Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Hurricane каза:

left the chat

Тва щеше да ми дойде по-сериозен хит ако Счети не беше възпяла как си троши ферарито по всички дупки на шосео от Бългерия до Ромения. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , BobiTo каза:

Глупостите ти па понеже са много предпочитани, спомни си тази песен и недей да злословиш! 

 

Явно в Бургас , колкото е по-голямо името, толкова е по-скъп входа. Емануела и Преслава що пеят за 15 лв при нас, а? Анелия за 10 лв,. Малката за 5 лв, Галин за 10 лв дотука. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Явно в Бургас , колкото е по-голямо името, толкова е по-скъп входа. Емануела и Преслава що пеят за 15 лв при нас, а? Анелия за 10 лв,. Малката за 5 лв, Галин за 10 лв дотука. 

Искаш да ми кажеш, че Емануела и Галин са по-големи имена от Анелия? И от кога свинефермата, на която викаш "дискотека" е мерило?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Все едно на тропиците живеем- сутрин ставаш- дъжд, на обяд тръгваш за работа- дъжд, прибираш се вечерта от работа- пак вали. Всеки ден вали. И за капак не стига,че се прибрах с дъжда пак ами и пеша до 8-я етаж , щото в нас се развалил асансьора. Страшен късмет просто. 

Пусни си хит за да си оправиш настроението! Зарибих един гърк по тази песен, вокалите на Деса са му любими.

 

  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Искаш да ми кажеш, че Емануела и Галин са по-големи имена от Анелия? И от кога свинефермата, на която викаш "дискотека" е мерило?

Не, просто Емануелция се е взела за голяма работа и се опитва да конкурира Преслава по хонорар, като взима даже повече и от Галена. Смешница, а не заслужава и 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Пусни си хит за да си оправиш настроението! Зарибих един гърк по тази песен, вокалите на Деса са му любими.

 

Той Коце ми оправи сутринта настроението. 

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Не, просто Емануелция се е взела за голяма работа и се опитва да конкурира Преслава по хонорар, като взима даже повече и от Галена. Смешница, а не заслужава и 

 

Независимо колко е входа, пеят на един и същ хонорар, само входа е различен. 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Не, просто Емануелция се е взела за голяма работа и се опитва да конкурира Преслава по хонорар, като взима даже повече и от Галена. Смешница, а не заслужава и 

 

Колко участия има? Едва ли взима този хонорат. Сигурно има много други на промоция, но само за Анелия е официално засега.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

 

Всички купувачи вече изгърмяха и така и не видяха какво е това истински гърмеж :)  

 

Показно за хит! Преди 2 седмици беше с 500,000 гледания, днес са вече над 600,000. Истинските царици не купуват! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Колко участия има? Едва ли взима този хонорат. Сигурно има много други на промоция, но само за Анелия е официално засега.

Дори едно да е, пак и е твърде много :) 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Независимо колко е входа, пеят на един и същ хонорар, само входа е различен. 

Зайке, пак приказваш глупости. Как ще пеят на един хонорар?! Преслава и Денис Теофиков на един хонорар? Или Десита и Галена на един хонорар?! Лягай да спиш, че си изморена!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Колко участия има? Едва ли взима този хонорат. Сигурно има много други на промоция, но само за Анелия е официално засега.

Не знам, но най-вероятно над 10. Тя никъде не ги обявява, а и всичките ѝ социални мрежи са заприличали на политическа платформа, но и аз си мисля, че пее на промоция 2 за 1. Кой луд ще ѝ даде 7500лв за 100% плейбек, без пукнат хит от няколко години и то във времена на пандемия?!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Зайке, пак приказваш глупости. Как ще пеят на един хонорар?! Преслава и Денис Теофиков на един хонорар? Или Десита и Галена на един хонорар?! Лягай да спиш, че си изморена!

в смисъл не им се увеличава хонорара. Колкото им е хонорара не вземат нито повече, нито по-малко. 

Поне при Коце е тъй. Различен вход. Може скъп вход или евтин, но пее на един и същ хонорар- ни по-малко, ни повече взема. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Не знам, но най-вероятно над 10. Тя никъде не ги обявява, а и всичките ѝ социални мрежи са заприличали на политическа платформа, но и аз си мисля, че пее на промоция 2 за 1. Кой луд ще ѝ даде 7500лв за 100% плейбек, без пукнат хит от няколко години и то във времена на пандемия?!

Разбира се, че не получава такъв хонорар. Този списък от Пайнер, абсолютно подлежи на коментар при всеки, с изключение на Преслава и Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Разбира се, че не получава такъв хонорар. Този списък от Пайнер, абсолютно подлежи на коментар при всеки, с изключение на Преслава и Галена.

Аз все още се изнанадвам как Плейбекслава и останалите буфосинхронистки не само продължават да ги викат, чак и пари взимат вместо да си платят 20те лева вход кат всички остнали. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Не е вторник и е на работа. 

Истинска трагедия определено. 

Ениуей 

 

Какво като не е вторник, ти разбираш ли, че Коце е единствения човек хванал лошо време??? Това заслужаша сериозно отношение! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Какво като не е вторник, ти разбираш ли, че Коце е единствения човек хванал лошо време??? Това заслужаша сериозно отношение! 

Аз съм много затъжен как Коки ще се намокри краката и ще настине в дъжда, а още по-лошо - ша хване гъбички и ще му замиришат краката, но Танчето няма да как да иде да му държи ... чадъра в неделя. Тя почива само вторник щото тогава дори шефовете и не работят, цялата им кръчма е затворена. Аз предлагам ние да се помолим на иконите и да видим колко са добри тия шефове, 5 бона заплата не и дават, но поне да я пуснат да иде до Варна да спре дъжда. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Току-що си поръчах от новата лятна колекция на Николета Лозанова чeрвило Kiss Me. Между понеделник и сряда ще е при мен. :P

@BobiTo Сега вече знаем и истинската причина защо няма да му държи чадъра утре. Новото червило още не е пристигнало.

  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

@BobiTo Сега вече знаем и истинската причина защо няма да му държи чадъра утре. Новото червило още не е пристигнало.

Да се замислим за какво й е червилото, ще оставя всичко на въображението ти. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Току-що си поръчах от новата лятна колекция на Николета Лозанова чeрвило Kiss Me. Между понеделник и сряда ще е при мен. :P

Зайка към Коцьо: “Как след малко червило по теб, ще изтрия...”

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Да се замислим за какво й е червилото, ще оставя всичко на въображението ти. 

като гледам кой точно цвят си е поръчала, хич не искам да размишлявам над въпроса. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...