Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Willy каза:

Защото няма и хитове. 2020 само 100 живота, Проблем и Не, мерси мога да нарека истински хитове, всичко друго е сезонно.

Беден в сърцето, И това ще мине също тресяха годината. Просто дори и сезонните не правят такива гледания като преди. Виж на Галена дуетите с Криско пак имат по над 10 милиона, което е нормално за тях, все пак са актуални имена. Ама Галин, Джена, Емануела, Анелия и сие, от 10 милиона да паднат по 2-3 на песен, е тотал щета и то само за година. Например последната балада на Анелия дори не е гледана от всички абонати на канала на Пайнер, а Анела е икона за тази компания. За мен тук нещо намирисва. Или от Планета са си купували абонати или Пайнерките са купували на килограм гледания преди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

По Машалла ТВ също! Международен хит! 

и по Тянков Тв, както и по Stv след тетрахита "Татко, аз съм си същата".

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

някой да кавърдяса

 

Фикле, кажи си мнението по казуса купени гледания. Вярва ли ти се, че Скандал прави по ~300К/ден към настоящия момент? Кажи си, не се срамувай.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката как стартира с мизерните 30К, а два месеца по-късно дънеше по 150-200К на ден? 

Сега “Скандал” стартира с 240К за денонощие като гледанията й през първите два дни бяха главно като човек я потърси в търсачката. Или да влезеш в канала на Галена, и оттам да си я пуснеш. 

На третият ден песента влиза в двата тренда, автоматично се показва под другите песни и започва да прави силните си гледания. Лайковете и коментарите също се покачват нагоре стремглаво. 

На петият ден песента вече е номер едно и в двата тренда, хората все повече и повече се зарибяват по нея, излизат клипчета от участия със супер приеми. В Тикток е пълно с видеа на дуета дори. 

Освен това говорим за Галена и Меди, които са масово интересни на публиката и не виждам кое е чудното, че правели по 290К на ден още в първата седмица. Даже поне по 350К трябваше да дънят. 

Значи “Не се изтриваш” и “Изтрезняваш ли” можеха да дънят цяла първа седмица по 400/500К, дето нямаха особени приеми, а сега когато хората се разбиват на дуета граничи с купени гледания ли?

Преди да ми дадете минус нагоре ще се радвам да ме оборите с факти.

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Фикле, кажи си мнението по казуса купени гледания. Вярва ли ти се, че Скандал прави по ~300К/ден към настоящия момент? Кажи си, не се срамувай.

Не са купени!!! СКАНДАЛ се очертава като тотален хит по баловете.

https://streamable.com/z09eib

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

 

Значи “Не се изтриваш” и “Изтрезняваш ли” можеха да дънят цяла първа седмица по 400/500К, дето нямаха особени приеми, а сега когато хората се разбиват на дуета граничи с купени гледания ли?

Преди да ми дадете минус нагоре ще се радвам да ме оборите с факти.

Преса я направихме на гъба за тия купени гледания - много добре си спомням подигравките, които отнесе за Изтрещяваш ли. Другата песен не я помня.

Приемите не са показател - тук определихте "Предател" на Емануела за тотален провал, а излязоха клипчета от участия, на които хората я пееха с пълно гърло. 

Гледания не значи хит. Приеми също не показват хит.

Хитовете се определят от зрителите на Фен Тв!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Шефката как стартира с мизерните 30К, а два месеца по-късно дънеше по 150-200К на ден? 

Сега “Скандал” стартира с 240К за денонощие като гледанията й през първите два дни бяха главно като човек я потърси в търсачката. Или да влезеш в канала на Галена, и оттам да си я пуснеш. 

На третият ден песента влиза в двата тренда, автоматично се показва под другите песни и започва да прави силните си гледания. Лайковете и коментарите също се покачват нагоре стремглаво. 

На петият ден песента вече е номер едно и в двата тренда, хората все повече и повече се зарибяват по нея, излизат клипчета от участия със супер приеми. В Тикток е пълно с видеа на дуета дори. 

Освен това говорим за Галена и Меди, които са масово интересни на публиката и не виждам кое е чудното, че правели по 290К на ден още в първата седмица. Даже поне по 350К трябваше да дънят. 

Значи “Не се изтриваш” и “Изтрезняваш ли” можеха да дънят цяла първа седмица по 400/500К, дето нямаха особени приеми, а сега когато хората се разбиват на дуета граничи с купени гледания ли?

Преди да ми дадете минус нагоре ще се радвам да ме оборите с факти.

OMG Благодарим ти за това сутрешно есе, което написа. Вярваме било ти е трудно да се вдъхновиш, но уви - успя!

 

Говорим за 2021 - гледанията в youtube не са това, което бяха. Знаете го много добре. Не сме 2017 година, за да ми давате пример с "Не се изтриваш" и нейните рекорди.

Престанете и се упомнете. Нито "Кавала", нито "Къде беше ти" са имали подобни траектории на гледанията. Песента не е това, което се опитват да я изкарат. Огледайте се. Звучат други песни, а тази уж прави с над 100К повече от тях. Смешно е.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Машъпа на Преслава като стартира с 150К и след това дънеше по 200К цял месец, някой от галеновите спомена ли, че с с купени гледания? Не. 

Тогава беше Коледа. По празниците е съвсем различно. Не е правил 300К билзо 10 дни нали?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

И само Скандал ли ще се слуша по баловете, да попитам аз?

Те абитуериентите слушат поне 10 хита на вечер яко. Защо другите правят по 150К по-малко?

Да, абитуриентските балове се провеждат вкъщи в хола, където от настолен компютър някой чинно цъка "Скандал" на Медя и Мехмедя. :D

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да, абитуриентските балове се провеждат вкъщи в хола, където от настолен компютър някой чинно цъка "Скандал" на Медя и Мехмедя. :D

Хаххааха те така цъкат и 10 други песни, чинно. Включително Камелии, Джени, Робови, Цветелина Яневи и т.н

Другите имат драстично по-малко...

Нима цяла вечер ще слушат само една песен?

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Хаххааха те така цъкат и 10 други песни, чинно. Включително Камелии, Джени, Робови, Цветелина Яневи и т.н

Другите имат драстично по-малко...

Нима цяла вечер ще слушат само една песен?

Ама защо ще са вкъщи, питам? Не се ли предполага, че са по кръчми и чалготеки, където слушат каквото им се пусне? Отде тез гледания? Очевидно не са и от махалата - там биха си пуснали Азис, който също върви зле за махленска песен. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Говорим за 2021 - гледанията в youtube не са това, което бяха. Знаете го много добре. Не сме 2017 година, за да ми давате пример с "Не се изтриваш" и нейните рекорди.

Престанете и се упомнете. Нито "Кавала", нито "Къде беше ти" са имали подобни траектории на гледанията. Песента не е това, което се опитват да я изкарат. Огледайте се. Звучат други песни, а тази уж прави с над 100К повече от тях. Смешно е.

Тогава защо Слави и Тото имат 12 млн. за два/три месеца? Защо Криско и Тони имат 9 млн. за два месеца? Това са супер силни гледания. 

Кавала е пародия, а “Къде беше ти” е кавър на песен, която през предният месец беше хит. Въпреки това и двете песни си станаха стабилни сезонни хитове.

”Скандал” вече е чисто нова песен, с участието на двете топ имена. Нормално е да стане по-голям хит от предните две песни.

И за баловете “Скандал” е перфектна. На хората им се слуша нещо лековато и забавно, ако си мислиш че българина ще припада по текстове за кучки и легла, се лъжеш.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че дори и самите фенове на Галена усещат за какво говоря. Дори и те не са напълно убедени в тези цифри. Затова тази теория се пропуква. Защото има вътрешни пукнатини.

Въртят се наравно няколко песни в клубовете и са големи хитове всички.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Кавала е пародия, а “Къде беше ти” е кавър на песен, която през предният месец беше хит. Въпреки това и двете песни си станаха стабилни сезонни хитове.

”Скандал” вече е чисто нова песен, с участието на двете топ имена. Нормално е да стане по-голям хит от предните две песни.

Времето ще покаже дали ще стане по-голям хит, твърде е рано. И не вярвам. Плюс Кавала не е сезонен хит и още си върви. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Какво стана с Камелия? Сутринта беше в набиращи популярност, а сега я няма!

Галена е платила да я изтрият. Говори се, че ще качи клипа отново, само че под името "Искам да се изтриеш". 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-мразя някой да си налага мнението във форума, абсолютно приемливо е да кажеш какво мислиш по въпроса, но да налагаш едно нещо, докато другите не се съгласят, че е истина, е абсурдно. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...