е показал истинската си същност. Определено трябва да разследват фирмата му. Немалко колеги се изказаха че нещо става там през годините.

То и в началото си имаше ред флагс, ама кой да ги види. Сещам се на момента за първото му интервю в Автограф, каза, че продуцента му го извикал в студиото да запише някакви вокали и част от песен, без да знае за какво става въпрос. Оказа се, че е за това парче.

 

  • Sad 2
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Цуци Пеевска и Галош имали ли са изобщо клипове на такава баснословна сума?

Хавана тропикана може би? Не знам xD

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Цуци Пеевска и Галош имали ли са изобщо клипове на такава баснословна сума?

Надали,но това само показва каква комплексарка е Счетоводителката.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Хавана тропикана може би? Не знам xD

Едвали, щом Галена беше споделила, че дори сама се е гримирала за този клип.
Даже Хаваната не вярвам дори да е един от най-скъпите й клипове, просто е ефектен. Едвали и в Куба е плащала на тези статисти.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Надали,но това само показва каква комплексарка е Счетоводителката.

Това, че е много скъп не е = на много качествен. Деса как нарина сумати пари за този клип и той пак изглежда кошмарно аматьорски:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отговоря на един пост назад:

Да, определено нещо ще се промени след смъртта на момчето.

Вие сте малки, но аз помня какво стана след историята с Рейхан през 2005. Тя почина точно в разгара на лятното турне "Планета Прима" 2005. Тогава доста от изпълнителите, не само тези от турнето, имаха на ден/вечер по 2 - 3 участия, помня го, защото гледах много често телевизия "Планета" и им хващах програмите. След смъртта на Рейхан, господин Димитров забранил на изпълнителите да имат по повече от едно участие на ден,  а също така и да почиват повече, да не са по участия  всеки ден, нещо ми се върти като спомен, че имаха по 3 - 4 участия на седмица, а в останалото време почиваха. Също така им беше забранено за денонощи да имат две участия на голямо разстояние един от друг, примерно от София  да пътуваш за Благоевград или Варна. Можеше да вземеш второ участие само от район близо до София. И не на последно място - забранил на изпълнителите да шофират с висока скорост и уморени. Разредените им участия и програми бяха много добра идея и мисля, че им е спасила живота. Тогава поп - фолкът беше на върха си, изпълнителите, и не само примите, бяха желани навсякъде.

Сега не знам как е. Но признанието на Петя преди години как с Галена са си устроили автосъстезание по магистрала, ми изправи косите. Надпреварвали са се и са си говорели по телефона. Малоумна работа. Дано да не ги вършат вече тия неща.:furious:

Всеки път, като чуя за катастрофа, и се сещам за Рейхан. И за Румяна, де, въпреки, че не не я слушах и не разбрах как е станала катастрофата. Ама помня, че един жълтурски вестник беше писал, че Глория била направила черна магия на Румяна, понеже и завиждала.............

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеци лудата глава

ЦЯЛАТА ИСТИНА ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ Август месец приключих професионалните си отношения с Денис Теофиков поради здравословни проблеми . Спрях да ходя по участия с него , защото трябваше да си почивам . Бях в прекрасни отношения с него , звънеше ми и ми казваше ,че няма търпения да се завърна и отново да работим заедно. Последната ми среща с него беше в краят на август месец на морето когато дойде с неговата приятелка Алекса да ме видят как съм . От тогава не съм го виждал. Така че спрете да пишете по мой адрес простотии и глупости защото сте жалки и смешни дребни душички търсещи слава и внимание.

 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление, има някакъв клип от инцидента който броди из youtube. Ако ви попадне не си го пускайте. Аз директно докладвах .... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеци идваше с Малката последния път на участие при нас. А Денис беше с друг човек. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб ми предложи това клипче, което ме трогна, защото е истинско и в такъв момент осъзнаваш какво е станало. Нека им е лесно на родителите, защото на тях им е най-трудно и не мога и да си представя болката, дано на никой не се случва. Ние едва ли някога ще знаем цялата истина така или иначе.

 

  • Love 2
  • Sad 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Роско каза:

Цеци идваше с Малката последния път на участие при нас. А Денис беше с друг човек. 

Кога е било това? Ако е след август, значи е имал здравословен проблем само покрай Денис, хм.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели на Денис оспорват слуховете за употреба на наркотици, но потвърждават, че Денис е ползвал антидепресанти.

"Тръгнахме от версия на самоубийство, нещастен случай, убийство... Сега се оказва, че той от дни наред е имал проблеми с депресии, оказван му е натиск от продуценти", заяви светският журналист Патриция Кирилова.

Тя допълни, че се надява и обществото да обърне внимание и хора, изпаднали в неговото състояние, да получат помощ от близките си най-вече.

А в социалните мрежи музиканти и приятели на Денис припомниха съвместни моменти. Работата на разследващите по случая продължава.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Приятели на Денис оспорват слуховете за употреба на наркотици, но потвърждават, че Денис е ползвал антидепресанти.

"Тръгнахме от версия на самоубийство, нещастен случай, убийство... Сега се оказва, че той от дни наред е имал проблеми с депресии, оказван му е натиск от продуценти", заяви светският журналист Патриция Кирилова.

Тя допълни, че се надява и обществото да обърне внимание и хора, изпаднали в неговото състояние, да получат помощ от близките си най-вече.

А в социалните мрежи музиканти и приятели на Денис припомниха съвместни моменти. Работата на разследващите по случая продължава.
 

Естествено, че четеш Патриция Кирилова, която тръби, че като се ваксинираш си продаваш душата на дявола.

Това е работа на полицията, а не на псевдожурналистките. 

  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...