Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, BobiTo каза:

Защо са изтрити грозните снимки на Галена? Ако бяха на някоя друга, щяха да си стоят. 

За да може такива като теб да питат “ЗАЩО?”.

Емрах изкара топ тупалка

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FolkEmpire каза:

След малко качвам цялото интервю ако и тогава го изтрият... :D

YPRC9eQ.png

То понеже не може да се открие в канала на БТВ. Много е умно да качваш стоп кадри и да нацелиш някой подобен момент. Жената е на 35+, искате да изглежда като 18 годишна ли? Захващате се за дреболии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, BobiTo каза:

Когато там се качваха Преслава, Галена, Емилия, Камелия и други, не го направиха, ама сега като се качват Антонито, Кирил, Тина, Крисия и Ивета, разбира се, че ще го верифицират.

 

Еми те не купуват, затова няма вече пречки с верифицирането :D 

 

Гордея се, че съм роден в страна, в която се прави истинско изкуство!

 

 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

То понеже не може да се открие в канала на БТВ. Много е умно да качваш стоп кадри и да нацелиш някой подобен момент. Жената е на 35+, искате да изглежда като 18 годишна ли? Захващате се за дреболии.

Нека е забавно какво толкова? Нито съм хейтвал жената нито нищо всички под ножа - да покажем истинския поп-фолк :)

  • Haha 1
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Нека е забавно какво толкова? Нито съм хейтвал жената нито нищо всички под ножа - да покажем истинския поп-фолк :)

Ти като станеш на нейните години и да се опитват да ти надсмеят на начина, по който изглеждаш, не вярвам да ти е забавно. ;) Мани, че е публична личност и трябва да си носи кръста, прави го отдавна. Но това целенасочено поведение, което демонстрираш, не е нито забавно, нито каквото и усещане желаеш да създадеш.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Ти като станеш на нейните години и да се опитват да ти надсмеят на начина, по който изглеждаш, не вярвам да ти е забавно. ;) Мани, че е публична личност и трябва да си носи кръста, прави го отдавна. Но това целенасочено поведение, което демонстрираш, не е нито забавно, нито каквото и усещане желаеш да създадеш.

Не се знае може и да не стигна на нейните години :) А и много не ми пука кой какво ще ми се смее, като тия дето ще ми се смеят няма да са ми близки :) Всеки го приема както му е удобно, ако преча има органи във форума могат да ме баннат с един клик и приключвам :)

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в Преди обед /17.06.2021/ във FULL HD качество

https://www.dropbox.com/s/suv0trtmt0e6pyk/GALENA 17062021.ts?dl=0

Стоп кадри за смях

https://www.dropbox.com/sh/oaz8vaaiq58gpc8/AAAJCvhZ8QcM92duIrQexPdfa?dl=0

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Галена в Преди обед във FULL HD качество

https://www.dropbox.com/s/suv0trtmt0e6pyk/GALENA 17062021.ts?dl=0

Галена спомена нещо за таланта си.

Водещия подигравателно: "ъхъ, да, разбира се". 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от кога го има Гласът, но това "Не се чувствах готова" е mindset-a на Галена до 2014. След това вече започна да се цени повече и казваше, че вече не тя предлага дуетите.
Толкова пъти ако е отказвала за Гласът, тогава кой знае колко е била канена в предавания като брадъра, капките и др.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не знам от кога го има Гласът, но това "Не се чувствах готова" е mindset-a на Галена до 2014. След това вече започна да се цени повече и казваше, че вече не тя предлага дуетите.
Толкова пъти ако е отказвала за Гласът, тогава кой знае колко е била канена в предавания като брадъра, капките и др.

Не тя ги предлага? На Деса и Меди, тя ги предлага, за другите й дуети не знам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не знам от кога го има Гласът, но това "Не се чувствах готова" е mindset-a на Галена до 2014. След това вече започна да се цени повече и казваше, че вече не тя предлага дуетите.
Толкова пъти ако е отказвала за Гласът, тогава кой знае колко е била канена в предавания като брадъра, капките и др.

След всяко участие като й повтарям "Кралица", "Богиня", "Най-голямата" и тн, най-накрая придоби това самочувствие, което се искаше от нея! 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...