Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час, plambata каза:

Меди е такъв образ, че хваща абсолютно всяка аудитория - малките, малко по-големите, ромите, жените, мъжете... Интересното при него е, че хем песните му не приличат на тези на конкуренцията, хем са супер комерсиални. Той хем е вън от матрицата (без компания зад гърба си), хем прави колаборации с певци от всички компании. Не помня подобен аналог да се е появявал в чалгата някога. Успехът му беше някак предначертан. Което не означава, че не си го заслужи - с качествени проекти, супер дуети, сам си пише песните и т.н.

Сега той на практика е в положението на Галена - категоричен лидер сред мъжете, при който името работи за него страшно много. 

Толкова глупости на едно място... то повечето хора 40± не го знаят. Азис ти е подобен и в пъти по успешен аналог, няма компания, направи дуети със Софа, Стораро, Глора, Деса извън пайнер, Малина, Андреа...

а песните му откъм мелодии са крадени, които той представя за свои. Но ти както винаги приемаш твоето мнение за правилно без дори да помислиш за минута за алтернативи, както примера с Азис.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, BobiTo каза:

Песента на Меди ще е голям хит, просто гласа му е толкова забладяващ, че каквото и да изпее, все ти харесва. Като глас и харизма си е направо мъжката Преслава, не Галена. 

 

Любимата ми песен! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Толкова глупости на едно място... то повечето хора 40± не го знаят. Азис ти е подобен и в пъти по успешен аналог, няма компания, направи дуети със Софа, Стораро, Глора, Деса извън пайнер, Малина, Андреа...

а песните му откъм мелодии са крадени, които той представя за свои. Но ти както винаги приемаш твоето мнение за правилно без дори да помислиш за минута за алтернативи, както примера с Азис.

Аналогията с Азис е абсолютно неуместна по няколко основни причини. Той никога не е хващал цялата аудитория, най-малкото заради хомо изцепките си. Освен това в първите си години като певец той далеч не е правил дуети с изброените от теб - правеше с Томи Чинчири и Орнела. Колкото до хората 40+, те масово не случаш чалга, не знаят никой от по-новите.

Тук сега ще кажеш, че Азис е известен на всички. Да, така е, но какво от това? Това, че е участвал в риалитита примерно и няма човек в България, който не го знае, значи ли, че домакините 55+ се скъсват да слушат "Жено, бягай" или "Точно в три" в YouTube? 

Меди за отрицателно време стана най-желаният дуетен партньор, не могат да си го поделят. По участията му е нещо страшно. Песните му са точно такива, на които да си скъсаш ризата с кеф. :D Пее на живо. Старае се всеки му проект да е с концепция. "Съзаклятничеството" му с Галена е още един фактор, който допринесе са тоталния му успех. Той тепърва започва да бере плодовете на продукта "Меди", ще видиш. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, plambata каза:

Аналогията с Азис е абсолютно неуместна по няколко основни причини. Той никога не е хващал цялата аудитория, най-малкото заради хомо изцепките си. Освен това в първите си години като певец той далеч не е правил дуети с изброените от теб - правеше с Томи Чинчири и Орнела. Колкото до хората 40+, те масово не случаш чалга, не знаят никой от по-новите.

Тук сега ще кажеш, че Азис е известен на всички. Да, така е, но какво от това? Това, че е участвал в риалитита примерно и няма човек в България, който не го знае, значи ли, че домакините 55+ се скъсват да слушат "Жено, бягай" или "Точно в три" в YouTube? 

Меди за отрицателно време стана най-желаният дуетен партньор, не могат да си го поделят. По участията му е нещо страшно. Песните му са точно такива, на които да си скъсаш ризата с кеф. :D Пее на живо. Старае се всеки му проект да е с концепция. "Съзаклятничеството" му с Галена е още един фактор, който допринесе са тоталния му успех. Той тепърва започва да бере плодовете на продукта "Меди", ще видиш. 

Чакай сега,  първата си и дори втората си година и Меди не е правил дуети с големите имена. Направи накрая като набра популярност.

Другото което е, какво значи Азис не е хващал цялата аудитория, а Меди е. Меди също не е хванал цялата аудитория. Дори подозирам има й чалгари, които сега го научават.

Азис на втората си година беше сензация, а в края й разцепи НДК. В началото на третата докара 5000 човека в сектор Г на стадион Васил Левски. Та Меди вече в втора, ако не трета година. Нека да видим дали и той ще има подобен успех.

Отделно със сигурност има повече 55± хора, които са чували жено бягай, отколкото която и да е песен на Меди. Меди няма дори популярността на Галин и Фики. 
 

 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не понасям Азис, но е неоспорима сензация. Хем му се подиграваха, хем му слушаха песните. Сещам се, че всички си пееха дуета му със Софка, дори Буда бар на цигански се знаеше, да не обелваме дума за по-големите хитове. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алпер иска Коце да му разпише диска "Червило" и да разпише от същия диск за някой фен и ще му го даде на случаен принцип. Пък аз го имам с автограф лично от Коце. :P

  • Wow 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Алпер иска Коце да му разпише диска "Червило" и да разпише от същия диск за някой фен и ще му го даде на случаен принцип. Пък аз го имам с автограф лично от Коце. :P

Ооооооо! Човек ще каже, че от Майкъл Джексън има нащо Туце автограф. Па тя от некъф чалгуран. Коце и останалите са еФтини певци да одиш да си разтовариш стреса, но техните песни не са качество или изкуство. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубави думи каза за Райна Коце. И пак каза как я вземал от Сандански под прозореца, ходил идо София на дисктоека, после я връщал в Сандански на сутринта техните да не се събудят и пак се връщал в София. Вика голяма любов беше, много красива Райна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, stereoto_ каза:

Каква пияница, каква норкания, какъв селски тарикатлък.. 
Ужас е..
 

Райна се отърва навреме. Тука в тоя клип масово са объркани години на песни... И двамата са абсолютни селяни. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Много интересно беше. Чакаме машъпа на Коце. Вече официално обявено и Фънки да реагира на него. 😛

"Чакам" е правилната форма. Ти го чакаш, аз - не. От екстаз си губиш граматиката.

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

@Hurricane докато си правиш теории за песните на Меди, може ли да погледнем какво се случва под тази песен?! Спам коментари, които не са писани от едни и същи профили за бройка, а са уникатни, по един от човек и профилите им са все от държави като Индия и Пакистан. 

Screenshot-20210616-002000-You-Tube.jpg

 

Ти какво мислиш по въпроса? Мислиш ли, че Преслава би си купила коментари на втория месец след премиерата? Няма да се очудя, ако някой от форума ги е купил само за да ѝ прави мръсно. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Hurricane каза:

Ти какво мислиш по въпроса? Мислиш ли, че Преслава би си купила коментари на втория месец след премиерата? Няма да се очудя, ако някой от форума ги е купил само за да ѝ прави мръсно. 

 

Не съм казал че тя ги е купила, но преди 2-3 седмици пак имаше.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не съм казал че тя ги е купила, но преди 2-3 седмици пак имаше.

Ох, добре, аз ги купих. Какво толкова, аз купих и тези на Меди, както и лайковете му. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох, добре, аз ги купих. Какво толкова, аз купих и тези на Меди, както и лайковете му. 

Какво мръсно, за бога? Кой идиот би дал пари да прави "мръсно" някому? Та само тук се следят и обсъждат такива простотии. На никого не му пука, дори не бих нарекъл другите заблудени. Изобщо не ги брига за певачиците, ако ще милиард да си купят! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Eто гоооооооооооооо. Алпер го качи току-що:

 

Моляяя къв е станал тоя бе? Спрях на първата минута. Не знам дали е пиян или надрусан, обаче е крайно противен.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Моляяя къв е станал тоя бе? Спрях на първата минута. Не знам дали е пиян или надрусан, обаче е крайно противен.

Като не ти харесва, ко щеш. Хората мислят друго. Много му се кефят и коментарите го доказват отдолу. Новият сезон много вдигна летвата Алпер с Коце. Знае кой да харесва- Коце и Галена, :P

И Галена знае кой да предложи и не сгреши с Кoce 😛

A Koце прие от Галена. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Много як машъп, бие всичко излязло до тоя момент:

 

Ох, Зайка сега и с Лешпер Чочев ще ни занимава...

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...