Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, BobiTo каза:

Не тя ги предлага? На Деса и Меди, тя ги предлага, за другите й дуети не знам. 

С Деси идеята е още краят на 2014, и все пак мисля че това повече говори за дуети които със сигурност е отказала, а не такива каквито тя си ги подготвя.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

С Деси идеята е още краят на 2014, и все пак мисля че това повече говори за дуети които със сигурност е отказала, а не такива каквито тя си ги подготвя.

Според мен просто прави, само с тези, които знае, че ще й донесат успех. Галена си е много хитра, преценява моментите, сега е приела поканата за "Гласът", защото иска да си напомпа годината максимално. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Винаги е била. Композитор също. 

Много е добра Александрова. Яд ме е, че е супер недооценена, защото прави предимно турбо фолк песни, но истината е, че да направиш тотален хит с подобна песен, пак не е лесно. Страшно ме радват, лиричните й песни, има добър глас за тях и се слива с песента. Доста уцелва какво ще "отива" с гласа на Емрах. Има страшен нюх.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Много е добра Александрова. Яд ме е, че е супер недооценена, защото прави предимно турбо фолк песни, но истината е, че да направиш тотален хит с подобна песен, пак не е лесно. Страшно ме радват, лиричните й песни, има добър глас за тях и се слива с песента. Доста уцелва какво ще "отива" с гласа на Емрах. Има страшен нюх.

Теди каза: "Мерси".

 Z1E.png

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Според мен просто прави, само с тези, които знае, че ще й донесат успех. Галена си е много хитра, преценява моментите, сега е приела поканата за "Гласът", защото иска да си напомпа годината максимално. 

Е, да де, ама ще стъпи накриво! Там ще разбере какво значи цяла България да ти се подиграва. Гледайте резила наесен!

  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Много е добра Александрова. Яд ме е, че е супер недооценена, защото прави предимно турбо фолк песни, но истината е, че да направиш тотален хит с подобна песен, пак не е лесно. Страшно ме радват, лиричните й песни, има добър глас за тях и се слива с песента. Доста уцелва какво ще "отива" с гласа на Емрах. Има страшен нюх.

Беше си доста оценена по едно време, сега сякаш е в сянка, а всъщност пак си кове хитачки. И си изгради име не с турбофолк. Едва преди 2 години включи ориенталщина в парчетата си. Преди бяха доста модерен поп с рап елементи. Ани Хоанг и други се опитаха да я копират, но не им се получи. Уникална си е Тедка. Обичам й дивотийките, но и аз предпочитам песни като "Сърце мое" и "Белег на съдбата". Според мен, като поодъртее, ще си прави предимно такива песнички. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Явно Софкини имат мивка у хола :D 

image.png.81e8420ebc6fc787fb3ecaa1cc2a82c4.png

...

Коя поредна новина е това, че я пребил...колко години вече.

Този ужасник не спира да я удря, а тя милата е толкова добра и го търпи, но не си заслужава!

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Беше си доста оценена по едно време, сега сякаш е в сянка, а всъщност пак си кове хитачки. И си изгради име не с турбофолк. Едва преди 2 години включи ориенталщина в парчетата си. Преди бяха доста модерен поп с рап елементи. Ани Хоанг и други се опитаха да я копират, но не им се получи. Уникална си е Тедка. Обичам й дивотийките, но и аз предпочитам песни като "Сърце мое" и "Белег на съдбата". Според мен, като поодъртее, ще си прави предимно такива песнички. 

Определено и на мен тези са ми любимите нейни. Специално ако тази на Емрах беше я изпяла, щеше да стане голям хит. Просто гласът й предразполага за лирични песни, има приятен елемент, който се слива с песента.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

...

Коя поредна новина е това, че я пребил...колко години вече.

Този ужасник не спира да я удря, а тя милата е толкова добра и го търпи, но не си заслужава!

При циганите е така. Бият се, псуват се, какво ли не, но пак са заедно. Не казвам, че е редно или правилно, но това е в гените им, не могат да избягат. Я, мъжете им ще са в затвора, я ще се хванат с някой братовчед и тн.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Павел дава същите вайбс btw но там и жената е "луда" и може да се бият взаимно и гонят по двора с милото!

И Палома да тича след тях по-памперс! Безценна гледка! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

И Палома да тича след тях по-памперс! Безценна гледка! 

Ако не я остави да прибира пак лайненца от кози в кофа. Още помня това стори, след което я бях блокирал.

  • Haha 4
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ако не я остави да прибира пак лайненца от кози в кофа. Още помня това стори, след което я бях блокирал.

Ще призная, че Галена е по-добра в едно нещо от Преслава, прави по-хубави деца! За Алекс говоря главно, Стефчо нещо много вафли хапва, ама и той не е грозен. Според теб защо не иска трето дете? Тръгна да казва, ама се спря.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Определено и на мен тези са ми любимите нейни. Специално ако тази на Емрах беше я изпяла, щеше да стане голям хит. Просто гласът й предразполага за лирични песни, има приятен елемент, който се слива с песента.

Да, слива се, особено с мазни цигулчици е тамън! ❤️ 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Ще призная, че Галена е по-добра в едно нещо от Преслава, прави по-хубави деца! За Алекс говоря главно, Стефчо нещо много вафли хапва, ама и той не е грозен. Според теб защо не иска трето дете? Тръгна да казва, ама се спря.

Синовете на Галена, имат добър ген от баща си. Галин също е красив и доста запазен, нормално е и децата да са такива. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Синовете на Галена, имат добър ген от баща си. Галин също е красив и доста запазен, нормално е и децата да са такива. :)

Нима не харесваш мутренското в Павел? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Не знам от кога го има Гласът, но това "Не се чувствах готова" е mindset-a на Галена до 2014. След това вече започна да се цени повече и казваше, че вече не тя предлага дуетите.
Толкова пъти ако е отказвала за Гласът, тогава кой знае колко е била канена в предавания като брадъра, капките и др.

В ББ канят от 15 години Ивана, Глория... сешай се, че и Галена, откакто е пуснала официалната премиера на проекта в Порнхъб, 100% не са пропускали година без да я поканят.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

В ББ канят от 15 години Ивана, Глория... сешай се, че и Галена, откакто е пуснала официалната премиера на проекта в Порнхъб, 100% не са пропускали година без да я поканят.

Галена ако влезе в ББ, ще се постараят да й сринат имиджа, точно затова тя не приема.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...