Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , meleto каза:

Янева активна певица ли е или ще си остане в Емирствата?

че тя там ли е? Нямаше да схвана, че е някъде далече, ако не беше ти, тя и без това си е неактивна

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Еееее, Симона е яка. 

Засега. Явно не е заработила достъчно за нов фейс, Доня Галина не ги харесва май такива с оргиналните им носове ;) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Засега. Явно не е заработила достъчно за нов фейс, Доня Галина не ги харесва май такива с оргиналните им носове ;) 

Не ги, нали тя мина под ножа и сега сите трябва. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, THE IIconic каза:

В събота Айви ще пее в Панагюрище.

Отивай!

Върти! https://www.instagram.com/stories/aria_official__/2638369728930266842/

 

https://www.instagram.com/stories/malina.official/2637937976170550228/

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви коментари продължават да й пишат сърбите... Голяма грешка, че не направи нещо соло на сръбски, просто пазара им е много по-голям.

image.png.ea2987f3c99185fdcbb75ba10ddf5150.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Какви коментари продължават да й пишат сърбите... Голяма грешка, че не направи нещо соло на сръбски, просто пазара им е много по-голям.

image.png.ea2987f3c99185fdcbb75ba10ddf5150.png

Няма как, първо те си имат достатъчно и второ поне от коментарите им съдя, че ценят гласа. Тя няма останал такъв. Кама я съсипаха затова колко е фалшива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Абе аз много не вярвах, ама Нелина и Малина откакто не са в Пайнер пръскат с участия. Верно на 2/3к, ама са си за тях. Галош и Преса и на 5к да са, пайнера като им земе 25 процента и те са там. И то те са му топа, останалите не ми се мисли. Гладни и жадни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Няма как, първо те си имат достатъчно и второ поне от коментарите им съдя, че ценят гласа. Тя няма останал такъв. Кама я съсипаха затова колко е фалшива.

Това с гласът отдавна мина, в момента имат някаква модерна ера и всичките актуални на деня са абсолютни бездарници, които пеят с 300 обработки. btw най-важна е песента и целият проект.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Това с гласът отдавна мина, в момента имат някаква модерна ера и всичките актуални на деня са абсолютни бездарници, които пеят с 300 обработки. btw най-важна е песента и целият проект.

 

Ми може и да опита. Особено с песен стара каравана или криво ще ми е. Бтв, стара каравана пръсна дискотеката онзи ден. Ше ти метна клипче тия дни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе аз много не вярвах, ама Нелина и Малина откакто не са в Пайнер пръскат с участия. Верно на 2/3к, ама са си за тях. Галош и Преса и на 5к да са, пайнера като им земе 25 процента и те са там. И то те са му топа, останалите не ми се мисли. Гладни и жадни.

Малина и Нелина трета година не се спират по кръчми, сватби, дискотеки. Профилът на Маля прелива. Те и преди толкова са си взимали, като са делкали с продуцента, та сега поне са по-желани от заведенията. 

image.png.68b4fd5b9b93b6805c161af08c5a5775.png

  • Haha 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми може и да опита. Особено с песен стара каравана или криво ще ми е. Бтв, стара каравана пръсна дискотеката онзи ден. Ше ти метна клипче тия дни. 

Стара Каравана е единствената песен на Галка, която не чух премиерно, а чак след 3 дни. хд Но пък затова ми е в топ 3/5 най-любими нейни песни!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Стара Каравана е единствената песен на Галка, която не чух премиерно, а чак след 3 дни. хд Но пък затова ми е в топ 3/5 най-любими нейни песни!

 

За мен това й е най - големия хит.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

За мен това й е най - големия хит.

Е чак...

Кой, Диагнозата, Феноменален, Пей сърце и други са по-големи. 100 живота също гърми повече, но да видим дали ще се задържи. Тихо ми пази, Мой, Пак ли, Хаваната, Очите, Неудобни въпроси също не са за подценяване. Абе, има си хитовете и то много, от 2007 насам всяка година поне по един тотален хит.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Kriminal каза:

че тя там ли е? Нямаше да схвана, че е някъде далече, ако не беше ти, тя и без това си е неактивна

Той и Галин е пасивен, ама го коментираме. 😏

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

“Ти не си за мен” звучи отвсякъде! Огромен хит.

По-голям хит и от “Скандал” стана! 

 

Още една причина да спре с тие по 5 дуета всяка година! 

2018 - Феноменален

2020 - 100 живота

2021 - Изхрърлете го на боклука

Все самостоятелните стават хитове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Още една причина да спре с тие по 5 дуета всяка година! 

2018 - Феноменален

2020 - 100 живота

2021 - Изхрърлете го на боклука

Все самостоятелните стават хитове.

2019 - Голям диско хит!

 

  • Love 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

2019 - Голям диско хит!

 

Не стана кой знае какъв хит, но се завъртя заради името й. Аз много я харесвам тази песен, много повече от ужасния дует с Миле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки май има песни които страдат и не стават хитове защото всички пускат песни през този месец. Тази година това беше доста ощетено, готов хит си беше.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Всеки май има песни които страдат и не стават хитове защото всички пускат песни през този месец. Тази година това беше доста ощетено, готов хит си беше.

 

Доста тъпа песен е. Радвам се, че не се пуска. Деса я смаза с Токсичен, която продължава да цепи клубовете и се върти нон стоп.

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, BobiTo каза:

Не стана кой знае какъв хит, но се завъртя заради името й. Аз много я харесвам тази песен, много повече от ужасния дует с Миле.

Беше достатъчно голям хит. Нека сме обективни. От соло хитовете май само Пиян е по - голям. А за годината е след топ 5 хитовете: акула, тръгвай си, пиян, най- боли ме, добре ли си, и  тогава паника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...