Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

Меди в момента много доближава Галена за участията, пълни всяка една дискотека и всяка песен се пее от всички!!! Бях на две участия по морето, сравнения с Теофиков и други подобни са безсмислени… Няма по-силен от него в момента!!!-

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , GSA каза:

Моля? Точно така - пуснете си Турнетата от 2005,6,7 да видите как Ема мачка стадионите и всичко живо пее като обезумяло песните и. А сега се принизява да прави простотии само и само да я завъртят 2 пъти в дискотеката. Айде нема нужда. 

Те пееха песните на всички. Емилия винаги е имала хубава дискография, но много рядко е била с топ хита. Като цяло и тя, и Анелия винаги са били "много добре", не са падали в нивото, но не са били й терминаторки.

Анелия се откъсна от прокобата около 2014, Емилия - 2019. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си беше терминаторка в първите няколко години от кариерата си. Баш си беше от лигата на най-големите Глория, Десислава, Камелия, Ивана, а за 2006 даже беше главна конкуренция на Прес и Иви. После в комерс ерата взе да става average актуална.

Емилия такъв връх действително не е виждала, но наистина е иронично как днес като реши прави по-големи хитове от всички. Какво нещо са парите и екипа...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

Те пееха песните на всички. Емилия винаги е имала хубава дискография, но много рядко е била с топ хита. Като цяло и тя, и Анелия винаги са били "много добре", не са падали в нивото, но не са били й терминаторки.

Анелия се откъсна от прокобата около 2014, Емилия - 2019. 

Анелия е била и по-добре от това, преди да забременее си беше абсолютен топ, а Погледни ме в очите вървеше дори по водопроводната и електропреносната мрежа ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Анелия си беше терминаторка в първите няколко години от кариерата си. Баш си беше от лигата на най-големите Глория, Десислава, Камелия, Ивана, а за 2006 даже беше главна конкуренция на Прес и Иви. После в комерс ерата взе да става average актуална.

Емилия такъв връх действително не е виждала, но наистина е иронично как днес като реши прави по-големи хитове от всички. Какво нещо са парите и екипа...

Пък аз мислех как Ивито е актуална дебютантка! 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Пък аз мислех как Ивито е актуална дебютантка! 

 

 

Всяко поколение трябва да си има по едно Иви, Деси и т.н. Чакаме нови изпълнители Гло и Ками. Нова Ани като гледам имаме вече.

Иначе съм на мнение, че Анелия си беше супер масова и по време на ерата Не поглеждай назад след раждането. После Всичко води по теб също беше мега сензация, а следващите албуми макар и не чак толкова емблематични винаги си имаха хитове, някои от които сред най-големите за годината.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е от легендите и си има големи хитове почти всяка година. Проблемът при нея беше, че като име спря да е интересна и конкурентноспособна още 2014.

За сравнение, Яница 2015 също беше по-коментирана и харесвана от Теди Александрова, която си я мачкаше с хитове отвсякъде.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек като ви чете тук ще си каже,че Счетоводителката е пуснала новото Сен Тропе или Хабиби,а самата тя е новата Гери Никол. В пик била,мегахитове пускала..моля ви се. Като махнем чуждестранните гледания,за които към днешна дата съм почти убеден,че в % са повече от българските на дневна база,ще видим че Турбуленция още няма и 10 милиона. Какъв голям хит е това? За справка мшналата година по това време Проблем гонеше вече 15 милиона и то с гледания от България.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Анелия е от легендите и си има големи хитове почти всяка година. Проблемът при нея беше, че като име спря да е интересна и конкурентноспособна още 2014.

За сравнение, Яница 2015 също беше по-коментирана и харесвана от Теди Александрова, която си я мачкаше с хитове отвсякъде.

Анелия спря да е интересна на масата още когато си продаде стила и отблъсна огромен процент от фен базата т.е около 2010. Но то и самия жанр някъде от тогава вече не е толкова масов и точно благодарение на това Ан успя да се задържи актуална сред намаления таргет почти десетилетка отгоре. До 2018 си беше конкурентноспособна, към средата на годината дори именно тя си беше най-успешната жена с хитове като Зоопарк и Бръм. Чак после Галена, Преслава и Емануела я изместиха, след това и новата генерация и от тогава вече не е същото.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, THE IIconic каза:

@GSA Коментирай как Райна пя днес на един събор до Панагюрище на Ивана- Празник всеки ден

Ужас - вместо да изпее някои от нейните си кючеци… потрес голям. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, BobiTo каза:

Топ Кости хит! ❤️ Помним ли как от мързел Преса ползва кадрите от друг клип?

 

Ми няма да отидат зян, я! :D Хубаво е, че поне от втория непуснат клип използва някакъв материал. Песента също е топ! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Ми няма да отидат зян, я! :D Хубаво е, че поне от втория непуснат клип използва някакъв материал. Песента също е топ! 

Тогава за да вземе "Певица на годината", избълва тази, дует с Борис Дали и "По моята кожа" в едно и не стана хит. :( 

  • Like 1
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, BobiTo каза:

Тогава за да вземе "Певица на годината", избълва тази, дует с Борис Дали и "По моята кожа" в едно и не стана хит. :( 

Fun fact: Анелия тогава й взе наградата! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...