Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Твърденията са ми доказани с това, че при появата на нови изпълнители, колко лесно отхвърли публиката изпълнители като Емануела, Анелия, Джена и вече дори и яките им песни флопват здраво.
Към горе посочените от @Gentleman. ще добавя и Константин, който дори и дуетни, винаги има хитове и е интересен като изпълнител. Вие съдите по пристрасия, аз съм реален. bye 😘
 

Твърденията ти са въздух под налягане и са точно по пристрастие. Анелия има слаб период, само идиот би го спорил. Не е нивото на което сме свикнали. Но ти буташ изпълнители, които с години нямаха хитове: Камелия, Деси Слава, дори Стораро който в момента също е в дупка. Всеки си има право на мнение. И още нещо, дуета с Теофиков е по - голям хит от на Деса и Кама песните за миналата година.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, BobiTo каза:

Въпреки слабия интерес към личността на Анелия през последните няколко години, тя си е златен изпълнител, които 19 години вече е сред топ имената. Все още песните й стават хитове, дори "Котка" я пускат тук-там, снощи гледах на стори от дискотека. Просто тя е дала и оставила много на жанра, има си вечните хитове и вече не е нужно да е най-актуалната, всяка си изживява момента. 

Точно! Анелия е топ име и винаги ще си остане такова 🤷‍♀️

А "Котка" мен лично ме кефи доста и често си я пускам 😍

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябва да забравяме, че и естрадните нафталини са били топ имена, а днес само Лили е наистина актуална. Идеята ми е, че никой не знае какво ще се случи след 20/30 години. Но към момента са актуални изброените, макар някои да са в подем, а други да са в застой. Няма как всички да са подем, просто света не работи така, но това не очначава, че не са оставили следа.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мнение съм, че поп-фолкът, като една музика на 30 години, вече е достатъчно дългогодишен, за да бъдат настоящите възприятия разглеждани като трайните. Както беше естрадата в началото на 90-те, когато вече си беше ясно какво си е отсяло времето и кои са се запазили като реално най-големите.

Та, от най-ранните: Камелия, Десислава, Софка, Азис, Стораро, Константин. Не са били за подценяване преди 20+ години, не са за подценяване и днес. От по-късните: Анелия и Преслава, може би и Емилия. Надявам се и Галена, макар че както съм казвал неколкократно при нея го има този минус, че не е била масова любимка на народа в златните години и затова винаги ще стои въпроса по отношение на позициите й сред този народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Твърденията са ми доказани с това, че при появата на нови изпълнители, колко лесно отхвърли публиката изпълнители като Емануела, Анелия, Джена и вече дори и яките им песни флопват здраво.
Към горе посочените от @Gentleman. ще добавя и Константин, който дори и дуетни, винаги има хитове и е интересен като изпълнител. Вие съдите по пристрасия, аз съм реален. bye 😘
 

Е точно пък ти не си реален, дето за теб е хит, това, което теб те кефи и което Никола и Чушка ти кажат. 😁😁 А пък и изпълнителите до 2003-2004 задържали се до сега, изобщо няма как да им повлият 3-4 лоши песни.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин в Бургас за 10 лв пя вчера, а Емануела пак в Бургас другия петък ще е за 15 лв. Тука при нас входовете ги правят май колкото е по-голямо името, толкова по-скъпо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Галин в Бургас за 10 лв пя вчера, а Емануела пак в Бургас другия петък ще е за 15 лв. Тука при нас входовете ги правят май колкото е по-голямо името, толкова по-скъпо. 

Значи ако излезеш да пееш ти, входа ще е 50 лева. ❤❤❤

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

Галин в Бургас за 10 лв пя вчера, а Емануела пак в Бургас другия петък ще е за 15 лв. Тука при нас входовете ги правят май колкото е по-голямо името, толкова по-скъпо. 

А не е ли някак логично това? 😄 Някои хора като имат по-големи хонорари, ест че клубовете ще им слагат по-висок вход :D Винаги е било на този принцип. В София примерно няма вход 20лв за изпълнител, но в Студентски е 5лв (или безплатно за студенти), но на Азис винаги е с вход (май беше 10лв като пее в 33). Той е златен хахх И рядко пее де

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Just_Me каза:

Точно! Анелия е топ име и винаги ще си остане такова 🤷‍♀️

А "Котка" мен лично ме кефи доста и често си я пускам 😍

Мачкаш с кофти вкус,мила.🥰

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Мачкаш с кофти вкус,мила.🥰

Всеки си има вкус, казало кучето и си облизало задника 😂

Не съм казала, че Анелия ми е любимка, но не я пренебрегвам - не съм сляпа Галенова или Преславова фенка ;)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, BobiTo каза:

Е точно пък ти не си реален, дето за теб е хит, това, което теб те кефи и което Никола и Чушка ти кажат. 😁😁 А пък и изпълнителите до 2003-2004 задържали се до сега, изобщо няма как да им повлият 3-4 лоши песни.

Момчето не живее в България, въпреки това има по-реална и адекватна преценка от теб, което трябва да е тъжно за теб. А и също по-грамотен.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

Това било ли е хит? 

 

Никола и чушка ми писаха, да ти кажа, че "Чуй ме" е била сред хитовете на 2014 година!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Just_Me каза:

Всеки си има вкус, казало кучето и си облизало задника 😂

Не съм казала, че Анелия ми е любимка, но не я пренебрегвам - не съм сляпа Галенова или Преславова фенка ;)

Спокойно,закачам се само.😁 Разбира се,че всеки си има вкус.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Когато е излязла тази песен, съм бил на 14 и не съм следял ти е неща. 😉 

Беше събрала почти 3М за месец, което тогава беше УАУ, но я изтриха и смениха началото.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето пример за още една певица, която имаше хубави песни едно време, но се самозакопа..незнайно защо. И си седи на стари лаври.

Тази песен е пълна пародия (бащата на Теофиков е в тоя бенд). Но явно не се е отказала от кариерата си - анонсирала е участие в Мегами на 11ти 😄

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Just_Me каза:

А не е ли някак логично това? 😄 Някои хора като имат по-големи хонорари, ест че клубовете ще им слагат по-висок вход :D Винаги е било на този принцип. В София примерно няма вход 20лв за изпълнител, но в Студентски е 5лв (или безплатно за студенти), но на Азис винаги е с вход (май беше 10лв като пее в 33). Той е златен хахх И рядко пее де

Ами не, защото в Бургас имаме една дискотека на плажа, която е като хамбар и изобщо не си струва толкова скъп вход и една зимна имаме и това е. А например в Слънчев бряг входа е по-евтин от Бургас. В Слънчев бряг пеят за 10 лв, че даже и в Пловдив за 5 лв при това, ,че имат хубави дискотеки, а Бургас дето няма една дискотека ще ми надуват входа на 20 лв. Тук винаги е бил входа 15-20 ле. Коце как може да пее за 5 лв.  в Пловдив онзи ден, в Слънчев бряг пя за 10 лв, а в Бургас от какъв зор ще пее за 20 лв при положение,че хонооара му е един и същ? Както каза Коце политика на дискотеките е и гледат да изкарат пари от хората При Коце няма вход в Плаза, само в петък и събота за мъже е 5 лв входа. При нас собствениците са алчни, това е. Преслава също при нас пя за 15 лв. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Ами не, защото в Бургас имаме една дискотека на плажа, която е като хамбар и изобщо не си струва толкова скъп вход и една зимна имаме и това е. А например в Слънчев бряг входа е по-евтин от Бургас. В Слънчев бряг пеят за 10 лв, че даже ив Пловдив за 5 лв при отва,че имат хубави дискотеки, а Бургас дето няма една дискотека ще ми надуват входа на 20 лв. Тук винаги е бил входа 15-20 ле. Коце как може да пее за 5 лв в Пловдив онзи ден, в Слънчев бряг пя за 10 лв, а в Бургас от какъв зор ще пее за 20 лв при положение,че хонроара му е един и същ? Както каза Коце политика на дискотеките е и гледат да изкарат пари от хората При Коце няма вход в Плаза, сам ов петък и събота за мъже е 5 лв входа. При нас собствениците са алчни, това е. Преслава също при нас пя за 15 лв. 

Пак се връщаме на темата за монопола 😂 едно диско = правят си каквото искат, защото нямат конкуренция в града

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...