Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, FikLena каза:

Хит само у вас..тази песен изобщо не стана хит

Доника е Симона Загорова номер 2. Присъствие и харизма минимални, но има амбиция. Оная поне в лице беше симпатична преди да се освини… няма да ги бъде и двете, доста по бездарни ги издухаха с първата си песен и вече са вървежни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

Галин а Диона пак са приятели. Даже той е споделил на стори новата й песен. 

Това е новина поне на 3 месеца, пак си закъсняла, както винаги. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, xroflx9 каза:

Леле каква злоба към Дион само защото е снимала мъже с токчета в клипа си. :D

Ти да видиш, те като са ги дали само така в краката само и изглеждат като женски крака. Иначе в Спотифай трудно щях да им виждам обущата, ако от песента ставаше поне чеп за зеле.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , THE IIconic каза:

Тази есен в "Маскираният певец" влиза Преслава под маската на вещицата!

Я вещица, я прилеп, я Джексън - богат избор имат с нея продуцентите. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , BobiTo каза:

@GSA Госпожица Терзийска смята ли да има песен тази година? Почти 14 месеца е без поп-фолк трак! 

Ами тя си пуска фолклорни. И на мен ми се иска поп-фолк най-сетне, но не знам дали ще и е до нещо купонджийско, защото песента, която готвеше беше такава. По-скоро, заради майка си да пусне нещо по-сериозно - не знам. Но я разбирам напълно - все пак загубата е голяма, а хората се справяме по различен начин с подобно нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам Райна да пусне нещо комерсиално скоро. Това да не е Тотя, която не изчака и 40 дни от смъртта на своята майка преди да изкара гюбек. Подобно на Гергана навремето вероятно ще я почете с по-бавни песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Не вярвам Райна да пусне нещо комерсиално скоро. Това да не е Тотя, която не изчака и 40 дни от смъртта на своята майка преди да изкара гюбек. Подобно на Гергана навремето вероятно ще я почете с по-бавни песни.

И аз си мислех за на Татяна майка и, където жената почина от взривена газова бутилка, а в на Татяна следващия клип тогава имаше подобна експлозия? Нямам думи…

Всъщност много ще се изкефя най-сетне Райна да пусне и бавна песен. Ще поживеем и ще видим. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , THE IIconic каза:

Тази есен в "Маскираният певец" влиза Преслава под маската на вещицата!

След тая операция с носа като цяло може въобще да не й слагат маска. :D Ще спестят и от костюм, доста бюджетен вариант е Преслава за това предаване като се замисли човек.  

  • Haha 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , THE IIconic каза:

Тази есен в "Маскираният певец" влиза Преслава под маската на вещицата!

Халваджян явно ще прави ефтин сезон, и явно е решил да поспести от костюми. На същия принцип може да викне и Дора в "костюма" на Пришелеца от едноименния филм. И Камелия с "маската" на Емилия. 

Но най-вече - Доня Галина в "маската" на гъба. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

Колко е обработена…тя не прилича на човек, а на НПС от компютърна игра. Като Вентирка от уоу е.

Вентирките имат повече детайли и резолюция. На тая снимка докарва повече Лара Крофт от Томб Райдър - 1996. Може би и тя иска да се намърда в бюджетния сезон на Маскираните. 

image.jpeg.7c238468ffdb3dea506735f01b60944d.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Вентирките имат повече детайли и резолюция. На тая снимка докарва повече Лара Крофт от Томб Райдър - 1996. Може би и тя иска да се намърда в бюджетния сезон на Маскираните. 

image.jpeg.7c238468ffdb3dea506735f01b60944d.jpeg

Може да е фенка на старите игри за Лара. На мен любимата ми е the last revolution. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Халваджян явно ще прави ефтин сезон, и явно е решил да поспести от костюми. На същия принцип може да викне и Дора в "костюма" на Пришелеца от едноименния филм. И Камелия с "маската" на Емилия. 

Но най-вече - Доня Галина в "маската" на гъба. 

Едва ли да има гъба. В американския сезон миналата година имаше. По- скоро секс куклата. На Преса на е и трябва маска,а Кама верно може да иде да се представи за Емилия. И Галош може да се включи- порцелановото лице!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, THE IIconic каза:

Едва ли да има гъба. В американския сезон миналата година имаше. По- скоро секс куклата. На Преса на е и трябва маска,а Кама верно може да иде да се представи за Емилия. И Галош може да се включи- порцелановото лице!

Е добре, ако са имали гъба за баня, хубуу, ша го пуснат кат Спонджбоб със квадратните гащи. За искащите без - скоро в онлифенс. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...