Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

На какъв принцип са тези класации?

Не съм сигурен, че Финални думи и Завинаги твоя са забравени. Всъщност имат много гледания в канала на Планета, едни от най-гледаните стари песни на певица изобщо.

В същото време какъв тотален хит е била Нежен рекет - у вас може би? :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

+най-гледана от всичко което избълва с клип през 2017. Нали я пусна без клип щоот Лорена беше пуснала почти същaта песен и да не излезе че я копира. 

Каква песен е направил травестита? Тя па не спря да копира песни на колежки, искаше и "Време е" на Бони да пусне. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Каква песен е направил травестита? Тя па не спря да копира песни на колежки, искаше и "Време е" на Бони да пусне. 

 

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Един от любимите ми моменти е когато Цветелина Янева взе наградата на Глория.

 

Нейната песен не беше лоша. Обаче за Теда се викаше една идея повече и от за Глора. Па и тя се народно баба то тогава. Мен ме дразнеха тия разделения, има си песен на годината и тва е. Ако се дореди балада ок, ако не па ок.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите за 2013 бяха най-абсурдни! Песен - Режим неприлична?
Дискотечен хит - Няма да съм аз? При положението на този хит!

преди 4 минути, чушка. каза:

Един от любимите ми моменти е когато Цветелина Янева взе наградата на Глория.

 

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Наградите за 2013 бяха най-абсурдни! Песен - Режим неприлична?
Дискотечен хит - Няма да съм аз? При положението на този хит!

 

Това беше хитът на годината. Всички се разбиваха на макс!

Теда много се оплеска тогава с черните участия, та я махнаха от концерта. А после на наградите го изпя на плейбек с ужасно представяне. Сама се закопа. Добре, че не си прекрати кариерата след това! Оказа се началото на хитова поредица. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ivan_Kozarev каза:

Наградите бяха нагласени. За всеки да има по нещо.

Да ги върнат и комбинират жури със зрителски вот, нали @Blueberry? Хъ-хъ. Журитовът ще е Рамания! 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Наградите за 2013 бяха най-абсурдни! Песен - Режим неприлична?
Дискотечен хит - Няма да съм аз? При положението на този хит!

 

Теда заслужаваше и певица, не Галена и Преслава дето само се бутаха. Имаше една дай ми свобода - топ проект.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Галена left the chat! 

 

Тръгнах да пиша "оставаше и да не вземе, при положение, че годината й беше без конкуренция" и се сетих за 2015. Няма смисъл да търсим логика в наградите на Пайнер!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

@asylum, Счетоводителката на фирмата не спира да ми пише във вайбър, настоява да се направи и нейна класация. Ще направиш ли нещо по въпроса?

 

Ами, добре тогава!

 

  • Thanks 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Теда заслужаваше и певица, не Галена и Преслава дето само се бутаха. Имаше една дай ми свобода - топ проект.

Песните са от 2 различни години. Дай ми свобода е 2015, когато имаше инерцията на К'во става тука от края на 2014 + Чалга пеперудки и Много ти е луд - все тотални хитове! Плътно зад Галена си беше за 2015, а дори не я номинираха май.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Песните са от 2 различни години. Дай ми свобода е 2015, когато имаше инерцията на К'во става тука от края на 2014 + Чалга пеперудки и Много ти е луд - все тотални хитове! Плътно зад Галена си беше за 2015, а дори не я номинираха май.

Аз и трите години щях да дам на Тедето певица на годината. Така нямаше да има конфликт Галена/Преслава. Само Тедослава щеше да е топ.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче пайнера колко беше бесен, показа с това че реши за 2016 да даде решението кой какво ще вземе изцяло на феновете чрез анкети и то резултатите да се виждат директно, но Фики и Прес осраха и това и си купиха вотове. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...