Jump to content

Финал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 1 минута, GSA каза:

Какво всъщност пяха Италия дори не помня? Всъщност има голи батета така че браво.

Радвам се, защото тая от Франция ме издразни като каза, че 2 песни на френски са в топ 2. И тя и швейцареца ми се видяха много пренавити и нахални - браво, че Италия спечели. 
Не мога да повярвам, че толкова малко точки получихме от зрителите. 

Аз бях ца французойката, но физиономията й беше потресаваща, когато украинците я избутаха. :D Злобарка си е 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Преди 16 години се вземаше предвид колко повече държави са гласували за теб. Не знам в 2021 как йе. 

Отивам да си правя паста, тъкмо да си отворя втората бутилка вино!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Добре, бе, защо накрая писаха България на 11-то място, като с Гърция сме с равни точки? И не трябва ли в такъв случай да се вземе предвид, че в журийния вот ние сме по-напред? 

Брои се кой има повече 12 точки и надолу ако се наложи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Софка нали ходи вече. Не минА полуфинала.

Пак да иде. С правилната песен!

Току що, ANGEL каза:

И за кво беше полуфинал 1 и 2 като  първо място Италия, второ място Франция, които наготово дирелтно се класираха. Тъпотия малко…

Те другите песни омръзнаха - два пъти ги слушахме. Ама пък Англия, Германия, Испания и Холандия и те като Италия и Франция си бяха класирани, но видяхме докъде стигнаха :D 

Току що, чушка. каза:

Отивам да си правя паста, тъкмо да си отворя втората бутилка вино!

Аз ще дойда направо за сладоледа и-или кафето. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юни мастърс ше ми доставите ли една пратка ама, по-бавно че много ще спя тази нощ :D
Ай Кард трепери ми ръката за това снимай по-бързо, че трябва да лягам! :D

  • Like 1
  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как може "братята" от РСМ да не би дадат и 1 точица? И разбира се журито им е изпляскало 12 на Сърбия. Вето до дупка! Докато не се научат да ни уважават, Европска уния - през крив макарон. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ANGEL каза:

А супер италинците певец и китарист се награбиха на сцената, каква идилия….

Ти пък си и гледал? Рамания ми е по-интересна...

@FikLena, какво точно ти хареса в италианската песен? Не си те представях като рокерка! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зрители-боклуци, гласуваха с най-много точки за най-големите откачалки, да оставим Италия, дадоха повече от двеста точки и на другата група, дето докато ги слушах им се подигравах, че ще са с нула, 30 точки за нас, що за шега, за невероятната албанска песен дали и 20 точки бяха дали, колко жалко, че и Швейцария порязаха, Малта, Франция, журито беше милион пъти по-справедливо, явно на хората не им се слуша музика, а им се гледат някакви, дето и те не знаят как да се определят. Браво, Вики, истински победител в моите очи и то два пъти!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен провал се оказахме с певица като Виктория Георгиева- такава скучна и тъпа. То се знаеше,че ще се провалим. Никога не съм я харесвала. 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А направи ли ви впечатление, че македонците не ни дадоха нито една точка - ама че проклети хора!
О точки за Великобритания беше абсолютно нагласено, за да ги изритат и от Евровизия след като напуснаха ЕС  😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Пълен провал се оказахме с певица като Виктория Георгиева- такава скучна и тъпа. То се знаеше,че ще се провалим. Никога не съм я харесвала. 

Айде и ти нещо умно да кажеш

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Пълен провал се оказахме с певица като Виктория Георгиева- такава скучна и тъпа. То се знаеше,че ще се провалим. Никога не съм я харесвала. 

Не съм фен на Виктория, ама ако се беше класирала в топ 5, друга песен щеше да пееш. Сега “тъпа” стана.  Такива като теб са най-нагли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ти пък си и гледал? Рамания ми е по-интересна...

@FikLena, какво точно ти хареса в италианската песен? Не си те представях като рокерка! 

Сигурно жицата :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Пълен провал се оказахме с певица като Виктория Георгиева- такава скучна и тъпа. То се знаеше,че ще се провалим. Никога не съм я харесвала. 

Дарлинг и ние теб не те харесваме ама ей го на ... длъжни сме да те търпим :rolleyes: :lol:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, странно е че и ние сме дали 12 точки на италиянците...мислех че нашите 12 от зрителския вот ще са за Азербайджан или Сърбия, щото техните песни са по-чалгарски.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...