Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, чушка. каза:

Как е припадала в пловдивска дискотека и са й викали отзад линейка и са я закарали до болиницата..

Беше намесена в побой, нъкеде по черноморието и беше вписана в прокуратурата към Бургас и бяха използвали само първите букви от името и фамилията, както и на тогавшният й приятел.

В софийски дискотеки също е имало много побоища, един път за малко, Бирмата да беше пребил и Фики, но избяга, защото е разбрал, че с Преслава са правили секс.

Тези си ги спомням, като бяха обект на обсъждане тук, значи са отпреди моето напускане. 2016 й беше лоша година на клетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Помните ли, когато осмиваше bTV или коя телевизия беше? И бяха забранили появата й в тази телевизия. Може и още да важи.

Конди, защо разлюби Камс Продакшън? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Как е припадала в пловдивска дискотека и са й викали отзад линейка и са я закарали до болиницата..

Беше намесена в побой, нъкеде по черноморието и беше вписана в прокуратурата към Бургас и бяха използвали само първите букви от името и фамилията, както и на тогавшният й приятел.

В софийски дискотеки също е имало много побоища, един път за малко, Бирмата да беше пребил и Фики, но избяга, защото е разбрал, че с Преслава са правили секс.

Браво! Ето значи се помнят. Щото ми обясняват, че хората били забравили!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Браво! Ето значи се помнят. Щото ми обясняват, че хората били забравили!

Помним ние тука. Масовката дори не е разбрала за тия изцепци, камо ли да ги помни. Пускат си Планета ТВ на кило ракия и слушат "Пиян" и само леко се подпитват помежду си "Бе, тва оная ли е, много се е променила" :D После превключват на Фен Тв.

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Конди, защо разлюби Камс Продакшън? 

Аз не съм я разлюбил. От комисията по носовете я върнаха. Аз нямам нищо общо. Според мен тя трябва по-малко да грачи. Да беше оставила песента само Робов да я изпее. 🤣

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Аз не съм я разлюбил. От комисията по носовете я върнаха. Аз нямам нищо общо. Според мен тя трябва по-малко да грачи. Да беше оставила песента само Робов да я изпее. 🤣

:1000(29):

че тя си грачи от 97-ма насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Камс през 2021 размаза Анелия, Емануела, Алисия и кой ли не от актуалните лидерки за последните години. Как да не я обичаш?!
Особено вълчицата, направо я изпрати обратно у гората барабар с коткЪта!

  • Like 4
  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Обаче Камс през 2021 размаза Анелия, Емануела, Алисия и кой ли не от актуалните лидерки за последните години. Как да не я обичаш?!
Особено вълчицата, направо я изпрати обратно у гората барабар с коткЪта!

Защо е това задоволство от "неуспеха" на Аня? Утре може да гръмне с поредния мегахит и да зададе ново течение, както неведнъж е правила. 

Емануела и Алисия пропаднаха бая, факт! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Обаче Камс през 2021 размаза Анелия, Емануела, Алисия и кой ли не от актуалните лидерки за последните години. Как да не я обичаш?!
Особено вълчицата, направо я изпрати обратно у гората барабар с коткЪта!

Сега си представи, ако пееше и добре за какво щеше да ства въпрос. Щеше да отвява и Преслава и Галена, да се бори с тях. Щеше да е феноменално.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Обаче Камс през 2021 размаза Анелия, Емануела, Алисия и кой ли не от актуалните лидерки за последните години. Как да не я обичаш?!
Особено вълчицата, направо я изпрати обратно у гората барабар с коткЪта!

Камелия успя да изтиска максимално всички възможности, до които е успяла да се добере завалийката, и да съгради кариера за чудо и приказ от тях. Смисъл турнета, плейбой, гласът, рекламите, за певица с незверски талант си изигра картите повече от перфектно и бетонира така че няма кой да я бутне. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Защо е това задоволство от "неуспеха" на Аня? Утре може да гръмне с поредния мегахит и да зададе ново течение, както неведнъж е правила. 

Емануела и Алисия пропаднаха бая, факт! 

Алисия притежава визия, качество и класа с които може да се върне, има шанс. Ана е дърта и безинтересна, не я искаме вече.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Камелия успя да изтиска максимално всички възможности, до които е успяла да се добере завалийката, и да съгради кариера за чудо и приказ от тях. Смисъл турнета, плейбой, гласът, рекламите, за певица с незверски талант си изигра картите повече от перфектно и бетонира така че няма кой да я бутне. 

Така е, но самата тя пропусна от потенциала си поради глупост и малоумие. Продуктът Камелия можеше да бъде направено така, че никога да не запада. А той имаше своите обидно ниски периоди. Пак, тя разцъфва от пепелта - досущ, както нейна дълга врагиня има цяла песен посветена на това - Феникс. Дълго се заричаха тия двечките. Накрая почнаха да си изживяват песните. Съдба!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Защо е това задоволство от "неуспеха" на Аня? Утре може да гръмне с поредния мегахит и да зададе ново течение, както неведнъж е правила. 

Емануела и Алисия пропаднаха бая, факт! 

Последният самостоятелен хит на Анелия беше Зоопарк и след това е тотал щета, откъм всичко. Все повече започвам да мисля, че достигането на хитове като "Дай ми още", "Гот ми е" и горе спомената е било късмет, отколкото нюх и участие в създаването им. На пук на хвалбите от нейна страна за стратегии, концепции и планирани години напред "проекти". Жената се носи по водите на едно русло, което ще я отведе в тотално забвение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Сега си представи, ако пееше и добре за какво щеше да ства въпрос. Щеше да отвява и Преслава и Галена, да се бори с тях. Щеше да е феноменално.

 

Е на запис е много яка или поне мен много ме кефи. Има нещо дрезгаво в гласът й, което дава шарм на песните.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Алисия притежава визия, качество и класа с които може да се върне, има шанс. Ана е дърта и безинтересна, не я искаме вече.

Ано, дърта си. И ръбата. Не те искаме повече. Пращаме те в свинарника за дърти! Айде марш.

Ивон, ако има нещо, какво да даде, да го дава. Иначе, ти заминаваш!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Сега си представи, ако пееше и добре за какво щеше да ства въпрос. Щеше да отвява и Преслава и Галена, да се бори с тях. Щеше да е феноменално.

 

Нещата са спорни. Виж в чалгата винаги действа едно правило, правопорционален на таланта е мързела - Деса, Гло, Пресис и от друга страна Андрюшка преди години, Галена и Камелия, които не са толкова изявени вокално, не се опират на даденостите си, а бачкат като луди, за да интересни, провокативни, различни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Алисия притежава визия, качество и класа с които може да се върне, има шанс. Ана е дърта и безинтересна, не я искаме вече.

Алисия никога не е била над Анелия, няма и да бъде. Ася е певица със сезонни хитове и нищо зад гърба си, но въпреки това беше клубна терминаторка доскоро - сега и това не е. 

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Последният самостоятелен хит на Анелия беше Зоопарк и след това е тотал щета, откъм всичко. Все повече започвам да мисля, че достигането на хитове като "Дай ми още", "Гот ми е" и горе спомената е било късмет, отколкото нюх и участие в създаването им. На пук на хвалбите от нейна страна за стратегии, концепции и планирани години напред "проекти". Жената се носи по водите на едно русло, което ще я отведе в тотално забвение.

Забрави 

 

и Шампион!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ано, дърта си. И ръбата. Не те искаме повече. Пращаме те в свинарника за дърти! Айде марш.

Ивон, ако има нещо, какво да даде, да го дава. Иначе, ти заминаваш!

Ми не е ли хаха
image.png.32687f32a3f7430197f6f08cf7a97633.png

Какво за бога е това? 2021 сме. Не знам дали има по-скучно топ име в момента.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Нещата са спорни. Виж в чалгата винаги действа едно правило, правопорционален на таланта е мързела - Деса, Гло, Пресис и от друга страна Андрюшка преди години, Галена и Камелия, които не са толкова изявени вокално, не се опират на даденостите си, а бачкат като луди, за да интересни, провокативни, различни.

Да бачкат, нека бачкат. Колкото повече бачкат, толкова по-интересно за всички.

А ти май не харесваше Емилия, нали? Плюеше я. Какво ще кажеш за нейното развитие?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Нещата не са спорни. Виж в чалгата винаги действа едно правило, правопорционален на таланта е мързела - Деса, Гло, Пресис и от друга страна Андрюшка преди години, Галена и Камелия, които не са толкова изявени вокално, не се опират на даденостите си, а бачкат като луди, за да интересни, провокативни, различни.

Не мисля, че Глория е мързелива - тя дълбоко си вярва, че прави най-доброто. Просто толкова си може през последните години. Иначе винаги е била продуктивна, че и албуми продължава да издава.

Деса е хитра - застрахова се, че уж е мързелива, та в случай че не й се получи, да го отдаде на това. Прави си сметката и тази лисица. Не е мързелива никак. Издържа огромно домочадие. 

Кама е най-мързелива - я пусне нещо, я не. Празни обещания за книги, концерти. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ми не е ли хаха
image.png.32687f32a3f7430197f6f08cf7a97633.png

Какво за бога е това? 2021 сме. Не знам дали има по-скучно топ име в момента.

Аристократка, броячка на пари е това.

Ана иска да се облича в одежди и да брои чужди пачки. Уви обаче, от години все не става!

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Шефката как стартира с мизерните 30К, а два месеца по-късно дънеше по 150-200К на ден? 

Сега “Скандал” стартира с 240К за денонощие като гледанията й през първите два дни бяха главно като човек я потърси в търсачката. Или да влезеш в канала на Галена, и оттам да си я пуснеш. 

На третият ден песента влиза в двата тренда, автоматично се показва под другите песни и започва да прави силните си гледания. Лайковете и коментарите също се покачват нагоре стремглаво. 

На петият ден песента вече е номер едно и в двата тренда, хората все повече и повече се зарибяват по нея, излизат клипчета от участия със супер приеми. В Тикток е пълно с видеа на дуета дори. 

Освен това говорим за Галена и Меди, които са масово интересни на публиката и не виждам кое е чудното, че правели по 290К на ден още в първата седмица. Даже поне по 350К трябваше да дънят. 

Значи “Не се изтриваш” и “Изтрезняваш ли” можеха да дънят цяла първа седмица по 400/500К, дето нямаха особени приеми, а сега когато хората се разбиват на дуета граничи с купени гледания ли?

Преди да ми дадете минус нагоре ще се радвам да ме оборите с факти.

Нито “Не се изтриваш”, нито “Изтрезняваш ли” са правили по 400К цяла седмица. Още на третия ден бяха под 400К. Не лъжи, ами вземи се осъзнай и не защиватай тази лъжкиня! Толкова яко ги удари по егото тоя флоп, че се насраха да купуват гледания. Резил!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...