Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, чушка. каза:

Необходимо и задължително условие ли е някой да има концерт в НДК, за да се приеме звездният ми статут? Това, че няма, не го прави по-малка звезда и песните му по-малко хитове от тези на Глория.

Не, разбира се. Ето, една Биляна няма такъв концерт, но въпреки това е по-голяма звезда и с по-големи хитове от Глория!

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DenFevgo каза:

Благодарение на форума разбрах в последните дни, че Глория като цяло не става за нищо и дори Биляна има повече и по-големи хитове от нея. За такава невероятна публика и аз бих емигрирал в Гърция. 

А не бе. Софи, Кама, Деси, Тони, Азис стабилно са над Глория и Ивана. Това да имаш мега хитове в различни ери и времена на фолка е далеч по-престижно от 5 години лидерство и после да тънеш в забрава.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Не, разбира се. Ето, една Биляна няма такъв концерт, но въпреки това е по-голяма звезда и с по-големи хитове от Глория!

Събирай си багажа за Гърция.

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, чушка. каза:

Истината е, че Глория никога няма да има самостоятелни тотални хитове като "Милиони звезди" или "Бог ли ме наказа".

Та тя има не повече от 3-4 дуетни хита. И има авторска дискография, нещо с което Стораро не може да се похвали.

Но ми е малко като да сравняваме ябълки и портокали - Глория винаги е биела много повече към естрада, има не повече от 2-3 по-кръшни песни, а музиката на Стораро е чалга в 100%-ов смисъл - или кючек, или нещо тежко за маса. Пък и са активни в съвсем различни времена - Стораро дебютира, когато Глория е на върха, а като той почва да се издига, тя започва да става все по-малко активна.  

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Не, разбира се. Ето, една Биляна няма такъв концерт, но въпреки това е по-голяма звезда и с по-големи хитове от Глория!

Какво говориш, изкарахме Галена по - голяма от Лили Иванова. Те не са в една вселена. Всъщност Галена е добър изпълнител, работи и предлага яки неща. Тя не е виновна, че има няколко фена които са вманиачени в нея. То май всяка има по няколко такива. Глория също има вина да е подценявана, както и всички останали. Същото както и чалгата като цяло има вина да се слуша в най големите дупки, късно вечер когато мозъка е изключен на всичко живо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

А не бе. Софи, Кама, Деси, Тони, Азис стабилно са над Глория и Ивана. Това да имаш мега хитове в различни ери и времена на фолка е далеч по-престижно от 5 години лидерство и после да тънеш в забрава.

Даже няма и 5 години, реално тя само 94-та става за нещо, след това идва Биляна и я смазва.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Даже няма и 5 години, реално тя само 94-та става за нещо, след това идва Биляна и я смазва.

Повтори я още 5 пъти шегичката за Биляна, може на някой и да му стане смешно! :)

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Повтори я още 5 пъти шегичката за Биляна, може на някой и да му стане смешно! :)

Повторете още 15 пъти как Глория не става за нищо, може и някой да повярва! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Повторете още 15 пъти как Глория не става за нищо, може и някой да повярва! :)

Никой не отрича че е легенда и златно име в фолка, просто не е НАЙ и има изпълните с по-добри критерии.
Всичко тръгна от там, че казах, че Камелия цялостно успя да излезе като по-голяма и Вие го отричате.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Скандау като направиха концерт в Арена Армеец събраха сигурно три пъти повече публика от тези на Глория. Това как ще го коментирате? :1000(29):

Значи автоматично имат по-голям статут от Глория! Край!!!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Никой не отрича че е легенда и златно име в фолка, просто не е НАЙ и има изпълните с по-добри критерии.
Всичко тръгна от там, че казах, че Камелия цялостно успя да излезе като по-голяма и Вие го отричате.

Ако аз ти го кажа за Преслава, че е най и е по- голяма няма да си съгласен нали. Разбираш какво ти казвам нали ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите имат Азис, Преслава, Андреа и Галена за най-големите имена в България (така подредени)

image.png.1f44ba67268f53d993ee3d9788693dbd.png

Това показва и Гугъл трендс, но напоследък при Галена има ръст на популярност, заради Жена од султана и дуета с Миле. Андреа имаше два хита на сръбски, Галена на сръбски имаше хит с МС Стоян, сега с Миле, но пък все още не могат да минат Азис и Преслава. Преслава реално имаше флоп и никой не го знаеше, оная балада с оня циганин

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ако аз ти го кажа за Преслава, че е най и е по- голяма няма да си съгласен нали.

По-голяма е, но те са още в играта и преди 2019, Галена стабилно беше по-успешна от нея за периода 2011-18. Сега последните 2 години пак Галена я мачка. След години ще видим какво ще (о)стане. Засега си прав/а, не мисля да споря. За мен Преслава е по-голяма и от Глория, ама айде няма да го казвам, че пак ще се пишат 20 страници за глупости.(факти ;))

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Сърбите имат Азис, Преслава, Андреа и Галена за най-големите имена в България (така подредени)

image.png.1f44ba67268f53d993ee3d9788693dbd.png

Това показва и Гугъл трендс, но напоследък при Галена има ръст на популярност, заради Жена од султана и дуета с Миле. Андреа имаше два хита на сръбски, Галена на сръбски имаше хит с МС Стоян, сега с Миле, но пък все още не могат да минат Азис и Преслава. Преслава реално имаше флоп и никой не го знаеше, оная балада с оня циганин

Галена защо е "Тема", а не "Певачица" като другите? ;)

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Никой не отрича че е легенда и златно име в фолка, просто не е НАЙ и има изпълните с по-добри критерии.
Всичко тръгна от там, че казах, че Камелия цялостно успя да излезе като по-голяма и Вие го отричате.

Една от "най" за всички времена е. 

Най-най лично и еднолично е Преслава. Don't @ me :* 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

По-голяма е, но те са още в играта и преди 2019, Галена стабилно беше по-успешна от нея за периода 2011-18. Сега последните 2 години пак Галена я мачка. След години ще видим какво ще (о)стане. Засега си прав/а, не мисля да споря. За мен Преслава е по-голяма и от Глория, ама айде няма да го казвам, че пак ще се пишат 20 страници за глупости.(факти ;))

И за мен. Но няма как да убедя феновете на Глория. Нямам и намерение, но това е едно, съвсем друго в да изкарам любимката им без нито 1 качество.

Глория няма как да напълно арената, както и нито 1 чалга изпълнител. Хората просто не дават пари за чиста чалга. В кръчма, механа Ок, но за извън тях НЕ. Затова й спряха с концертите. Но от чалгата е единствената с Ивана която се опитва, къде успешно, къде не. Виж че те зали не им дават, хората масово го одобряват и т.н.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Галена защо е "Тема", а не "Певачица" като другите? ;)

Ддз, виж, че я няма

image.png.0516c43bc2f3daaa4f348d37e29daf7c.png

image.png.2bd9f594f26b3362687b7021e54e9b38.png

Към нея се отнася, спокойно, не е за някъв град или за магнити и руди:

image.png.bcfdd1d91897f14d9695aa87c4e6199d.png

Просто не са я категоризирали подобаващо

И за Андреа има две "певица" категории, но избрах тая дето в сродни пише "андреа сахара" андреа кости", "андреа хайде опа" итн

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Една от "най" за всички времена е. 

Най-най лично и еднолично е Преслава. Don't @ me 😘

След 5-10 години като тия двете още мачкат с хитове, как щe изнаглеем и ще ги пишем в топ 3 с Азо. оле-мале 😍

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...