Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 51 минути, Willy каза:

Все чалгата е виновна, а да погледнем какви са огромна част от коментиращите? Не ни трябват такива фенове!

Не мога да говоря за самите коментиращи, защото не ги познавам. Но със сигурност доста от тях са такива, до които чалгата в последните десетина години просто не е достигнала, затова и си нямат идея колко доказала се изпълнителка е Галена. За което говорих и скоро- при нея не е само до това, че е чалга певица, а и до това, че не им се е доказала на тези хора в други времена, в които щеше да се забележи повече. За радост точно този формат е големия й шанс да разбие негативните очаквания. 

А Меди навярно е напазарил някое и друго гледане, но при него си е ясно, че така или иначе предизвиква интерес. Надявам се да не е Оцко този, който си играе с трансферите, защото това би значело, че не е била взета поуката след Токсичен.

Интересното е, че с или без купуване, след промените в YouTube само една единствена песен е гръмвала с над половин милион- И това ще отмине, за която си е обяснимо. Все още чакам с нетърпение да видя кой първи ще се изсили да се напомпа с толкова без клипа му да предизвиква чак такъв интерес. Дано да не е Инди Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Топ 10 най-гледани видеоклипове през 2021 засега.

1.Изкушение - Слави и Тото - 14.0M
2. Грешна си - Криско и Тони - 9.8M(общо 10.4М)
3. Грешници - Либия ft. Коце - 9.6M
4. Kъде беше ти - Галена - 8.1М(общо 12.2M)
5. Само ако бях - Тото ft. MARIANOFF - 8.0М
6. Скандал - Галена и Меди - 7.4М (общо 7,5М)
7. Точно в 3 - Азис - 6.6М
8. Аномалия - Малката ft. Робов - 6.0М(общо 6.8M)
9. Бой, бой - 6.0М - Цветелина Янева - (общо 6.3М)
10. Обичам те - Теди Александрова и Емрах - 5.7М

"Да си тук" е с 11.5 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Несериозно е да прави с Либия, ама айде. Пайнера пък толкова ли го боли за Коце, че не дава да си пуснат песента.

Кама по същата причина май не може да направи с Емилия и Галена, а са единствените певици които следва в инста.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, чушка. каза:

Ако имаш топки, ше питаш лично мен къде съм, кой съм и къде живея, няма да търсиш информация от 3-ти лица. 

И после да го блокираш както блокира мен? Няма смисъл. ❤️😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Несериозно е да прави с Либия, ама айде. Пайнера пък толкова ли го боли за Коце, че не дава да си пуснат песента.

Кама по същата причина май не може да направи с Емилия и Галена, а са единствените певици които следва в инста.

И аз не знам Пресис как се е съгласила. От “Пайнер” казват, че песента била нещо страшно и може би Преслава заради това е склонила на този дует, а Галин сигурно е платил всичко. 
Дуетът с Коцьо ще види бял свят и той. @zai4eto82, поразпитай Коцьо малко. Стига те е лъгал. Кажи, че знаеш ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, чушка. каза:

Ако имаш топки, ше питаш лично мен къде съм, кой съм и къде живея, няма да търсиш информация от 3-ти лица. 

Защо да питам други, като знам? Виждам в Инстаграм. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба Въче каза, че дуета ще излезе на 23.06.

леля Янка казала да не звъни на внучката и на тази дата, че ще излиза нова песен

да и звънне на рождения ден - тогава можело и да вдигне телефона

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Ivan_Kozarev каза:

Баба Въче каза, че дуета ще излезе на 23.06.

леля Янка казала да не звъни на внучката и на тази дата, че ще излиза нова песен

да и звънне на рождения ден - тогава можело и да вдигне телефона

И като звънне бабата на 26.06, Преслава пак няма да й вдигне. Представям си баба Въче да каже: "В София телефони няма ли?". 😂😂😂 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Ivan_Kozarev каза:

Баба Въче каза, че дуета ще излезе на 23.06.

леля Янка казала да не звъни на внучката и на тази дата, че ще излиза нова песен

да и звънне на рождения ден - тогава можело и да вдигне телефона

Браво на баба Въче, че е научила Петранка да копае! Добре се справя. 

https://fb.watch/6a3ibPCV_R/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тук в нашия край всеки може да копае, все пак сме в Добруджа :D 

Аз си представям как след всяко неуспешно прозвъняване баба Въче звъни и се оплаква на леля Янка, че Преслава не си вдига телефона и после как леля Янка се обажда на Преслава да и се скара веднъж да вдигне този телефон, че вече и е омръзнало да измисля фалшиви истории да закърпва положението пред бабет :D  и Преслава продължава да се прави на разсеяна, ужасна е понякога

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ivan_Kozarev каза:

Да, тук в нашия край всеки може да копае, все пак сме в Добруджа :D 

Аз си представям как след всяко неуспешно прозвъняване баба Въче звъни и се оплаква на леля Янка, че Преслава не си вдига телефона и после как леля Янка се обажда на Преслава да и се скара веднъж да вдигне този телефон, че вече и е омръзнало да измисля фалшиви истории да закърпва положението пред бабет :D  и Преслава продължава да се прави на разсеяна, ужасна е понякога

Баба па какво само звъни, много е досадна, знае, че внучката е заета, ама не спира да звъни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

а тук в нашия район рядко казваме баба

на бабата по майчина линия се вика маме или маминке :D Преслава като беше малка и казваше "мамачка" - не можеше да каже мама Въчка :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Баба па какво само звъни, много е досадна, знае, че внучката е заета, ама не спира да звъни. 

Самотна е жената. Няма какво да прави по цял ден и с кой да говори. Добре, че сме съседите да и ходим на гости. Даже някой път ходя да и пазарувам в магазина, че едва върви вече. Внуците и тотално са я отсвирили. Леля Янка идва веднъж в месеца, другата и дъщеря почти не идва.

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...