Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, zai4eto82 каза:
Сръбски кавър на песента на Галена и Цветелина Янева- Пей сърце. Излязъл е сръбския кавър вчера:
 

Зайке, какво е отношението към чернокожите, латиносите и малцинствата в Бургас?

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Хич не ме вълнува ти пък къде си, а битието и страданието ще ти ги обяснявам нагледно, защото ти не си имал каквито и да било трудности и неволи, каквито съм имал аз и семейстовото ми заради моята сексуалност. 

Четеш разни неща, които са написани ей така - за какво ни обясняваш на нас това и онова за Америка, след като не си там и едва ли някога си бил? Когато ти станеш жертва на на тази свърхтолерантност в Калифорния, за която се плюнчиш, тогава ела да ни обясниш от първо лице. Така - прочетох това, там не върви никак. 

И аз прочетох, че до Декември 2021 всички ваксинирани ще са измрели да знаеш. 

Бре, бре, активен борец срещу хомофобията сме имали тук? Ми пали моторетката и бегом в Калифорния. Какво още се чудиш? И без това западният бряг е меката на безделниците, които паразитират на гърба на бачкаторите в средния запад. Не се притеснявай за моят сблъсък с хамериканските реалности. Половината ми рода е там, а брат ми случайно има и малък апартамент в Чикаго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Жена случайно открила форума е ТОЙ. Също така знае да влиза като скритА, да си редактира постовете, да пише 1:1 със стиловете на други потребители и да използва най-старите емотиконки.

Губи ми се желанието да пиша, след като нищо не се превзема по този въпрос. Прав беше @xroflx9. Но ми е готино да знам, че остане ли с този профил ще трябва вечно да се прикрива като мишка и да се чуди какво да измисли да ни излъже с болният си мозък.

Дано новата на Софи е в този стил!

То пък голяма работа, че някой влиза под нов никнейм във форума... Не виждате ли, че сме останали 10 човека на кръст и без друго?! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Бре, бре, активен борец срещу хомофобията сме имали тук? Ми пали моторетката и бегом в Калифорния. Какво още се чудиш? И без това западният бряг е меката на безделниците, които паразитират на гърба на бачкаторите в средния запад. Не се притеснявай за моят сблъсък с хамериканските реалности. Половината ми рода е там, а брат ми случайно има и малък апартамент в Чикаго.

Никъде не ми се ходи душа. Ти отиди да се сблъскаш с реалността и тогава проповядвай тук - така с хипотези, всичко което казваш е безпочвено. 
И не - никого не смятам да защитавам - аз казвам нещата от първо лице. С какво съм се сблъскал и продължавам да се сблъсквам в България. При мен както виждаш няма - прочетох, чул съм, казват че.. всичко е от опит. 
За мен всички сме равни - без значение сексуалност, цвят на кожата и т.н. Разбира се, че не бих удобрил да се дискриминират хора, за сметка на други, така че се съгласявам, с това което твърдиш ако наистина е така, защото не е редно да се случва. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

Никой никого не мрази, Това е само в главите на уж репресираните. Нито ЛГБТ мразя по дифолт, нито турците, нито който и да било друг. Когато обаче започнат да ми обясняват колко са пренебрегнати, започват да ме дразнят, факт. 

Е ти ЛГБТ няма как да мразиш, защото си 1 от тях. Се1 дали си го признаваш тук, някои неща се подразбират ака. Небето е синьо. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DenFevgo каза:

Зайке, какво е отношението към чернокожите, латиносите и малцинствата в Бургас?

Все едно не знаеш че нашто Туце повече я вълнуват малцинствата в Пуерто Рики отколкото в родното и село. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И макар навън да е пак дъждовно време и хладно, можем да се пренесем в лятото с този летен клип с Рики :P
 
Нощта беше сполучлива
За това което чувствам няма ваксина
Не мога да те забравя
Твоята красота не ми помага
Ти се възползваш, използваш ме, знаеш го и ми харесва.
 
Не ми се маха
Това не ми се маха
Вкусът на твоите устни
Още е по моите устни
 
Няма кой да го спре
Стана изведнъж
И сега
Главата ми е на луната

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:
Ау, The Voice TV отразиха Рики. Трябва да обърна нещо:
 

Да се обърнеш викаш, малко отпред, малко отзад. Така е яката работа Туцииии, знаеш ги нещата. Айде в края на месеца ше пием кафенце. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Може и да го е. Има някои неща дето човек пази за себе си. 

 

И Зайка мяса ли ти на тия хора, които пазят каквото и да е било само за себе си (вкл. и Ники)? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

И Зайка мяса ли ти на тия хора, които пазят каквото и да е било само за себе си (вкл. и Ники)? 

Хората се променят, но при Туци е малко вероятно. Сигурно го пази за кулминация. Ах, тази Туци. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , foxy_vd каза:

Бре, Галена, Дара и Любо Киров в "Гласът на България".

Сериозна промяна! :thumbup1:

Ми па ще си е скучно. Виж ако вземат Таня Узунова за водеща ще е яката работа.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми па ще си е скучно. Виж ако вземат Таня Узунова за водеща ще е яката работа.

С ментори - Константин, Рики Мартин, Исмайл и колегата Ники! 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

И в Пловдив вали през последните дни, днес на обяд малко, точно бяхме излезнали да се поразходим пеша и.. дъжд... Застудя доста. В София сигурно е по-студено? От 30 април откакто се преместихме тук с гаджето ми и нямам представа какво се случва там, но утре се връщаме и мисля да поостана при нашите 15-20 дни, вече започна да ми липсва... 💝

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...